SnB başarı hikayesi

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
141
Selamlar bayanlar ve baylar.
Size iyi haberler vermeye geldim. Popüler görüşün aksine, PSE haplarını salla ve pişir için kullanmak hala mümkün. Temel bilgileri paylaşacağım ve bunu geliştireceğim.
Etrafta dolaşan iki SnB tarifi var gibi görünüyor. Onları ayırdım ve mantıklı olanı yaptım. Flatline tarafından sağlanan metin çok değerlidir. SU-24'lerle başarısız bir ilk denemeden ve biraz gak titre ettikten sonra, çizim tahtasına geri döndüm. Bunu yapmanın en iyi yolunu henüz tam olarak bilmiyorum, ancak şu ana kadar elde ettiğim şey şu.

1 kutu walfed 'redhots' 96*30=2880mg PSE
~150g NaOH
~50g NH4NO3 - hala eczanede soğuk paketlerde bulabilirsiniz (en azından ben bulabiliyorum)
2 adet AA Li pil
Mg2SO4 susuz
HCl - Muriatik asit "asit büyüsü"
H2SO4 - Sülfürik asit "sıvı ateş"
Metanol, Aseton, IPA (eğer kstalize etmek istiyorsanız)
Dietil eter, VM&P Naptha, Toluen
NaCl veya CaCl
kahve filtreleri, pamuk topları, aletler
1,5L Kombucha cam şişe kullandım
Isı kaynağı

Metanol, PSE'yi hap püresinden çıkarmak için yeterince iyidir. Muhtemelen önce aseton veya MEK ile rengi durulamak istersiniz, ben bunu yanlışlıkla yapmadım ama yine de iyi çıktı. Hapları bazlamak ve gazlamak gerekli değildir.
PSE ve NaOH'ı iyice karıştırın ve RV'ye ekleyin. Yakıtınızı ekleyin. Ben yaklaşık 80 ml dietil eter, 40 ml toluen ve yaklaşık ~200 ml naptha kullandım. 2 adet AA pilden 1 buçuk Li şerit kullandım. Li'nizi RV'ye ekleyin. Son olarak amonyum nitratınızı ekleyin. Başlaması için yaklaşık 5 ml H2O ekledim. Rxn hemen başladı ama söndü ve ben onu bir ocak gözüne koyana kadar pek bir şey yapmadı. Hiçbir Li tutuşmadı ve mükemmel bir şekilde bronzlaştı. AN'yi ekledikten ve kapağı kapattıktan sonra yaklaşık 40 dakika sürdü. Bu rxn'i çok çalkaladım. Önce döndürdüm, sonra çalkaladım. İlk parti çözücüyü boşalttım. RV'ye NPS karışımımın bir kısmını ve biraz daha NaOH ve AN ekledim - belki ~20g kül suyu ve ~10g AN ve kalan yarım şerit Li ve 5ml H2O. Bunu yaklaşık 10 dakika boyunca ocak gözüne koydum ve çalkaladım. Rxn sonrası çözücünün bu kısmını boşalttım ve ilk kısma ekledim. Her ikisini de çok iyi süzdüm, kristal berraklığında, sonra buna yaklaşık 5 g Mg2SO4 ekledim ve çalkaladım ve tekrar süzdüm, kristal berraklığında. Bir tüp, bir hortum, bir sandviç poşeti ve bir lastik banttan oluşan bir gaz jeneratörü kurdum. Tüp olarak bir hindi leğeni kullandım. Ucuna kısa bir hortum ekledim. Tüpü ~10g Mg2SO4 ile doldurdum ve bir filtre ile kapattım. Sandviç poşetinde yaklaşık 20 g NaCl vardı. Yaklaşık 5 ml HCl ve ardından 10 ml H2SO4 ekledim ve lastik bantla hızlıca kapattım. Sızdırmaması için lastik bandın olduğu yere baskı uygulamam gerekti, ancak bunun dışında harika çalıştı. Kar yağmaya başladı! Ne güzel bir manzara. Kesinlikle gazı fazla kaçırmışım, çözeltiden bir süre sonra hala duman çıkıyordu. Yaklaşık 30 dakika sonra çözeltiyi süzdüm, karımı bir filtrede yakaladım ve kuru soğuk asetonla yıkadım. Yaklaşık ~1 gr pudra şekerine benzeyen bir şey elde ettim. Beni kesinlikle uçurdu. (y) İkinci SnB denememde başarılı olduğumu söylemekten mutluluk duyuyorum. 😳

Resimler:
1) Metanol ile ekstrakte edilmiş PSE, başlangıçta hapların üzerindeki kırmızı kaplamayı durulamayı unuttum.
2) RXN başlangıcı
3) 20 dakika içinde (10 dakika ocak gözünde düşük ayarda)
4) 30 dakika
5) 40 dakika - Li bitmek üzere
6) Kar küresi
7) Nihai sonuçlar

Tam olarak ne yapmaya çalıştığınız hakkında bir fikir edindiğinizde tüm bu şey oldukça kolaydır. Tüm prosedürü şimdi eskisinden çok daha iyi anlıyorum. İki ay önceki ilk denemem bundan çok daha farklıydı. Resim 3'e vurgu yapacağım - yapmaya çalıştığınız şey bu. "Çikolatalı süt" ve "altın BB'ler / su birikintisi" - Sanırım bu, onu çalkalamaya başlamak istediğiniz zaman. Amonyak gazının da şakası yok, ...kahretsin. Kesinlikle dışarıda havalandırın.
Verim ve kaliteyi artırmak için çalışacağım. Diğer haplar işe yarar mı bilmiyorum. Walfed 'redhots' 30mg'ın başarısına kefil olabilirim. Walfed 12hr 120mg da büyük olasılıkla iyi bir seçimdir. Size haber veririm.
Bana yardımcı olmak için ekleyebileceği bir şey olan varsa, herhangi bir ipucu veya tavsiye vb. Ayrıca başarılı bir SnB elde etmek için mücadele eden herkese yardım etmeye hazırım. Bana PM atmaktan çekinmeyin. Hepinize iyi şanslar. Arı güvende! o7

