Adım adım Çalkala ve Pişir Meth

Shake and Bake Meth step-by-step

Votes: 21 65.6%
  • Bad

Votes: 5 15.6%
  • Hmm...

Votes: 6 18.8%

• Total voters
    32

ampaskopi

Don't buy from me
Resident
Reaction score
11
Adım adım Çalkala ve Pişir Meth
P1lGjFiLq2
Kullandığım aletler elbette başkalarıyla değiştirilebilir... Örn: Aseton/Epsom ve İzopropanol/Epsom karışımlarınızı yeniden kristalize etmek istiyorsanız dondurucuya koyduğunuzda daha iyi veya daha uygun bir kabınız varsa bebek maması kavanozlarına ihtiyacınız yoktur, ancak listelediğim kimyasalları veya eşit veya daha iyi kalitede bir şey kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim.
  • 1 Kutu 12 Saatlik veya 24 Saatlik (2,4 gram Psödoefedrin)
    • Sudafed veya jenerik ilaçlardan herhangi biri olabilir
    • Mağazaya ve türüne bağlı olarak, yaklaşık 6 - 12 $ tutarındadır

• 1/2 - 3/4 fincan Kül Suyu (Sodyum Hidroksit - NaOH)
    • Lowe's'tan aldığım Roebic Laboratories Kristal Kanal Açıcı'yı kullanıyorum
    • Ace Hardware'de ayrıca yaklaşık 7$'lık daha küçük %100 kül suyu kapları da bulunmaktadır
    • 2 kiloluk bir konteyner için vergilerle birlikte yaklaşık 16 dolar

• 1/4 - 3/8 fincan Amonyum Nitrat Kristalleri (NH4NO3- AN)
    • The Dollar General'dan aldığım hazır buz kompreslerinin içindeki kristalleri kullanıyorum
    • Her bir Buz Kompresinin maliyeti 1,50 $'dır
    • Her 2 pişirme için yaklaşık 1 tane kullanacaksınız
    • Uzun zamanımı aldı ama AN Buz Kompreslerinin içeriğinin %98-99 AN olduğunu doğrulayan bir MSDS ya da benzeri bir şey buldum.
§ Çoğu Hazır Buz Kompresleri artık UREA ile üretiliyor... AN almanız gerekiyor.

• Walmart'ta 1/2 şişe Coleman'ın Premium Kamp Yakıtı o Kırmızı şişe
    • Maliyeti yaklaşık 6 dolar
    • Coleman's Premium First'ü yıkayarak satın aldığımda sonuçlarda hiçbir fark görmedim, bu yüzden zamanımı boşa harcamıyorum
    • Bakın, bunun bir grup vajinayı inciteceğini biliyorum, o yüzden işte anlaşma...
§ Bir süre VM&P Naphtha kullandım, ama o boku yeterince sıcak tutmak tam bir baş belası... özellikle de kalın bir Soda şişesinden
§ Bir süre Dietil Eter de kullandım ve çok işe yaradı, sadece tenekeleri boşaltmak zorunda kalmaktan ve bokla su yıkamaktan yoruldum.
§ COLEMAN'S'I SEVİYORUM!!! Eğer bunu sevmiyorsanız, muhtemelen yaşayacaksınız...

• 1 Soda akışı Plastik Şişe (500ml)
    • Walmart'tan 2 şişelik bir paket alıyorum
    • Maliyeti yaklaşık 14 $
    • Birçok kişi bunu yapmamayı tavsiye etse de ben bunları birkaç kez tekrar kullanıyorum, ancak ben ucuzum ve herhangi bir sorun yaşamadım.
    • Kullandığım diğer Reaksiyon Kapları (RV) 600 ml kadar Akıllı Su Şişesi ve 1 Çöp Akıllı Su Şişesi
§ Böyle bir şey kullanırsanız, ekstra basınç takviyesi için şişenin altını ve alttan üste doğru dikişleri Gorilla bantlayın

• 2 Energizer Gelişmiş Lityum AA Pil
    • Walmart'tan 4'lü paket alıyorum
    • 4'lü paket için yaklaşık 6 dolar
    • Energizer Ultimate de işe yarar ancak daha pahalıdır ve kılıfı kesmek daha zordur

• Birkaç şişe şişelenmiş su - Genellikle Yaklaşık 10 - 20 damla muriatik asit (hidroklorik asit -HCl olarak da adlandırılır)
    • Lowes'dan alıyorum
    • 1 Galon Sürahi
    • Maliyeti yaklaşık 8$

• Biraz Epsom tuzu
    • Walmart'tan alıyorum
    • Büyük konteynerin fiyatı 1 dolar

• Biraz Aseton
    • Lowes'dan alıyorum
    • Sanırım bir litre civarında, metal bir kapta ve fiyatı yaklaşık 7 dolar.

