ABD'de "Yasal" Analoglar mı Satıyorsunuz?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
65
Birisi benim için bazı şeyleri açıklığa kavuşturabilir mi merak ediyorum.

İlk olarak, analog yasasının 2. ve daha yüksek programdaki ilaçlar için geçerli olduğunu, ancak 3. ve daha düşük programdakiler için geçerli olmadığını sanıyordum. Diyelim ki birisi internet üzerinden bir uyuşturucu satıyor, örneğin ketamin ya da benzodiazepin analoğu, ancak "insan tüketimi için değildir" gibi saçma bir uyarı ya da bitki yemi olarak satılan mefedrona benzer bir şey ya da kötü şöhretli "banyo tuzları" içeriyor.

Polis sizi neyle suçlayabilir? Bir şey olmalı, sadece "insan tüketimi için değil" diyerek "uyuşturucu satmaktan" kurtulmanıza izin vermezler Polisin nefret ettiği bu numarayı deneyin!

3mmc gibi bir şey satmak değil, ki dea zaten bunu bir analog olarak gördüklerini söyledi, ama analog yasasına girmeyen bir şey, ki bunların ketamin ve benzo analogları olduğunu sanıyordum.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
Ketamin veya benzo analogları neden analoglar yasası kapsamına girmiyor?
Hızlıca bir göz attım ve hissettiğim şu;
- program I ve II analogları program I uyuşturucuları gibi yargılanacaktır.
-III., IV., V. ve VI. program uyuşturucular, analogu oldukları uyuşturucu gibi yargılanacaktır.

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
65
Avukat değilim ama ilgili ilaç 1. veya 2. programda değilse analog yasasını kullanamıyorlar gibi görünüyor.

Benim anladığım kadarıyla, diyelim ki ketaminin bir benzeri varsa, program 3, o zaman "insan tüketimi için değil" olarak pazarlandığı sürece, o zaman kişi çok daha gri bir alandadır. Belki de sizi izinsiz ilaç satmakla ya da buna benzer bir şeyle suçlayabilirler (sadece bir örnek, kesin bir yasa değil).

Görünüşe göre eyalet veya federal ajanların ne yapabileceğine dair net bir cevap yok.

thevines2

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
IME, 1984 federal analog yasası kapsamına girmezse (sanırım 84'tü? Şu anda iki kez kontrol etmiyorum) ve satışın ortasında yakalanmazsanız. Herkes Molly'yi gerçekten mdma diyerek satsa bile, rcs'yi her zaman gerçek isimleriyle çağırdım, birkaç arkadaşım etilon / bk-mdma ve 4mmc ile yakalandı ve her ikisi de planlanmadan önce. Polislere gerçek isimleriyle seslendiler. Uyuşturucular yere atılmış ve plastik torba için 200+$ çöp cezası kesilmiş. Cidden oturdular ve karşılaştırmak için görsel aramada bk-mdea'yı Google'da aradılar hahahaha evet bu çünkü saha testinde çıkmadı

thevines2

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
Ancak yasal kimyasallara bile Molly veya yasadışı başka bir şey diyorsanız, bunun için ücretlendirilebilir

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
65
Kesinlikle bu. Yasal bir şeyi asla yasadışı bir şey olarak satmayın, ücret aynıdır

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
141
Ekim 2015 - Sonunda yakayı ele veren ve kıçını kurtarmak için beni satan bir ortağım vardı. Gizli görevdeki bir eyalet polisine 28 gr 'molly' satmam için bana tuzak kurdu. Sahada yapılan uyuşturucu testinde amfetamin pozitif çıktı ve ben de tutuklandım. Tütsü olarak etiketlenmiş bir 'baharat' poşetinde paketlenmişti -insan tüketimi için değil- (bunun masumiyetimi iddia etmeme yardımcı olacağını düşündüm.) Laboratuvarda tanımlayamadıkları için yaklaşık bir buçuk yılımı mahkemeye giderek geçirdim. Üç kez yanlış tanımladılar. Tekrar gelip bunun Ethylone olduğunu söylediklerinde davayı reddetmelerine ramak kalmıştı ki bu da sanırım Temmuz 2015 itibariyle ABD'de programa alındı. O noktada beni yakalayacaklarını biliyordum. Avukatımın söyleyebileceği veya yapabileceği hiçbir şey yoktu (mahkeme tarafından atanmış) - gidip diğer avukatlardan birkaç görüş aldım ve temelde aynı şeyi söylediler. "Yasa dışı bir madde ile sivil bir polisle el ele tutuştun, bu açık ve kapalı bir dava" 'Gri alanda' faaliyet göstermenin bu yanlış güvenlik duygusu bana eyalet hapishanesinde 3 yıla ve onunla birlikte gelen her şeye mal oldu. Muhtemelen biraz daha mücadele edebilir ve daha iyi sonuçlar alabilirdim, ancak o zamana kadar sadece bu işi bitirdiğim için mutluydum.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
Bu tamamen berbat kardeşim. Olanlar için üzgünüm. Ne olduğunu biliyor muydun? ABD'deki mahkemelerde, bir şeyin yasadışı olduğunu bilmeniz gerekmiyor ki tutuklanıp hapse atılasınız ama işin başka bir boyutu daha var, o da niyet. Çantada insan tüketimi için değildir yazsaydı ve uyuşturucu hakkında bir şey söylemeseydi, avukatınız ne olduğunu bilmediğinizi iddia edebilirdi. Belki de. Ayrıntıları bilmiyorum. Bu size ceza indirimi ya da daha az suçlama getirebilirdi. Akıllı bir insan kazandığı ilk 2000 doları biriktirir ve bir avukat tutardı. Ön ödemeli avukat diye bir şey var. Avukatlık ücretini ödüyorsunuz ve sonra bir şey olursa size saatler ve dosyalar için fatura kesiyorlar. Kulağa aşırı geldiğini biliyorum ama mahkeme tarafından atanan bir avukata, savcının ödeme yaptığı hesaptan ödeme yapılır. Ve hakimden. Özellikle bu şekilde olmaması gerekiyor ama öyle. Mahkeme tarafından atanan avukatınız diğer taraf için çalışıyor ve en alt kademede yer alıyor. Bu adamları her gün görüyor ve üstlerini kızdırmak istemiyorlar. Yine de bir avukatınız olmak zorunda. Sanık olarak keşif, uzatma ya da başka şeyler için başvuruda bulunamazsınız. Savcı ile pazarlık da yapamazsınız. Yargıç size izin vermeye karar verirse, izin verebilirsiniz, ancak özel izin istemeniz gerekir ve size şaka yapma yükümlülüğü yoktur.

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
141
Gerçekten de, akıllı bir insan ilk birkaç yığınını bir kenara bırakır, 1. BAIL 2. 3. AVUKAT Birkaç yıllık kantin parası (en kötü ihtimalle lol). "Madde "nin ne olduğunu biliyor muyum? Görüştüğüm kişilerde başlangıçta 'molly' vardı, ona m1 de diyorlardı. Metilon olduğuna inanıyorum. Belirgin bir kokusu olan paslı kahverengi/turuncu bir kaya kristaliydi. Bir süre sonra, sıradaki analog olduğu için hala yasal olduğunu iddia ettikleri 'ikinci nesil' vardı (tikhal ve diğer şeyleri bilmeme rağmen, tüm RC sahnesi benim için biraz yeniydi, bu yüzden gerçekten bilgi sahibi olamadığım için biraz saftım, demek istediğim, o zamanlar bazı dükkanlarda hala 'tütsü' vardı). Her neyse, buna m2 diyorlardı, soluk sarı bir renkti, m1'den çok daha az yoğun ve daha kısa süreliydi, ama yine de keyifliydi. Başlangıçta beni MDMA kaçakçılığı yapmakla suçladılar, ancak bir yıldan fazla bir süre benimle ve laboratuvar sonuçlarıyla uğraştıktan sonra. MDMA'dan başka bir şeye (tam olarak unuttum, 50'lerde büyük olan bir beatnik stim), mephedrone'a, MDPV'ye (bathsalts) ve nihayet suçlandığımda etilona geçtiler. ....SUÇLANDI JANE!

