Skopolamin

hkjewhfkjw3232

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Forumun tüm katılımcılarına selamlar! Skopolaminin etkilerini, beyin üzerindeki etkilerini ve benzerlerini anlayan insanlar arıyorum. Burada yetkin kişiler veya satıcılar var mı?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Burada yetkin insanlar var, bu da tam olarak burada satıcı olmadığı anlamına geliyor. Skopolamin iyi bir eğlence uyuşturucusu değildir. Bazıları bunun hakkında konuşmanın yasak olan zehir hakkında konuşmaya benzediğini iddia edebilir. Yasak olduğunu söylemiyorum, sadece zehir olduğunu söylüyorum. Soru nedir?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
358
Bu psychonautwiki makalesine göz atın... yerinizde olsam bunu yapmazdım. datura ile uğraştım ve eğlenceli değil. genel olarak deliryanlar eğlenceli değildir ve oldukça yüksek psikoz riski taşırlar. bunun farklı bir ilaç olduğunu biliyorum, ama benadryl hakkında korku hikayeleri duydum. Antikolinerjik ilaçlara kesinlikle güvenmiyorum (en azından eğlence amaçlı kullanım için). Eğer almakta ısrarcıysanız, biraz datura yetiştirin/bulun ya da bir eczaneden hareket hastalığı hapları bulun. sanırım bantları da var ama ben onları eğlence amaçlı kullanmazdım.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Jimson otu buralarda her yerde. Onu nasıl faydalı bir şeye dönüştürebileceğimi düşünüp durdum ama hiç yapıldığını görmedim. Sadece tropan elde edene kadar parçalayabilirsiniz ve birçok uyarıcı tropan moity'ye sahiptir, ancak kokaine tropan.... kokain analoglarına bakarsanız bu zordur, tonlarca tropan vardır, ancak propandan başlamazlar. Tropanon veya 3-cmt (karbometoksi tropinon) veya kokain çoğu için başlangıç öncüsüdür

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
26
Scopolomine Burundanga'dır. Beyninizi yıkar. Panzehiri Arecoline veya Arecoline Hydrobromide'dir ve Arecoline betel nut ve aktif muscatine reseptörlerinde bulunur. Arecoline bir nootropiktir.

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
Bununla kar yapabilirsiniz