Mektup Olarak Gönderim

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
65
Berbat bir başlık, ama belki insanların cevaplayabileceği veya genel olarak tavsiye verebileceği bazı sorularım var.

Eğer biri toz uyuşturucu (ot değil) gönderiyorsa, nispeten düşük bir "seviyede", birkaç onstan fazla değil, 10'dan az (nedenini göreceksiniz), o zaman bundan en iyi nasıl kurtulabilir?

Benim düşüncelerim

Düşük miktarlar için, muhtemelen bir ons veya daha az, standart bir zarf işe yarayacaktır. Burada aklıma takılan sorular şunlar:

Birincisi, bildiğim kadarıyla, iade adresinin orada yaşayan gerçek kişiyle eşleşmesi, iade gönderenin işaretlenmemesi ve paketin şüpheli olarak etiketlenmemesi için en güvenli yoldur. Bu doğru mu? Bir kişi ve yer için eşleşen bir isim ve adres nasıl bulunur?

İkinci olarak, toz uyuşturucu nasıl saklanmalıdır? Bir yandan herkes mylar kullanın diyor, ama diğer yandan da "normal" bir mektup x-ray cihazına girerse (ki var) ve içini göremezlerse bu şüpheli olarak işaretlenebilir. Belki de bir zarf kullanıyorsanız, uyuşturucuyu ince bir şekilde toz haline getirin ve elektronik bir doğum günü kartı gibi içindekileri gizleyecek bir şeyin içine koyun.

Burada ne kadar abartıyorum? Yapılması gereken sadece mylar mı?

Şimdi, hepimiz kral iğnesi olmayı hayal etmeyi severiz. Ancak bu tür bir sıcaklık ve nihai tutuklanma (tutuklanmayı planlıyorsanız, zayıf bir olasılık olsa bile, aptalsınız demektir) sizi yıllarca, hatta on yıllarca hapse atabilir.

Bu nedenle, sadece makul miktarda para kazanıp hızlı bir şekilde çıkmak isteyen, belki de bunu birkaç yılda bir yapıp yaşam maliyeti düşük bir ülkede yaşamak isteyen biri için işleri radarın altında tutmanın en iyi yol olduğunu düşünüyordum.

Mavi posta kutuları kimlik gerektirmez, sadece postayı koyar ve uzaklaşırsınız. Ağırlığı 10 oz'a kadar olan paketleri alabiliyorlar, daha fazlasını değil. Bu tür sayısız posta kutusu ve bunların içinde sayısız mektup ve posta sisteminde sayısız mektup vardır, bu nedenle yakalanma şansı düşüktür.

10 gramın altındaki paketler için Amazon'dan önceden ödenmiş bir kartla, nakit para kullanarak balonlu naylon zarflar sipariş edilebilir ve toz mylar içine konulup gönderilebilir. Nispeten basit görünüyor ve normal bir zarftan biraz daha sağlam, bu nedenle yırtıldığında maruz kalma şansı daha az.

Asıl soru, anonim olarak pul nasıl satın alınır?

Muhtemelen çok fazla düşünüyorum, ama temel olarak, daha küçük ölçekli dağıtım için, mektuplar ve bu tür balonlu zarflar yeterli olur mu?

Lütfen bana paket göndermenin bazı teorik yolları konusunda yol gösterin.

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Reaction score
31
Doğru.
Emin değilim ama sanırım zarf içinde ilaç gönderirken kimse mylar poşet kullanmıyor.
Bitcoin ile pul satın alabilirsiniz, sadece google'da "bitcoin ile pul satın al" vb.
Bazı forumlarda kripto ile satın alabileceğiniz UPS/FEDEX etiketleri satılıyor.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
ABD gümrüğünün mylar poşetlerin ve kurşun hariç hemen her şeyin içini görebildiğini biliyorum. İnanılmaz bir teknolojiye sahipler. Yapabileceğiniz en iyi şey iyi huylu bir şeyin satıcısı gibi görünmek ve etiketler, bir broşür ya da küçük bir katalogla.... bunun agar-agar ya da sodyum bisülfat içeren bir mylar torba olduğuna onları inandırmaktır. TSA'nın havaalanında kullandığı teknolojiye bakın ve gümrükte de aynı teknolojinin kullanıldığını bilin. Farklı metaller ekranda farklı parlak renklerdedir ve bu kutudan hemen hemen her şeyi görebilirler.

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
156
Decoy, anlatmaya çalıştığınız hikayeyle eşleşmelidir