SGT-507

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Reaction score
0
Merhaba! SGT-507'yi deneyen var mı? Ne kadar etkili? MDMB-BUTINACA ile karşılaştırıldığında nasıl?

Paracelsus

Addictionist
Reaction score
205
SGT-507, etki mekanizması bakımından MDMB-BUTINACA gibi bileşiklere benzeyen nispeten yeni bir sentetik kannabinoid reseptör agonistidir. Bu maddeler beyindeki kannabinoid reseptörlerini aktive ederek THC'nin etkilerini taklit eder, ancak bunu genellikle çok daha büyük bir güçle yaparlar, bu da yoğun ve tehlikeli etkilere yol açabilir.

Potansiyel olarak, SGT-507'nin CB1 reseptörü için çok güçlü bir afiniteye sahip olduğu ve düşük dozlarda bile oldukça sarhoş edici olduğu bildirilmektedir. Spesifik karşılaştırmalı etki verileri hazır olmasa da, kullanıcı raporları oldukça güçlü olduğunu ve potansiyel olarak MDMB-BUTINACA gibi diğer yüksek etkili kannabinoid agonistlerine benzediğini göstermektedir. MDMB-BUTINACA'nın kendisi CB1 reseptöründe yüksek etkinliğe sahip son derece güçlü bir sentetik kannabinoiddir ve güçlü psikoaktif etkilere ve bazı durumlarda ölümcül olaylar da dahil olmak üzere yüksek doz aşımı risklerine yol açar.

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Reaction score
0
Cevap için çok teşekkür ederim <3
Güçlü bir etki için bir g SGT 507 a yaprak/tütün oranı ne kadardır?

Paracelsus

Addictionist
Reaction score
205
Şu anda tam dozajları bilmiyorum. Yanlış olanlar da var. Araştırmaya devam edeceğim ve sonuçları burada yazacağım. Şimdilik, mümkün olan en az miktarla başlamanızı tavsiye ederim, çünkü birçok yeni noidden birinden bahsediyoruz

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Reaction score
0
Vay canına, çok naziksiniz <3 Ben de biraz araştırma yapmaya çalıştım ama pek bir şey bulamadım. Her neyse, zamanı geldiğinde etkileri ve beğenip beğenmediğimi yazacağım. Şu anda 1g için ne kadar bitki kullanmam gerektiğinden emin değilim, ama sizi bilgilendireceğim. Tekrar çok teşekkürler! <3 Saygılarımla

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
663
SGT-507'nin önemli ölçüde daha zayıf olacağını düşünüyorum

Paracelsus

Addictionist
Reaction score
205
Evet, olabilir. Bu madde hakkında gerçekten çok az bilgim var. Elinizde özel bir veri var mı? Bu gerçekten ilginç

Deadmatch15

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Reaction score
1
Cas Numarası?

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
94
Deals
18
Birçok ürün için, müşterilerin aldığı isimler "hayali" dir, aslında, bazı insanlar birçok çeşit ürün gibi davranmak için bir noid kullanacak ve hatta yeni bir ürün gibi davranmak için "yeni bir isim" uyduracaktır, bu yüzden ben de bilmek istiyorum Ürünün CAS'ı ve formülü gerçekten önemlidir! bu yüzden ben de ürünün CAS'ını ve formülasyonunu bilmek istiyorum.

View previous replies…

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Reaction score
0
Kimyasal formülü ya da CAS numarasını bulamadım ama şunu buldum: SGT-507 Powder, kimyasal formülü C23H27FN4O2, CAS 2377403-49-9 olan 5F SGT-151 ile benzerdir. Umarım doğru söylüyorumdur

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
94
Deals
18
İkincisi gerçek bir madde, ancak ona "yeni bir isim" vermenin ve insanlara bir maddeye benzediğini söylemenin bir şey ifade ettiğini sanmıyorum, muhtemelen sadece onu pazarlamanın bir yolu olduğunu düşünüyorum.

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Reaction score
0
SGT-507, ilk kez 2017 yılında Almanya'da tanımlanan sentetik bir kannabinoid olan 5F SGT-151'e benzemektedir. SGT-151'e çok benzemekle birlikte daha zayıf özelliklere sahiptir. SGT- 507, laboratuvarların ilk olarak sentetik esrarda bir bileşen olarak bağladığı yeni bir sentetik indazol-3-karboksamid bazlı kimyasaldır.

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Reaction score
0
SGT-507, MDMB-BUTINACA'yı sipariş ettiğim sitede stokta bulduğum tek kannabinoid, maalesef şu anda artık stokta yok, bu yüzden denemeye karar verdim. Bu yüzden daha fazlasını bilmek istiyorum. Çok teşekkür ederim <3

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
94
Deals
18
Bu ifade, eğer doğruysa, aynı gövde yapısına (öncül) sahip oldukları ancak aynı halojenlere sahip olmadıkları anlamına gelir, ancak bunu satıyor olsaydım ve gövde yapısı aynıysa, insanların bilmediği yeni ve önemli ölçüde daha zayıf olan "SGT507" maddesini satmak yerine kesinlikle sadece sgt151 üretirdim.
Laboratuvar test raporlarının yokluğunda, insanların bazı çevrimiçi satış sitelerindeki yanlış bilgilere inanmaları gerektiğini düşünmüyorum ve "yeni maddeler" olduğunu iddia eden bu ürünlerin sadece yeni bir isimle eski bir ürün olabileceğini, böylece meraklı insanların bunları deneyip satın alabileceğini düşünüyorum, bu benim kişisel görüşüm!

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Reaction score
0
Ayrıca, aynı sitede geçici olarak stokta bulunmayan 5F-SGT-151'in bulunması gariptir