• Yeniden Kristalize Etmek İstiyorsanız Biraz İzopropanol Alkol
    • Walmart'tan %91 Alkol içeren büyük bir kap alıyorum.
    • Maliyeti 3 dolardan az

• Bir çift PVC Boru Kesici, bu yüzden benimkini Lowes'dan aldım
    • Yaklaşık 10 dolar civarında bir maliyet
    • Akülerin muhafazasını kesmek için bunları kullanacağım

• Birkaç çift plyer, bu yüzden zaten sahip olduğum için bunları satın almadım, ama umarım nereden bulabileceğinizi bulursunuz
    • Bunlardan biri muhafazayı keserken pili tutmak için kullanılacak, diğeri ise pilin "bağırsaklarını" çıkarmak için kullanılacak

• Bir demet kahve filtresi

• Birkaç pamuk topu

• Bir fön makinesi

• Çöp torbası olarak kullanmak için birkaç market poşeti

• Birkaç adet 1 Quart fermuarlı kilitli poşet (ben sürgülü olanları seviyorum)

• Bir Göz Damlalığı

• PH'ı test etmek için bir şey
    • Normal bir havuz PH Test Kiti kullanıyorum (Baş belası, ama işe yarıyor)

• Bir mason kavanozu

• Bir başparmak çivisi

• Bir dikiş iğnesi

• Buharlaştırma plakası olarak kullanılacak bir plaka

• 2 shot bardağı

• Birkaç cam bebek maması kavanozu

• Plastik Bir Huni

• Bir blender

• 1/4 Bardak ölçü kabı

• 5 Kapaklı küçük Tupperware kapları

• Kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlayacak herhangi bir güvenlik ekipmanı (Kitty Litter, eldiven, yüz maskesi, her neyse)
    • Amonyak solumamanız için nefes alabileceğiniz bir şey tavsiye ederim... Bu şey iğrenç.
    • Dürüst olmak gerekirse, genellikle arabada ya da yatak odamda boxer ile yemek yapıyorum, ama biliyorum ki işler ters gidebilir ve bu çok aptalca... Lütfen, önce güvenlik.

Kulağa çok boktan bir şeymiş gibi geldiğini biliyorum ama cesaretiniz kırılmasın... Muhtemelen ilk pişirmeniz 100-150$, ondan sonraki her pişirmeniz 20-30$ civarında tutacaktır... Muhtemelen 1.5-2 gram arasında yüksek kaliteli metamfetamin elde edeceksiniz.5 - 2 gram arasında yüksek kaliteli meth elde edeceksiniz ve satarken en az %25'ini kesip gramı 100 dolardan pazarlanabilir bir ürün elde edebileceksiniz, yani her bir pişirme için yaklaşık 185 - 250 dolar değerinde ürün elde edeceksiniz... Li(NH3)4 bunun oldukça iyi bir Yatırım Getirisi olduğunu düşünüyor, ancak Li(NH3)4 bunu umursamıyor çünkü her pişirmeden elde ettiği ürünün tamamını karısıyla birlikte kötüye kullanmayı seviyor

Tamam... Şimdi gerçek prosedürün bir taslağını veya "TARİFİNİ" yapacağız. Bunu bu şekilde yapıyorum, böylece "çok" kelimeli olmayan bir süreci adım adım takip edebilirsiniz... Başlamadan önce ne yaptığınızı anladığınızdan emin olun... Bana güvenin, bu süreç ÇOK KOLAY ve ÇOK AZ TEHLİKELİ "EĞER" ne yaptığınızı anlıyorsanız... Tek GERÇEK TEHLİKE, okumanın şehir halkı için olduğuna inanan tüm Lanet Aşırı Gayretli Köylü Dahilerdir. Lütfen bunun masum komşularımızı havaya uçuracak süper tehlikeli bir prosedür olduğuna dair gülünç bir şekilde güçlendirilmiş yanlış algıya katkıda bulunmayın... Bu kötü bir reklam!

Dean'in dikkatimi çektiği ve doğru olan ek bilgi, bu yüzden biraz eğlenmeden önce bu siteden yasaklanmadan önce düzenlemem gerektiğini düşündüm çünkü tüm çekişmeler, sızlanmalar ve ağrılı kedi ovuşturmaları ilgimi kaybediyor...

Her neyse:

Pişirmeyi tamamlamak için çok aceleniz yoksa, Li'yi Bronzlaştırmak için aşırı basınca ihtiyacınız yoktur, aslında, RV'yi tamamen yükleyebilir ve kapağı hafifçe havalandırabilir ve birkaç saat sonra geri gelebilir ve Bronzlaşabilirsiniz... Li'yi bronzlaştırmaya yetecek kadar Amonyak gazı üretmek için yeterli AN ve kül suyuna sahip olduğunuzu varsayarsak...

Unutmayın, PSE'yi eklediğinizde ve PSE'nin Li Bronz/Amid ile reaksiyona girdiği tüm süre boyunca ısı ve basınç inanılmaz derecede önemlidir... İyi bir uyuşturucu istiyorsanız burada yüksek basınca ihtiyacınız var...

SOĞUK!

Temel Prosedür Ana Hatları:

1. Bir kurabiye tepsisine bir kat Epsom tuzu koyun ve fırında 400 derecede yaklaşık bir veya 2 saat pişirin

2. Kuru tuzu ezerek ince bir toz haline getirin ve bebek maması kavanozlarının her birine yaklaşık yarım inç kuru tuz koyun

3. Her biri yaklaşık 3/4 oranında dolu olacak şekilde bir kavanoza aseton ve diğer kavanoza izopropanol alkol ekleyin ve her ikisini de dondurucuya yerleştirin

4. Soda şişenizin tamamen temiz ve TAMAMEN kuru olduğundan emin olun

5. Çalışmak için bir alan hazırlayın, alanı temizleyin ve tüm malzeme ve araçları çalışma alanında kolayca erişilebilir ve düzenli bir şekilde bulundurun

6. PSE haplarınızı blendera koyun, ince bir toz haline gelene kadar karıştırın ve tozu kapakla kapatılmış küçük bir Tupperware kabına koyun

7. 1/2 fincan kül suyunu ölçün ve kül suyunu kapağı kapalı küçük bir Tupperware kabına koyun

8. 1/4 fincan kül suyunu ölçün ve kül suyunu kapağı kapalı küçük bir Tupperware kabına koyun

9. Instant Ice kompres paketini kesin, içindeki su torbasını atın, AN kristallerinden 1/4 fincan ölçün ve kapakla kapatılmış küçük bir Tupperware kabına koyun

10. AN kristallerinden 1/8 fincan ölçün (1/4 fincan ölçü kabının 1/2'si) ve kapakla kapatılmış küçük bir Tupperware kabına koyun

11. Coleman yakıt şişesinin yaklaşık 1/4'ünü plastik bir Ziploc torbaya dökün ve bir sonraki adım için torbayı el altında tutun

12. Lityum Şeritleri 2 AA Pilden çıkarın:
  1. Akünün bir ucunu bir çift katerle sıkıca tutun
  2. Akü muhafazasını kesmek için diğer elinizle PVC Boru kesicileri kullanın
    • Mümkün olduğunca muhafazayı geçip akünün "bağırsaklarına" girmeyi önlemeye çalışın
    • Pinghat (onu severim), bağırsaklara girmeden gövdeyi kesmek için bir biftek bıçağı kullanmayı ve ardından gövdeyi ayırmayı önerdi... Muhtemelen bunu denemek için çok daha kolay bir yol ve bir dahaki sefere bunu deneyeceğim
  3. Muhafaza akünün etrafından tamamen kesildikten sonra kesiciyi yere koyun ve diğer kateri kullanın:
    • Akünün ikinci ucunu sıkıca tutun
    • Muhafazanın tamamen kesildiğinden emin olmak için her iki elinizdeki katlayıcılarla pili ileri geri bükün
    • Bataryanın her iki ucunu katerlerle sıkıca tutarken, muhafazayı birbirinden ayırın; muhafazanın bir tarafı bataryanın "bağırsaklarını" açığa çıkaracak şekilde çıkacaktır
    • Çıkarılan 1/2 akü muhafazasını atın ve şimdi serbest kalan katerleri kullanarak açıkta kalan akü bağırsaklarını kelepçeleyin ve diğer kater çiftiyle muhafazayı tutmaya devam edin... şimdi tekrar ayırın ve "bağırsaklar" muhafazadan kurtulacaktır
    • "Bağırsakları" doğrudan Ziploc poşetindeki yakıtın içine yerleştirin ve mümkün olduğunca yakıtın içinde tutun
  4. Bu işlemi ikinci batarya ile tekrarlayın
  5. Ziploc poşetindeki fazla havayı alın ve ağzını kapatın

13. Huniyi kullanarak 1/4 fincan Tupperware AN kabını RV'ye ekleyin

14. Huniyi kullanarak 1/2 fincan Tupperware kül suyu kabını karavana ekleyin

15. Huniyi kullanarak Coleman yakıt şişesinin 2. 1/4'ünü karavana ekleyin

16. Lityum şeritleri Pil Gövdelerinden çıkarın:
  • Yakıt ve akü parçalarını içeren kilitli poşeti açın
  • Temiz ellerinizi yakıtın içine sokun ve 1. batarya bağırsağı rulosunu tüm süre boyunca suya batırılmış halde tutarak açın
  • Lityum şeridini bulun (bu siyah ve parlak gümüş şerit değil, donuk gri görünümlü şerit olacaktır)
  • Li şeridini hala yakıtın içindeyken çıkarın ve pil "bağırsaklarının" geri kalanını bir market poşetine atın (Li şeridine bir ucundan veya diğer ucundan tutturulacak parlak katlanmış metal parçasını da çıkardığınızdan ve attığınızdan emin olun)
  • İkinci "bağırsak" rulosu için işlemi tekrarlayın
  • Şimdi Li'den yaklaşık 3 inç uzunluğunda bir parça koparın ve huniden geçip karavana sığabilecek küçük parçalara ayırmaya başlayın (Düz, toplanmış veya katlanmış olmaları fark etmez, sadece nispeten küçük olsunlar)
  • Li'nin tamamı karavana girene kadar bu işlemi tekrarlayın

17. Huniyi kullanarak kilitli poşetteki yakıtı karavana dökün

18. Huniyi çıkarın ve kapağı RV'ye vidalayın

19. Eğer kapak açıldığında reaksiyon başlamışsa (Amonyak (NH3) kabarcıkları reaktanların alt katmanından çıkıp NP yoluyla karavanın tepesine doğru ilerliyorsa)... tamamdır. Değilse, alttaki reaktanların bir kısmının koop ile karışmasını ve reaksiyonu başlatmasını sağlamak için RV'yi hafifçe döndürün...

20. Bu noktada ve pişirmenin geri kalanında RV'deki reaksiyonu başlatmak/artırmak için fön makinesi kullanılabilir

21. RV'yi iki elinizle tutarken, iç basıncı test etmek için başparmaklarınızı kullanarak şişenin ortasına "bastırın"

22. İtmenin en kolay olduğu noktayı bulmak için bu itme testini şişenin her yerinde deneyin ve bu noktanın nerede olduğunu zihninize not edin, çünkü bu nokta pişirme boyunca basıncı izlemek için kullanacağınız noktadır.

23. Basınç, bir basınç tahliyesi (Burp) gerektirecek kadar yükselene kadar basıncı izlerken reaksiyonun devam etmesine izin verin:
  • Bu Soda akışı şişeleri canavardır ve arızalanmadan inanılmaz miktarda iç basıncı tutabilirler, bu nedenle şişeyi iki başparmağınızın birlikte itme kuvvetiyle itemeyene kadar karavanı geğirmeyin
  • İlk geğirme muhtemelen reaksiyon gerçekten başladıktan yaklaşık 2-5 dakika sonra gerekecektir, ancak zamana göre değil, basınca göre hareket edin
  • İyi reaksiyonun ilk 10-15 dakikasında birkaç geğirmeden sonra, her şey biraz yavaşladığında, PSE'nizi eklemeden önce RV'yi gerçekten sadece birkaç kez daha geğirmeniz gerekir

24. Basınç eşiğe ulaştığında RV'nin gazını alın:
  • RV üzerindeki kapağı ÇOK AZ bir basıncın çıkmasına izin verecek ve reaksiyonun tekrar güçlü bir şekilde devam etmesini sağlayacak kadar yavaşça gevşetin ve ardından kapağı kapatın
  • Yüksek basınçlı gazlar karavandan dışarı çıkarken ıslık sesi duyulabilir... Havalandırmadan önce basıncın yeterince yükselmesine izin verdiğinize dair iyi bir işaret
  • Hatta NH3 gazının bir ütünün kenarlarından çıkan buhar gibi kapaktan fışkırdığını bile görebilirsiniz... Korkutucu, ancak istediğiniz türde bir basınç oluşturduğunuza dair ÇOK iyi bir işaret

25. Her şey yolunda gidiyorsa ilk 10 dakika içinde RV'nin etrafında Li ile karışmış NP'nin hemen üstünde yüzen küçük Bronz boncukların oluşmaya başladığını görmelisiniz

Bronz 10 - 15 dakika içinde görünmeye başlamazsa, karavanda yeterli basınç oluşmasına izin vermediğinizin ve ya çok erken, ya çok sık ya da her ikisini birden geğirdiğinizin oldukça iyi bir göstergesidir. Önemli bir şey değil. Sadece gözlemci olun ve öğrenin.

26. Bu süreç boyunca reaksiyonun güçlü bir şekilde devam etmesini sağlamak için şişeyi döndürün ve/veya gerektiğinde fön makinesi ile ısıtın

27. Bu işleme muhtemelen yaklaşık 25 - 45 dakika devam edin (daha az geğirme ve daha güçlü amonyak reaksiyonu = Li'nin daha hızlı bronzlaşması = Daha az zaman... bu nedenle burada size doğru bir zaman çerçevesi vermek zordur) ta ki RV'deki Li'nin yaklaşık 3/4'ü Bronza dönüşene kadar

Yakıttaki pembe renk bu ilk 25-45 dakika içinde dağılacak ve berrak yakıt Li Bronz parçacıkları ile doygun hale geldikçe sislenecektir

28. RV kapağını yavaşça gevşetin, tüm basıncı tahliye edin, ardından kapağı çıkarın

29. Bu noktada reaksiyon yavaşlıyorsa, kalan 1/8 fincan AN ve ardından kalan 1/4 fincan kül suyunu temiz huni aracılığıyla RV'ye ekleyerek RV'yi yeniden şarj edin. Reaksiyon hala güçlü bir şekilde devam ediyorsa daha fazla AN veya kül suyu eklenmesine gerek yoktur, bu doğru ty r that get the gr guy ty ty r get the it t ty ty

30. PSE'yi huni aracılığıyla RV'ye yavaşça ekleyin ve ardından huniyi çıkarın ve kapağı RV'ye geri vidalayın

31. Şişeyi 10 saniye kadar çalkala.

32. Sallamaya devam et

Fön makinesi ile basıncı düzenlemeye ve sonraki 20-30 dakika boyunca geğirmeye devam ederken mümkün olduğunca çok şişe

33. PSE ile Li arasında reaksiyon gerçekleşmeden önce PSE'nin temel alınması gerekir, bu nedenle yakıtın gerçekten çikolatalı süt gibi koyulaşmaya başladığını görmeniz biraz zaman alacaktır (belki 10-15 dakika)
  • Bu süre zarfında karavandaki basıncı yüksek ve yakıt sıcaklığını olabildiğince sıcak tutmak GERÇEKTEN önemlidir, çünkü bu PSE ile Li arasında gerçekleşen reaksiyona yardımcı olur.
  • Karavanı çalkaladıktan sonra yakıtın koyulaştığını ve şişe oturduktan sonra tekrar berraklaştığını göreceksiniz
    • Bu renk değişimi muhtemelen birçok kez gerçekleşecektir
    • Bazen yakıt gerçekten diğer zamanlar kadar koyu gitmez... sorun değil... sadece devam et...

34. Şişeyi sallayabildiğiniz noktaya geldiğinizde, ardından yere koyduğunuzda... ve yakıt çöktüğünde ve yaklaşık 30-45 saniye içinde tekrar berrak hale geldiğinde, pişirmeniz tamamlanmıştır.
  • Yakıtın üzerinde hala bir miktar Li yüzüyor olacaktır, ancak orijinal miktara kıyasla çok küçük bir miktar olmalıdır ve kalan parçalar ince ve önemli ölçüde bronzla reaksiyona girmiş olacaktır
  • Hala önemli miktarda Li'niz varsa, endişelenmeyin... Az reaksiyona girmiş ürün hala oldukça iyidir ve bir dahaki sefere daha iyisini elde edersiniz

35. RV kapağını yavaşça gevşetin ve tüm basıncı boşaltın

36. Huniyi, sapına sıkıca doldurulmuş 2 pamuk top, huninin içinde yaklaşık 7 kahve filtresi ve ortadaki kahve filtrelerinden birinde yaklaşık 1/2 inçlik kuru Epsom tabakası olacak şekilde hazırlayın

