Avrupa'da kokulu amfetamin

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Reaction score
67
Avrupalı amfetamin Kuzey Amerika'daki amfetaminden çok çok farklı kokuyor.
Birkaç kişiyle konuştum ve Avrupa'da (Hollanda hariç) amfetamin yağını aldıklarını ve onu püre haline getirip kristalize etmek yerine içine kafein ve her türlü farklı madde eklediklerini ve 1 litre yağdan 5-6 kilo garip amfetamin macunu yaptıklarını söylediler.
Ne ekledikleri ve saflaştırılmamış amfetamin yağının ne kadar zararlı olabileceği hakkında bir fikriniz var mı?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,738
Deals
1
Amf tuzu üretilir ve kafein ile kesilir. Bu karışımın kardiyovasküler sistem üzerinde olumsuz etkisi vardır.

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
595

Evet çok garip, hatta Almanya'daki insanlar kafeinle kesilmiş halini daha çok seviyor.

Freebase'den Speed'e geçmek için buradaki tipik formül: 1L Freebase + 2L IPA / Metanol + 6-7 ph'a düşürün ve dondurucuya koyun..ki bu zaten çok saf olmayan ve sağlıksız ama 1l'den 5-6 kilo bana gerçekten zor geliyor dostum, muhtemelen bazı insanlar bunu bile yapıyor ...

O kadar alışmışlar ki bazıları kesilmeden satılmasından bile hoşlanmıyor...çok garip...

Oppenheimer

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
Birinin amfetamininin kesilmesini neden bu kadar istediğini anlamıyorum.
O noktada sadece demiryolu kafein tabletleri. Sanırım uyuşturucularım konusunda biraz püristim. Her zaman bir şeyi almadan önce içinde tam olarak ne olduğunu ve ne kadar olduğunu bilmek isterim. Öte yandan, bir partide bilinmeyen bir maddeyle karşılaştıklarında, hiçbir soru sormadan sadece bir satır çeken bazı arkadaşlarım var. Bana göre değil.

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Reaction score
67
Yani amfetamin yağının içine 3-4 kilo kafein mi koymuşlar?
Kristalize edilmemişse yağın içinde ne gibi safsızlıklar olduğunu merak ediyorum.

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
595

Size %100 katılıyorum. Bence pek çok insan kesilmiş ürünlerin risklerini gerçekten önemsemiyor ve/veya farkında değil.
Uyuşturucu almanın yapılacak en sağlıklı şey olduğunu söylemiyorum ama kesilmiş bok karışımlarıyla vücudunuzda çok şey mahvedebilirsiniz :D

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
595

İçine bu kadar fazla kafein koyan birini hiç duymadım ve resmi raporlara göre Avrupa'da amfetamin macununun saflığı son yıllarda %10'dan %25/30'a çıktı, bu yüzden sanırım insanlar içine "çok" fazla kafein koymama konusunda daha bilinçli hale geliyorlar.

Bildiğim kadarıyla insanlar yağ:IPA/Metanol ile 1:2 oranında kullanıyorlar ve sonra %10-%25 Kafein ekliyorlar.

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Reaction score
67
Yine de, eğer %25 saflıkta ise, bu düzgün temizlenmemiş çöp amfetamin olduğu anlamına gelir

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
595

Kesinlikle!

Çoğunlukla IPA yeterince iyi buharlaştırılmaz ve/veya yağ diğer yan ürünlerden uygun şekilde temizlenmez...bu da yağın zaten saf olmamasına neden olur

Sokak satıcılarının yağı hıza dönüştürmek için yaptıkları olağan karışımla durum daha da kötüleşiyor

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Reaction score
67
Dolayısıyla, kristalizasyondan sonra yalnızca %25 saflık elde edebiliyorlarsa, bir kilo petrolden 6 kilo elde etmeleri mantıklıdır.

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,738
Deals
1
Amfetamin sülfat gibi bu kütle için prezentabl bir görünüm elde edemezsiniz. Yağlı bir sakız olacaktır.

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Reaction score
67
Aynen öyle, sattıkları şey bu.
Eğer yapışkansa, görünüşe göre saf olduğunu düşünüyorlar.

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Reaction score
67
Lol, eğer bunun üzücü olduğunu düşünüyorsanız, sattıkları pembe hızı duyana kadar bekleyin. (Cıva kirliliği nedeniyle pembe olduğundan şüpheleniyorum)

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
Söylediğim için üzgünüm ama varsayımınız çoğu durumda yanlıştır. Eğer sokak malı ise, zamanın %90'ında Leuckart prosedürü ile yapılır. Hg reaksiyonunu ölçeklendirmek belirli bir noktadan sonra zordur. Leuckart hala seri üretim için ekonomik olarak en uygun yol olmaya devam etmektedir. Kırmızı renk aşırı asitlenmenin karakteristiği olmasının yanı sıra, ekstrakte etmek için polar olmayan çözücü kullanılır veya buharla damıtılır, bu nedenle kontaminasyon olsa bile pembe lekeye yetecek kadar değildir.

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Reaction score
67
Ama kırmızı değil, pembe. Bir noktada biraz vardı ve üzerinde yıkama yaptım ve renklendirmenin bir kısmını çıkardı.

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
595
Kimyasal bakış açısına göre, Almanya gibi orta Avrupa ülkelerinde satılan ürünlerin çoğu ne yazık ki iyi bir şekilde sunulamıyor.

Bu nedenle ben kendi adıma sadece temiz bir yağ üretmeye odaklanır ve başkalarının ürünü mahvetmesine izin veririm.

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
595
Yağ/freebazın saf (%99) olduğu varsayıldığında, 1L freebaz + 2L IPA + 0,45Kg Kafein olacaktır, bu da toplam 3,45Kg Macun kütlesi anlamına gelir ve yaklaşık %29 saflığa yol açar

Aynı tarifle 1L freebase'den 6Kg için, muhtemelen %15 - %17 gibi daha da kötü olacaktır ki bu da orta Avrupa'daki (Hollanda hariç) mevcut pazar standardının çok altındadır.

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Reaction score
67
Bana amfetamin yağını kesmek için IPA kullandıklarını mı söylüyorsun? Bu iğrenç.

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
595
Kesinlikle öyle.

Kalp için çok sağlıksız bir kombinasyon olan kafein ile birlikte IPA veya diğer alkolleri kullanıyorlar.

Orta Avrupa ülkelerinden (Hollanda'ya rağmen) polis raporlarına bakacak olursak, hız kalitesi geçtiğimiz yıllarda ortalama %15'ten %30'a yükseldi, ancak hala inanılmaz derecede kötü