n,n-DMT'yi tuzlamak mı?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Merhaba arkadaşlar,
Triptaminden n,n-DMT serbest bazına kadar takip ettiğim sentezin son aşamasındayım - takip ettiğim sentezdeki çalışmaya göre sadece bir vakum odası/desikatör bekliyorum AMA

Başarılı olursam, çok fazla DMT potansiyeline sahibim ve büyük bir sentez veya hatta birkaç daha küçük sentez yapacak kadar kendime güvenmek için, onu daha kararlı bir şeye tuzlayabileceğimden emin olmam gerekecek.

Şimdi fümerat tuzunun kararlı olduğunu duydum ama gerçekten çok fazla fumarik asidim yok ve elde etmek zorlaştı.
Ayrıca fumamarik asidim var ve ayrıca triptaminin benzoat tuzu olarak oldukça kararlı olduğunu biliyorum ve bir sürü benzoik asidim var (eşek çükü gibi koksa bile).

Biri yardım edebilir mi? Kuru freebase ürünü elde ettikten sonra test tüplerinde küçük miktarlarda deney yapacağımı biliyorum ama eğer birisi tüm bunları zaten yaptıysa ve ne yapmam gerektiğini biliyorsa lütfen cevap versin?
Hiçbir şey satmıyorum ve bu yüzden hepsinin kendim ve arkadaşlarımın tüketimi için saklanması gerekecek. İnsanlar genellikle bundan çok korkma eğiliminde ama gözlerinizi kapattığınız sürece pek bir şey ters gitmez gibi geliyor bana.... ilk birkaç seferde yoğun olsa da.
'Damla' tipi bir anlaşma hazırlamakla ilgileniyorum, bu harika olurdu ama kesinlikle orada başka birine ihtiyaç duyacağınız türden bir şey gibi görünüyor - sadece sizi çıkarmak için bile!