37. Yakıtı karavandan Mason Kavanoza dökerek dikkatlice filtrelemek için hazırlanan huniyi kullanın.
  • Partiküllerin filtrelerin üzerinden, etrafından veya içinden geçmesini önlemek için huniyi hiçbir zaman yaklaşık 1/2'den fazla doldurmayın.
  • Yakıtı karavandan huniye boşaltırken, Li ve reaktanların bir kısmı da huniye dökülecektir... Bu sorun değildir.
  • Yakıtın son kısmı huninin içindeyken, küçük bir tahta veya plastik kaşıkla veya temiz ve ahşap veya plastikten yapılmış benzer bir şeyle reaktan ve Li yığınını çalkalayarak sıkışan meth'in filtrelerden yakıtla birlikte ilerlemesini sağlayın.
  • Hunideki filtrelere biraz daha temiz yakıt ekleyin, karışımı tekrar çalkalayın ve yakıtın kalan meth'i mason kavanozuna toplamasına izin verin
  • Filtrelerde yakıt kalmadığında, bunları huniden çıkarın, mümkün olduğunca fazla meth/yakıt almak için huninin üzerine sıkın, içerdikleri iç içeriği plastik bir Ziploc torbasına boşaltın ve filtreleri atın
  • Pamuk toplarını huniden çıkarın, içindeki yakıtı mason kavanozuna sıkın ve atın
38. Karavanın içindekileri hunideki diğer reaktanlarla birlikte aynı poşete boşaltın, bu poşete biraz temiz yakıt ekleyin, poşetin ağzını kapatın ve reaktanlardan mümkün olduğunca fazla sıkışmış meth çıkarmak için 5 veya 10 dakika boyunca sallayın.

39. Torbadaki yeni yakıtı Mason Kavanozdaki orijinal yakıta süzmeden önce olduğu gibi süzme işlemini tekrarlayın, ancak bu sefer yakıt süzüldükten sonra, fazla yakıtı almak için filtreleri ve pamuk toplarını sıktıktan sonra, filtreleri ve pamuk toplarını reaktanların geri kalanıyla birlikte torbaya atın, kapatın ve imha etmek için bir kenara koyun.

Su Çekme
  • Eğer gaz titrasyonu yapmak istiyorsanız, lütfen yapın... Su çekme benim sevdiğim şey...
  • Gazlama hakkında sorularınız varsa, ECSTACYBEANS'a sorun... Bu adam Gazlama hakkında konuşmaya bayılıyor... ve devam ediyor... ve devam ediyor...
40. Mason kavanozdaki yakıta eşit miktarda soğuk su ekleyin, kapağını sıkıca kapatın ve yakıtı yıkamak ve bazı yabancı maddeleri uzaklaştırmak için yaklaşık 3-5 dakika boyunca çalkalayın.

Uyuşturucunuzu patlatacaksanız bu su temizliğini yapmayın, çünkü yıkadığınız sülfür safsızlıkları, iyi bir Banger's Dope aldığınızda kafanızı bu dünyadan çıkaran o harika ilk heyecanı sağlayan şeylerdir.

41. Yakıt/su karışımını plastik bir poşete boşaltın, ağzını kapatın ve bir raptiye ile poşetin köşesinden duvara asın

42. Katmanların ayrılmasına izin verin (Yakıt üstte, kirli atık su altta olacaktır), dikiş iğnesi ile poşetin alt köşesinden bir delik açın ve atık suyun atılmak üzere herhangi bir kaba akmasını sağlayın

43. Su bitmek üzere olduğunda, atık kabını Mason Kavanozu ile değiştirin ve yakıtı toplayın

44. Bu yıkama işlemini 1 kez daha tekrarlayın

45. 2. su yıkamasından sonra, Mason Kavanozdaki yakıtı plastik bir kilitli poşete dökün ve 1/4 bardak su ekleyin.

46. Yakıt/su karışımına 1-2 damla HCl asit eklemek için bir göz damlası kullanın, bir dakika boyunca çalkalayın

47. Karışımın çökmesini ve ayrılmasını bekleyin ve PH değerini test etmek için su katmanından bir örnek alın.

Yakıt tabakasının altındaki suya erişmek için uzun bir göz damlası veya iğnesiz bir şırınga kullanın

48. Su tabakasının PH değeri 6,8 ile 7,2 arasında olana kadar bu işlemi tekrarlayın.
  • Bir çeşit PH testi kullanın (Metre, şerit, damla, her neyse)
  • PH değeriniz 9 civarında olmaya başladığında, her seferinde bir damla HCL ekleyin ve her damladan sonra PH değerini yeniden test edin
  • Aniden hedef 7 PH'ın altına düşmek ve iyi tütmeyen bir uyuşturucuya sahip olmak çok kolaydır
  • Hepinizin bu kısmı iyi yapmasını istiyorum, böylece uyuşturucumuzun berbat olmadığı konusunda Fasulyeleri Dırdır ederken bana katılabilirsiniz
49. Katmanların yerleşmesine ve ayrılmasına izin verin, torbanın alt köşesinden bir delik açmak için bir iğne kullanın ve meth / su çözeltisini buharlaştırma tabağınıza boşaltın (isterseniz Pyrex kabı)

