İçinde ilaç olan bir mektup göndermek.

mp_

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
Diyelim ki 4 g toz göndermeye çalışıyorsunuz. Bir paket aşırıya kaçacaktır, bu nedenle mektup burada daha iyi bir seçimdir. Mektup anonim olarak nasıl gönderilir? Bildiğim kadarıyla bir iade adresine ve bir posta puluna ihtiyacınız var. Posta pulu edinmesi en kolay olanı, ancak iade adresi o kadar da kolay değil.

Dönüş adresini asıl evinize yakın bir yerde bulundurmak akıllıca olur mu? Ya da hiç eklememek mi?

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Reaction score
31
1. İade adresini eklemeniz gerekir.
2. Bu konuda yaratıcı olmanız gerekir, gerçek adres ve orada yaşayan gerçek sakini içeren bilgileri nasıl elde edebilirsiniz.
3. Bahse girerim rastgele adres ve rastgele isim kullanabilirsiniz, bu da eşleşmek zorunda olmadıkları anlamına gelir.

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
245
Şehrinizdeki bir "sosyal odak noktasına" gidin ve sosyal yardım alan insanları yerleştirdikleri türden çok daireli bir ev arayın. Ön kapının her zaman açık olduğu ve posta kutularına erişimin mümkün olduğu bir ev. Kutuların büyük bir kısmının tahrip edildiğini, kapının yırtıldığını ya da açıldığını ve ortalığın darmadağın olduğunu göreceksiniz. Bir posta kutusu alın, kapısını onarın ve çalışır durumdaki diğer posta kutularına benzer bir kilit takın, kimsenin umurunda olmaz. Kutuya üç ya da dört isim yazın. Hepsi bu. Kontrol edin ve gerekirse onarın.
Bu da iade adresiniz. Ki buna ihtiyacınız var. Çalışan bir iade şarttır ve iade zarfın üzerinde olmalı ve mallar da üzerinde iade olan ikinci bir zarfta olmalıdır.
Almanya'da çoğu satıcı yakalanır çünkü rastgele iadeler kullanırlar ve müşteriler paranoyaları yüzünden işleri berbat ederler ve mallar rastgele bir kişinin postasında ya da mektupları açıp oraya iade etmek için bir adres bulmaya çalıştıkları yerde son bulur. Böylece domuzlar işin içine giriyor ve bunlar kendi işleriyle uğraşan yozlaşmış yerel polisler değil, yüksek kadrolu, maaşlı ve motivasyonlu özel birimler olduğu için satıcı takip ediliyor ve fena halde boku yiyor.

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
153
Bir iade adresi oluşturun, 56B düzlüğünün gerçekten var olup olmadığını veya 56 fuckballs yolunu kontrol etmeyecekler. Ayrıca yazabileceğiniz en boktan doktor üslubuyla yazmayı da unutmayın

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
153
Bekle, neden bir mektuba iade adresi koyuyorsun ki? Gümrük formu gibi zorunlu değil

robotmr

Don't buy from me
New Member
Reaction score
9
Asya'da yarı otoriter bir ülkede yaşayan bir göçmen olarak bunu söylememeyi tercih ederim. Ama sanırım yıllarca şeker gibi dağıtıyorlar. Planım, suyu test etmek için bir gram otu mektupla Avrupa'ya postalamaktı. Neyse, postaneye gittim ve sadece ne kadar tutacağını sordum. Her nedense paket değil de mektup dediğimde adam biraz gergin göründü ve bu beni gerdi. Bard'a yakalanırsam cezanın ne olacağını sordum ve sanırım 3 ay ve 3000 dolar para cezası olduğunu söyledi. Bununla yaşayabilirim ama gerçekten hiçbir fikrim yok. Ot vakumla kapatılmış, bir posta kartı ve zarfın içine koyacaktım. Belki işe yarar. Yine de %100 bunu yapmayacağımı söylemiyorum. Ama gönderdiğim adam daha sonra 100 gram almak istediğini de söyledi. Sanırım şimdi 100 gram postalarken yakalansam gün ışığını göremem. 15 yıl falan diyelim. Yine hiçbir fikrim yok. Ve postanedeki adam postanın iki hafta süreceğini söyledi. Bu da hoşuma gitmiyor.

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
153
Tayland mı?

View previous replies…

robotmr

Don't buy from me
New Member
Reaction score
9
Bilmeniz gerekiyorsa tamamdır sanırım.

robotmr

Don't buy from me
New Member
Reaction score
9
Şimdi beni yemliyorsun gerçekten bunun ne alakası var

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
153
Suvamabhumi havalimanındaki postaneden postalayın. Self servis kioskları var

robotmr

Don't buy from me
New Member
Reaction score
9
Anlıyorum. İpucu için teşekkür ederim. Bu daha riskli olabilir ama bazen havaalanında köpekler olabiliyor. Belki de bu yüzden oradadır. Benim gittiğim ofis yakın ama başka bir ofise gidebilirim.

mprimiterra

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar! Nasılsınız? Yeniyim ve tam tersi bir sorunum var, ilaç, mdma, hap içeren paketi almak istiyorum ama nasıl alacağımı bilmiyorum. Bir tavsiyeniz var mı? OrgUnikum, yönteminiz tersine kullanılabilir mi? almak için? Yardımlarınız için hepinize teşekkür ederim