Kesinlikle haklısınız, mahkeme tarafından atanan bu adamlar balina bokundan daha aşağılık. Yıllar içinde beni küçük şeylerden kurtaran birkaç avukatım oldu. Aslında ilk avukatımı kovmuştum. Sonunda tuttuğum adam muhtemelen daha kötüydü. Başından beri bana bir anlaşma sağlamaya çalışmaktan başka bir şey yapmadı. "Ya savunma yaparsın ya da mahkemeye gidersin ve buna karşı çıkmanı tavsiye ederim çünkü açıkçası kaybedeceksin" ve sonra beni rakamlarla tehdit etmeye devam etti. "Kaybedersen en fazla 10'a kadar bakarsın." Oyunu biliyorum, hepsi hafta sonları birlikte golf oynuyor ve takas yapıyorlar ve bana yalan söylendiği çok açıktı. İkinci görüşler de çok umut verici değildi, bölge dışından birkaç adam, birkaç bin dolar karşılığında, siklerini sallayarak gideceklerini iddia ettiler, ancak temelde "jüriyi ikna etmenin zor olacağını, seni smaçla yakaladıklarını" söylediler. daha somut 'sert uyuşturucu' davalarında deneyimliler. Muhtemelen daha iyisini de yapabilirdim, daha kötüsünü de yapabilirdim. Bana 18 ay hapis ve 3 yıl denetimli serbestlik gibi şeyler teklif edildi. Denetimli serbestlik olmadan eyalet cezasını seçtim. 3 yıl (2 yıl mando + 3 yıl lisans kaybı) 2 buçuk yılda iyi hal ile çıktım. Temyize falan gitmek isterseniz, cezanız boyunca da yanınızda olmaları gerekiyor. Sik kafalı içeriden ödemeli aramalarıma hiç cevap vermedi.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
Mahkeme tarafından atanan avukatlarla tam on ikiden vurdunuz, bir keresinde bir suçlamayı düşürmek için ayrıntılı bir plan yaptım ve temyiz mahkemesinin bozduğu ölü bir davayı içeriyordu, (beni vurup kaçmakla suçladılar, ancak çarptığım şey şehre ait bir tabelaydı ve belediye binası gece olduğu için kapalıydı ve bu eyalet yasalarına göre bunu bildirmek için 24 saatim vardı ama beni 3 saat sonra tutukladılar. Eğer özel mülk ya da bir araç olsaydı ya da birisi yaralansaydı polisi aramak ya da doğrudan karakola gitmek zorunda kalacaktım. ) "Peki sen yaptın mı?" dedi. "Benden talep ettikleri kadarını değil, hayır." "Ben olsam sana teklif ettikleri kadarını alırdım, daha fazla ücret talep edebilirlerdi."😮😐😒

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Reaction score
35
Evet, sistem berbat durumda. Her bir sanık haklarını bilse ve hızlı yargılanma hakkından feragat etmeyi reddetse ve savunma pazarlığı yapmayı reddetse, avukatlar gerçekten işlerini yapmaya başlamak zorunda kalır ve mahkemeler neredeyse durma noktasına gelirdi. Küçük bir jürili duruşma bile zaman alıcı ve çok pahalıdır! Eğer herkes jürili yargılamada ısrar etseydi, eyaletler yasaları ihlal edenlerin tamamını yargılayamaz ve en ağır vakalar arasından seçim yapmak zorunda kalırdı. Bahse girerim sadece bu bile hukuk reformuna yol açacaktır.

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
141
Tamamen katılıyorum Pseudo
Mahkeme tarafından atanan bu avukatların çoğunun müvekkillerinin cehaletinden ve tembelliğinden faydalanması utanç verici. Sadece anlaşmayı kabul et, daha hızlı gir, daha hızlı çık, daha hızlı dönüş, daha az iş, daha fazla yüz, daha fazla para, oyunlarının adı bu. İnsanlar sadece "haklarını" bilseler ve sağlam dursalar. Bence sadece buna dayanarak bile bir yasa reformu başlatabiliriz. Benim bölgemde, şiddet içermeyen uyuşturucu suçluları söz konusu olduğunda, bunu kendi başlarına yapmaya çok yaklaştılar. Aşırı kalabalık, erken tahliye, daha az ceza vs.

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Reaction score
35
Evet, tek sorun herkesin bunu yapmak zorunda olması, şu anda haklarının ihlal edilmemesinde ısrar ettiği ve yasanın lafzına göre gerçek adaleti aradığı için birini korkutmakta bir sorun yaşamıyorlar. Temel olarak, eğer bir kişi gerçekten işini yapmakta ısrar ederse, boka sarıyorlar ve sizi sert bir şekilde aşağı çekmeye çalışıyorlar. Tabii ki PARANIZ varsa ve kendi avukatınızı tutmuyorsanız. Nakit her zaman cezayı hafifletir, yeterince nakit varsa ceza da yoktur. Bu yola kendi başınıza girmeye çalışırsanız, Public Pretender bunu kesmeyecektir. Sigh.