50. Su neredeyse tamamen boşaldığında torbanın köşesindeki deliği sıkıştırın ve ardından yakıtı Mason Kavanozuna geri boşaltın

Yakıtın hiçbir kısmının tahliye deliğinden buharlaştırma plakasına geçmesine izin vermeyin

51. Yakıtın suyla yıkanmasını, 1/4 fincan su eklenmesini, PH nötralizasyonunu (Bu sefer muhtemelen sadece 2-3 damla HCL gerekecektir) ve su/meth'in bir kez daha aynı buharlaştırma plakasına toplanmasını tekrarlayın

52. Plaka üzerindeki suyu buharlaştırmak için bir fön makinesi ve isteğe bağlı olarak bir sıcak plaka veya gazsız soba kullanın ve plaka üzerinde bir meth kristal tabakası bırakın

53. Tüm metamfetamini bir yığın halinde kazımak için bir jilet kullanın

54. Bu noktada dilediğiniz gibi suistimal edebilirsiniz
  • Yaklaşan Aseton Yıkama, folyonuzun veya pizzanızın üzerinde temiz bir şekilde yanmasını sağlayacaktır
  • İsterseniz buradan yeniden kristalleştirmeye devam edebilirsiniz, ancak bu gerekli değildir

Aseton Yıkama

55. Meth'in tamamen kurumasını bekleyin

56. Metamfetamin kristallerini ezerek ince bir toz haline getirin ve ardından tozu bir shot bardağına koyun

57. Bir damlalık kullanarak dondurucudaki kavanozdan bir miktar aseton çekin ve toz iyice kaplanana kadar shot bardağındaki methe ekleyin, karışımı yaklaşık 30 - 60 saniye döndürün ve ardından karışımı yeni bir temiz buharlaştırma plakasına boşaltın...

58. Buharlaştırma plakasını hafif bir açıyla tutarak fazla asetonun akmasını ve çözünmüş safsızlıklarla birlikte plakanın dibinde toplanmasını sağlayın

Bu iğrenç çözünmüş safsızlıkları sattığınız malın üzerinde kullanmak için saklayın veya daha sonra başınız sıkıştığında içmek için saklayın, çünkü hala bir miktar meth içerecektir

59. Shot bardağında kalan metamfetamin kristallerini bir bıçak, jilet ya da başka bir şey kullanarak metamfetaminin geri kalanıyla birlikte tabağa kazıyın ve ardından shot bardağını temizleyin

Yeniden Kristalleşme

60. Çözünmeyen temiz meth kristallerini bir yığın halinde kazıyın, tamamen kurumalarını bekleyin ve ince bir toz haline getirin ve bir kez daha temiz shot bardağına ekleyin

61. İzopropanol Alkolün tuzsuz kısmını dondurucudaki kavanozdan küçük bir tencereye aktarmak için bir kez daha TEMİZ damlalığı kullanın ve kaynamaya başlayana kadar ocakta ısıtın

62. Sıcak İzopropanol Alkolü shot bardağındaki meth'e yavaşça eklemek için damlalık kullanın
  • Sadece meth'in tamamen çözünmesine yetecek kadar.
  • Karıştırın... MA çözülecektir... çözülmeyen her şey daha fazla kirliliktir
  • ISO/MA'yı 2. shot bardağına dikkatlice sifonlayın ve katı kirleri ilk shot bardağında bırakın

63. ISO/MA'yı yüzeyde filmin ilk belirtilerinin oluşmaya başladığını görene kadar ısıtın.

64. Ateşten alın... bir veya 2 damla daha ISO ekleyin, iyi bir önlem için birkaç damla Aseton ekleyin ve buharlaşmasına izin verin
  • Dondurucu yaklaşık 6 saat sürer, en küçük kristalleri üretir
  • Buzdolabı = daha uzun ve daha büyük kristaller
  • Oda sıcaklığı = en uzun ve en büyük parçalar

65. Kırılgan kristalleri artık büyümedikleri zaman dikkatlice çıkarın.

66. Kristalleri, tamamen kuruduktan sonra, yüzeydeki kirleri temizlemek için kuru soğuk Aseton ile son bir kez hızlıca durulayın ve son bir kez tamamen kurumaya bırakın...

Artık sizi başladığınız tuzdan "HAYIR" daha yükseğe çıkaracak güzel kristal berraklığında parçalarınız var, ama güzeller. Kristalleri tüttürün, akışını izleyin (çok az iz bırakarak veya hiç iz bırakmadan su gibi temiz), geri çatlamasını izleyin, Sihir gibi.

