Kokainin posta ile gönderilmesi

ron202010

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
1
Merhaba, uluslararası posta yoluyla madde, özellikle de emdirme yoluyla kokain gönderme konusunda deneyimi olan var mı bilmek istiyorum. Deneyimleriniz ve tavsiyeleriniz nelerdir

Şu anda devam eden bir projem var ve bu, ürünün (kokain) su bazlı bitkisel boya ile seyreltildiği, tuvali boyamak için kullanıldığı ve kuruduktan sonra bir maskeleme veya akrilik boya ile yeniden boyama işleminin yapıldığı emprenye tekniği ile 70x80 cm'lik bir kumaş tuvalinden oluşuyor, daha sonra paketlenecek ve daha sonra gönderilecek, bu yöntem hakkında ne düşünüyorsunuz ve bilginiz önünde ne gibi tavsiyeleriniz var lütfen?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Ben şahsen C.Hcl'yi suda çözüp tuvalin üzerine koyar ve ardından yağlı boya kullanırdım. Bu şekilde alıcı onu suyla geri çıkarabilir ve yağlı boya onun içinde ayrışmaz. Su bazlı bitkisel boya aşina olduğum bir şey değil.
Akrilik boya suda çözünür, bu yüzden C'yi onunla ve hatta rengiyle kirletmek istemem.
Eğer kendimi sizin yerinizde bulursam, kurutucudan tiftiklerimi ve etraftaki farklı kağıt çubuklarını toplar, hepsini biraz sodalı suya batırır ve kart stoğuna bastırır, nötralize ederdim. Bunu emdirin ve bir el işi malzemeleri şirketi için bir iade etiketi ve fatura yazdırın. Gizli bombacı.

Last edited:

ron202010

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
1
bilgilerinizi paylaştığınız için teşekkürler minnettarım, bana açıkladığınız yöntemle C'nin ayrılma süreci hakkında bilgi verebilirseniz, ayırmak ne kadar karmaşık olabilir? Teşekkür ederim ve lütfen

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Kağıdı veya tuvali ılık suda bekletmek ve suyu buharlaştırmak kadar basit. Özütlemek için gram başına sadece 1 ml gerekir ancak alt tabakanın emilim oranını telafi etmeniz gerekecektir. Geri kazanmayı umduğunuz gram başına 2 ml ile başlardım ve çıkarabildiğim kadarını sıktıktan sonra işlemi tekrarlardım. Üçüncü bir ekstraksiyonun faydalı olup olmayacağını belirlemek için geri kazanım oranınızı açıklayana kadar substratı saklayın. Damıtılmış su tavsiye edilir

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Size gizli sevkiyatın kutsal kasesini verdi, tam olarak ürünü tam olarak rahat hissettiğiniz şekilde gönderdi ve zevkle bunun daha iyi olduğunu söyledi, hatta hangi boyanın c hcl'nizi kirleteceğini bildiğini söyledi, fazla karmaşıklaştırmayın, Eğer bitkisel boyadan geri kazanabilseydiniz, tağşiş edilmiş ve tuvalde dışarı çıkmış olurdu, size verdiği şey neredeyse aynı, sadece süper konsantre hale getirmek için sodalı su gibi bir şey eklemenizi öneriyor ve tek yapmanız gereken c hcl'nizi sudan ve diğer her şeyden ayırmak, ancak sodalı su ve biraz su kullanmayı kabul ediyorum. Esasen kolayı bastırın, sonra bir tabloyu emprenye edin ya da su boyasını aşılayın, ne yapmak isterseniz yapın ama ben tuvali kartlarla doldururdum ya da o sodalı su hcl karışımını agua içinde çözer ve başka bir şey olarak paketleyip tuvali atlayarak herhangi bir sıvı olarak gönderirdim ama çok fazlaysa tuval sizin için çok önemli bir parça olabilir, söylediği gibi bir gram su yarım gramı hiçbir şey gibi azaltacaktır