Tilidin (Opioid) sentezi için arama yapın

mel0

Don't buy from me
Member
Reaction score
1
Merhaba, daha zayıf opioidler (Tramadol, Codein ve özellikle Tilidin) hakkında çok araştırma yaptım. Tilidin sadece Almanya ve İsviçre'de kullanılan bir opioid. Tramadol ile ilgili sentez talimatları buldum ve G.Patton yaklaşık bir saat önce Tramadol ile ilgili bir sentez talimatı yayınladı. Bunun için çok minnettarım. Yaptığım tüm araştırmalara rağmen, Tilidin hakkında halka açık bir sentez talimatı bulamadım (tek tek kimyasalların miktarları dahil). Bu konuda bana yardımcı olabilecek biri varsa çok müteşekkir olurum.
Okuduğunuz için teşekkür ederim.

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
Almanya'dan değilim ama Batı AB'de yaşıyorum ve bu kimyayı elime geçirdim. Çok yüksek toleransı olan biri için son derece yararsız ama sadece yenilik için sahip olmak istedim 😄

Bir tür otist gibi bu tür nadir ilaçları toplamayı seviyorum. Anlamadığım şey, birçok insan öforisinin Oksikodon seviyesinde olması gerektiğini iddia ediyor, ancak her hapın içinde suboxone (bubreprenorfin veya nasıl yazıldığı xd) varken bu nasıl mümkün olabilir (bağımlı / "bağımlı" olmak için 🙄 kanıtı)

Çok garip bir uyuşturucu.

mel0

Don't buy from me
Member
Reaction score
1
Merhaba, Tilidin ve Oxycodone'un aynı öforiye sahip olduğunu hiç duymadım ve kendi görüşüme göre bu tamamen yanlış.
Bahsettiğiniz suboxone, bir opioid ve narcan olarak da bilinen nalokson içeren bir kombinasyon ilaç/ilaç sınıfına aittir. Nalokson, aşırı dozları, yani ölümü azaltma etkisine sahiptir. Tilidin'de naloksonun faydası bence zaten çok düşük olduğu için 0'dır.
Solunum depresyonu indükleyici etkiler. Her Tilidin ürünü nalokson içermek zorundadır, ayrıca sadece yüksek dozda güçlü etkilere sahiptir, yani aşırı dozları önleyecek ancak Tilidin'in analjezik etkilerini de koruyacaktır. Yüksek toleransı olan insanlar için gerçekten kullanışlı değildir. ancak "normal" insanlar için bir keş olduklarını düşünmek zorunda kalmadan onlara bir opioid hissi verir. Ayrıca Tilidin'in rap sahnesi nedeniyle Almanya'da son derece popüler olduğunu ve eroin veya fentanilden farklı olarak onu satın almaya ve tüketmeye istekli çok daha fazla insan olduğunu belirtmek önemlidir.

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
5
Tilidin üretimine bir katkı gönderebilir misiniz

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
35
Tilidin, Oksikodon'a en yakın "benzer" hazır ilaçtır (içine parasetamol veya ibuprofen karıştırılmamış hidrokodon bulamazsanız veya şanslıysanız oksimorfon ;) - güzel stimülasyon, iyi öfori, ortalama ağrı kesici. Tapentadol'den daha iyi, çünkü kafa daha istikrarlı ve daha uzun sürüyor.
Ancak, oksikodonun "yaşam tarzı" etkisinden yoksundur ve gerçekten burundan çekemezsiniz veya başınızı sallayamazsınız. Teknik olarak yapabilirsiniz, ancak 300-400 mg'dan sonra Kappa reseptörlerini vurmaya başladığı için trip atmaya hazır olun.

Bununla birlikte, RC olarak bir Iso-Tilidine denemesi oldu, ancak aktif olmadı.
Nortilidine muhtemelen en başarılı RC girişimiydi ve sanırım çoğu ülkede yasaklanmadı bile? Almanya ve Polonya'da kısa bir süre ortaya çıktı, ancak garip nedenlerden dolayı, RC pazarı sahnesi için asla yükselmedi veya tekrar sentezlenmedi. Belki yeterince "ünlü" olmadığı için, belki de daha düşük bir Kappa max. Mg tetikleyici, belki de üretim maliyetleri nedeniyle. Ne yazık ki bunun için sentez rotasına sahip değilim, üzgünüm :]