İşte bu kadar.

Saygılarımla, Theo ile adım adım olabildiğince ayrıntılı... Hala bunu takip edemiyorsanız, LÜTFEN uyuşturucunuzu yapabilen birinden satın alın!

Hepinize en büyük Başarıları diliyorum!

Bir kez daha, bir önceki gönderi, bu konuyu okurken edindiğim bilgilere dayanarak oluşturduğum %100 varsayımsal bir senaryoydu... Yasadışı oldukları için bu konuda listelenen şeylerin hiçbirini gerçekten yapmadım ve yasadışı olduğu için başka hiç kimsenin de bu konuda bir şey yapmasını istemiyorum. Bu sadece benim hayal ettiğim kurgusal bir hikaye.

Son düzenleme Li(NH3)4 tarafından yapıldı

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,734
Deals
1
Bu nedir?

ampaskopi

Don't buy from me
Resident
Reaction score
11
Amonyum Nitrat, yazımı kısaltmak için ☺️

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Reaction score
21
Hii ampaskopi... bahasa indonesia bisa? Saf efedrin haplarının Ki*miafarm*'dan alınabileceğini gördüm ama Hint pazarında çok pahalı Rp. 1.000k sadece 6g saf olsun. Diğer seçenek Neo Napacin tablet sadece 600k rupiah 10g alabilirsiniz. Ancak saf eph elde etmek için önce teofilini çıkarmanız veya dışarı çıkmanız gerekir. Neo Napacin Tablet'ten saf Eph elde etmek için bunları nasıl çıkarabilirim?

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Reaction score
21
AMPASKOPI n HEINSENBERG.
Can hapları Efedrin HCL n Teofilin içerir. hap başına tam 12,5mg Efedrin / Hap Bu yöntemi kullanmak için?
Çok teşekkürler

ampaskopi

Don't buy from me
Resident
Reaction score
11
En iyi kimyasal reaktifleri arıyorsanız, doğru yere geldiniz. En iyi kimyasal reaktifleri arıyorsanız, doğru yere geldiniz, doğru yere geldiniz.

ampaskopi

Don't buy from me
Resident
Reaction score
11
Tamam, bunun için üzgünüm

ampaskopi

Don't buy from me
Resident
Reaction score
11
Genellikle Endonezya'da meth yapmak için tramadol, tramenza, Bodrex, Antimo, napacin, Oskadon ve Inzana gibi temel bileşenler kullanılır. ama en azından kendi kullanımınız için, satmak istiyorsanız, karınız küçük olacaktır, bu yüzden ortalama bir kişi meth için dışarıdan meth alır genellikle Çin'den orada

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Reaction score
21
G. Patton'dan doğrudan yanıt almak benim için onurdur. Teşekkürler Adam

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Reaction score
21
merhaba Ampaskopi,

1/2 - 3/4 bardak parametresini nasıl bilebilirim? Bana belirli bir bardak veya ne kadar ml demek istediğinizi söyleyebilir misiniz?

Karam

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
yerli̇ adam hakkinda sevdi̇kleri̇ni̇zi̇ kaçirmadiniz

Karam

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
هل أنتMentol, Coleman yakıtının yerini alabilir mi?

mightbwasted

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Kavanozu bu şekilde geğirmek yerine üstüne filtre gibi bir şey koyarak kullanan birini hiç duydunuz mu?

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Reaction score
19
Bu yöntemi sık sık yapıyorum ama sonuç çok düşük ve hayal kırıklığı yaratıyor, çok kullanırken bile neredeyse vücutta hiçbir reaksiyon yokmuş gibi görünüyor.

finch3523

Don't buy from me
New Member
Reaction score
4
Peki bunun için saf efedrin kullanılırsa sonuç d-meth mi olur? Sonunda ürün ne kadar saf olacak?
Herhangi bir tehlikeli kirletici olabilir mi? Son üründe hangi kirletici maddeler olabilir?

Dking

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Bu biraz işe yarıyor ama su çekme kısmını yapmak biraz zor ve her zaman işe yarıyor

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
26
Harika. Ephedrine ve Pseudoephedrine'den Lityum ile Dekstrometamfetamin. Ve Norpseudoephedrine ve Norephedrine'den Lityum ile Dekstroamfetamin. Fenilpropanolamin'den Lityum ile Amfetamin'e gibi.

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
26
Sıvı Etilamin, Lityum metali ile birlikte kullanılabilir.