Looking for a vendor İspanyolca/portekizce çeviri yapmak isteyen kişiler aranıyor $$$$

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
595
Sevgili BB Topluluğu,

Maaşlarına biraz daha $$ eklemek isteyen İspanyol veya Portekiz vatandaşları aradığım için ulaşıyorum.

Bu girişim ne hakkında?

İspanyol ve Portekiz eczanelerinde satılan bir İspanyol kodein öksürük şurubu var.
Adı Toseina.
Bu şurup İspanya/Portekiz'de yasal olsa da son zamanlarda satın almak için eczane reçetesi gerekiyor - yani OTC değil.

İmzalı olarak gönderebileceğimiz sınırsız sayıda bu tariflere erişimimiz var.

Şimdi bu tarifleri bizden almak, şişeleri satın almak ve bize yeniden satmak isteyen insanlar arıyoruz

Bundan nasıl para kazanabilirim?

Size 10 reçete gönderirsek, bize gönderilen şişelerin tam sayısını bekleriz.
Şişeleri 'koşucularımızdan' sabit bir kar payı karşılığında satın almayı teklif edeceğiz, bu da sizin için sabit bir yeniden yinelenen gelir / gelir garanti edecektir.

Ödeme, tüm şişeleri başarıyla satın aldığınıza dair kanıt gönderdikten sonra emanet yoluyla XMR/BTC olarak yapılacaktır.

Bir limit var mı?

Neyse ki bir sınır olmadığını söyleyebiliriz.
Göndereceğimiz minimum tarif miktarı 10, güvenlik nedeniyle sipariş başına maksimum 100 olacaktır.
Saf miktar / stok olarak bizim tarafımızda bir sınır yoktur.

Ürünler nasıl gönderilecek?

Ürünler Almanya gibi merkezi AB ülkelerine gönderilecek veya doğrudan İspanya'ya (İspanya'nın güneyi) bırakılabilir (dead drop).

Sorularınız varsa (eminim vardır), buraya yorum yapın veya doğrudan bana ulaşın

Cincerly,

Koko

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
595
Ne saçmalık, hesabıma erişimimi kaybettim :D :D

Şimdi geri aldım ve bu konuyla ilgili tüm DM'lere cevap verdim, hadi işe koyulalım!

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
595
Önümüzdeki ay bu projeyle bir sonraki koşumuza başlıyoruz, en az 5 yeni koşucu arıyoruz :) Bana DM yoluyla ulaşın!