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
65
Sanırım ABD'de gri pazarda uyuşturucu satarak paçayı kurtarmanın tek yolu, kötü şöhretli kertenkele laboratuvarları gibi yabancı bir ülkeden sevkiyat yapmak, İspanya'dan, Hollanda'dan sevkiyat yapmak ya da analog yasası kapsamına girmeyen bir şey bulundurmak olacaktır.

Benim görüşüme göre ketamin analogları bu kapsama girmektedir. Ketamin 3. programdadır ve sadece 1. ve 2. programdaki ilaçlar analog yasası kapsamına girer.

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
@SoldadoDeDrogas hahahaha "suçlanan Jane "e kelimenin tam anlamıyla çok güldüm, evimde oda oda dolaşıp sessizce "suçlanan Jane, suçlanan" diye bağırdım, havalı bir birey olmalısınız çünkü bu suçlamanın yapışmasından dolayı biraz acı çekiyordum ve hala da hissediyorum; rc valsini hapishanede görmek ya da burada eyaletlerdeki arkadaşlara ne olduğunu bilmek berbattı, 9/10'u tıpkı senin gibi, amfetamin için patlıyor, bazen meth, sonra test sonuçsuz kalır kalmaz bir şey için imza atıyorlar ve diğerleri benim yapacağımı yaptı, ki bu senin yaptığın geniş ve ben devam etmesine izin verirdim ve zar atardım, Ben de ağır bir suç olan POCS VE POM'u düşürmek için çalıştım ve yaklaşık 3 buçuk yıl boyunca kefaletle çalıştım, yaşadığım yerde çoğu kefil bir veya iki yıldan fazla listelerinde kalmanıza izin vermeyecek çünkü bir seferde 30-50 Sosyal tahsis aldıklarına inanıyorum, bu yüzden benim gibi birinci yıl dolmadan ödendi mi? Neyse ki lisedeki eski sevgilim, annesiyle birlikte birden fazla ilçeyi kapsayan en büyük kefillerden birine sahipler, frit'in dediği gibi her zaman iyiler ve en başından beri kıçınızı koruyorlar, iki ağır suçumu bir kabahate indirdim, bu yüzden aslında birini düşürdüler (pocs Xanax'tı) kelimenin tam anlamıyla mahkemeye muzaffer bir gülümsemeyle geldim ve ellerimi havaya kaldırdım ve her şeyden önce adama halka açık bir taklitçiyle teşekkür ettim !!!

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
141
Size anlık bir keyif verebildiğim için onur duyuyorum. Anlaşılması güç bir referansı anlayan birinin olması güzel. Nazik sözlerin için teşekkür ederim dostum. Şimdi geriye dönüp bakıyorum da, bu işi çembere almadığım için, başka bir deyişle mahkemeye gitmediğim için pişmanlık duyuyorum. Şimdi düşünüyorum da, elini oynamaya çalıştığın için seni gerçekten cezalandırmaları da berbat bir şey. Aklı başında herhangi biri, durumuna yardımcı olabilecek olası herhangi bir seçeneğin peşinden gitmez mi? Siz neden yapmayasınız, değil mi? Cidden insanları korku ve yıpratma yoluyla sindiriyorlar, sanki deste zaten yeterince yığılmamış gibi. Tüm adalet sistemi bir alay konusu, beni gerçekten hasta ediyor. Sadece durumun trajedisini anlatmaya çalışmayı düşünüyorum. Gerçekte ne kadar kötü olduğunu, ne kadar yozlaşmış olduğunu fark edemiyorsunuz. "Zengin ve suçlu olmak, fakir ve masum olmaktan daha iyidir."

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Reaction score
35
Merhaba Moonbow, hukuk sistemimizin içine düştüğü üzücü durum hakkında kişisel olarak bilgi sahibi olmak zorunda kaldığınız için çok üzgünüm! İnanıyorum ki eninde sonunda tüm uyuşturucuların kullanımı yasal olacak ve geleceğin insanları toplumumuza dönüp bakacak ve aydınlanmamış vahşiler olduğumuz konusunda hemfikir olacaklar... Barış kardeşim!