"bifteğe geri dönün"

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
1
Cevap almayı umduğum sorum ya da belki de birkaç farklı makul cevap, muhtemelen kristaller şeklinde olan yüksek saflıkta metamfetamin hcl almak olacaktır. Bunlar boyut ve ağırlık olarak değişiyor ve bir zamanlar çok daha büyük ve yoğun kayalar şeklindeydi. arzum bunları almak ve mümkünse çok daha büyük kümeler halinde önceki formlarına döndürmek. üzerinde çalışmayı düşündüğüm boyut 1/4 pound ila 1 kilogram arasında herhangi bir yerde olabilir. Bütün bir canavarlık yaratmak gibi bir arzum yok, daha ziyade 7 gramdan 1 oz'a kadar herhangi bir boyutta parçalar oluşturmak istiyorum. şu anda bir katkı maddesi eklemek istemiyorum. ancak, boyut olarak daha büyük kristaller oluşturma arzuma yardımcı olabilecek herhangi bir önerisi olan varsa, ancak çok daha önemlisi ağırlık olarak, her türlü öneri ve geri bildirimi duymak isterim. Hepinizden haber almak dileğiyle. O zamandan beri kaldırılmış olan oldukça pervasız bir gönderi için tüm platformdan resmi bir özür dilemek istiyorum. çok daha uygun ve olgun etkileşimleri dört gözle bekliyorum.

Teşekkürler

Last edited:

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
1
Eğer %100 şeffaf ve dürüst olacaksam; ki bunu burada koşulsuz olarak sunacağım, ürünü yeniden satmak istiyorum. "Sarsıntıyı" aynı partinin kırılmamış kristallerinden çok daha düşük bir fiyata temin edebilirim. Sahip olduğum "müşteri", ürünün gücü veya saflığından daha fazla olmasa da görünüşü/estetiği ile ilgileniyor.

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
1
Asla daha düşük kalitede bir şey yapmak niyetinde değildim. Konuya bir göz atacağım ve umarım gerekli parçaları çıkarabilirim. Hızlı yanıtınız ve beni doğru yöne yönlendirdiğiniz için teşekkür ederim.

WillD

Expert
Reaction score
1,022
Belki de en büyük meth kristalinin ne olduğunu bilmelisiniz - Çin tedarikçilerinden (çok ucuz) Isopropylbenzylamine ve analoglarını "kesiyor". Çok büyük bir kristal gördüğünüzde, maliyeti düşünmeniz gerekir.
G4E0pnKhWq

Last edited by a moderator: