Kendi Kendini Geliştiren Deneyim

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
12
Hala yasadışı olduğu bir ülkede kendi kendine yetiştirmenin başka bir deneyimi lol
RS6r1sOnz5

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
Güzel fotoğraf ama sanat için çok karanlık. Açık kalsın

IronChef

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Güzelmiş. Kapalı alan sanırım. Yasadışı olduğu bir ülkede de yetiştirmek isteyen birine verebileceğiniz özel ipuçları var mı?

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
12
Hayır, açık havadaydı, ama saksılarla tam anlamıyla güneşi kullanıyordum, çünkü bir aracınız varsa onları kolayca uzağa taşıyabilirsiniz, Ayrıca arama emriniz varsa kayıt olmanıza yardımcı olacak poliste bir muhbir veya arkadaşınız var, bu bana birçok kez yardımcı oldu, Arjantin'de yaşıyorum, Bunun yasadışı olduğu, ancak aynı zamanda yasal olduğu (tıbbi kullanım), tıbbi bir konu için, benim durumumda, ancak insanlar için, eğlence amaçlı ve tıbbi olarak yetiştiriyorum ve bunları uyuşturucu kaçakçılığına değil, gerçekten ihtiyacı olan insanlara satıyorum, temelde ben bir tür mini eczaneyim.

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
12
Diğer bir ipucu, yetiştiriciliğe başlamak istiyorsanız, organik gübreler veya KNF yöntemi kullanın (zamanınız yoksa bunu öğrenmek kolay değildir), bu konuda yeni başlayanlar için çok arkadaş canlısı var, benim durumumda, beslenme hatları konularında karışıkım, "üst ürün gübreleri" adlı bir beslenme hattını test ediyorum, ama dediğim gibi, bence organikler iyi bir başlangıç.

Last edited:
View previous replies…

IronChef

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
İlginç. Gerilla yetiştiriciliğini düşünüyordum, onları daha uzak bir yere dikmek ve en iyisi için atlamak, çünkü biri onları bulsa bile sorun olmamalı.

• Like
Reactions: vis

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
12
şu anda kırsalda büyüyorum, saklanması tam anlamıyla kolay, lol.

IronChef

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
İnsanların bunları bulmasından veya sizi bunlarla görmesinden korkmuyor musunuz?

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
Onları bulun; bu hesaplanmış risktir. Onları görün; risk yok (doğru yapıldığında)