Attachments

• UfFd6YWw51.jpg
    UfFd6YWw51.jpg
    4.8 MB · Views: 185
  • IpS6ZuYtRW.jpg
    IpS6ZuYtRW.jpg
    3.7 MB · Views: 123
  • rRG7tzHTjD.jpg
    rRG7tzHTjD.jpg
    4.4 MB · Views: 107
  • TuYFp4PNwA.jpg
    TuYFp4PNwA.jpg
    4.2 MB · Views: 124
  • th7eWzFsqj.jpg
    th7eWzFsqj.jpg
    4.2 MB · Views: 112
  • U9ERtaZvPf.png
    U9ERtaZvPf.png
    393.8 KB · Views: 124
  • V8gNoTRfij.jpg
    V8gNoTRfij.jpg
    4.2 MB · Views: 134

Banshee_leprechaun

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Aptallığımı düzeltmek için bir sorum var.

Gaz titrasyonu sırasında, kar yağarken. Kar yağarken dikkatim dağıldı ve Sülfürik asit + Tuz karışımından gelen köpük tüpümden geçip yakıt karışımıma karıştı ve kavanozun dibinde toplanan tüm methimi kapladı. Ayırmaya çalıştım ama hiçbir şey işe yaramadı, sadece yakıtla karışmayan ve meth'i hapseden yeşil bir çamurdu. Meth'i emmiyordu. Kartoplarını hala görebiliyordum ama ayrılmasına da izin vermiyordu. Böylece yeşil çamurun (sanırım sodyum biaülfat) ılık suda çözüneceğini öğrendim. Şimdi elimde çok sarı, neredeyse turuncu bir sodyum bisülfat ve suda çözünmüş meth karışımı var ve meth'i buradan nasıl çıkaracağımı bulmam gerekiyor...

Her türlü yardım için minnettarım!

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
141
Merhaba arkadaşım.
Tam olarak ne yaptığınızdan veya bunun düzeltilip düzeltilemeyeceğinden ve NASIL düzeltilebileceğinden çok emin değilim. Yardımcı olma şansı varmış gibi görünen tek şey, serbest baz formuna geri dönmesini sağlamak için pH'ı ~13'e yükseltmek olabilir. H2O çözeltisi içindeyse yağ dışarı itilmeli ve üste çıkmalıdır. NPS 3x ve HCl gazı ile tekrar toplayın ancak bu sefer tuz vb. ile kirletmeyin. Kar yağarsa, bir filtrede toplayın, soğuk kuru aseton ile yıkayın ve bu noktada kullanabilirsiniz, tabii ki kuruduktan sonra. İstenirse daha fazla yeniden kristalleştirme mümkündür ancak miktara bağlı olarak tavsiye edilmez.

View previous replies…

Banshee_leprechaun

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Ben de bunu düşünüyordum, ya da tüm suyu buharlaştırmak, kurumaya bırakmak, sonra temelde efedrini metanol ile ekstrakte etmeye baştan başlamak. Ama suyu çözmeye çalışırken ne yapacağını bilmiyorum. Çok aşındırıcı olduğu kesin... Bir kısmı kahve filtresine bulaştı ve filtreyi yiyip bitirdi ve sadece sümüksü bir karmaşa oldu.

Sanırım önerdiğiniz şeyi deneyeceğim ve PH'ı tekrar yükselteceğim. Görüşleriniz için teşekkür ederim.

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
141
İlk RP/I2 aşçılığım sırasında benzer bir şey başıma geldi. Gazlama sırasında kar görmeye başladım ve doygunluğa kadar devam ettim, ancak bazı ek gazlamalardan sonra yakıtımın dibinde tüm methimi emen küçük kırmızı renkli bir faz kaldı. Onu filtrelemeye çalıştığımda, filtreleri yemeye devam etti ve hiçbir şey kurtaramadım. Bu fazın gazlamadan veya yakıtımdaki su kirliliğinden ya da her ikisinden kaynaklandığını düşünüyorum. Gaz vermeden önce yakıtınızı birkaç gram Mg2SO4 ile kuruttuğunuzdan ve iyice filtrelediğinizden emin olun. Bir kurutma tüpü geliştirin ve kuru HCl gazı da köpürttüğünüzden emin olun. Umarım bu yardımcı olur ve işe yarar... aksi takdirde, hiçbir fikrim yok. :confused:

Banshee_leprechaun

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Suda seyrelttikten sonra o kadar aşındırıcı olmadı. İki kez 3 ir 4 filtreden geçirdim ve yemedi, ama kesinlikle bir şey de çekmedi 🙃
Umarım PH'ı yükseltmek ve kuru bir filtre yapmak işe yarar. Ne olduğunu size bildireceğim!

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
141
pH'ı yükseltmek için kabartma tozu mu? Bunun iyi bir fikir olup olmadığından emin değilim, orada bir yerde bir reaksiyon olup olmadığını bilmiyorum. Tercihen NaOH veya varsa son çare KOH. Reaksiyondan sonra ilk kez baz için kül suyu kullandınız mı?

Banshee_leprechaun

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Ben yapmadım... Reaksiyon sürecinde kül suyu kullandım, reaksiyondan sonra kuru filtreden geçirdim (huni, 2 pamuk, 3 veya 4 kahve filtresi, kuru tuz, 3 veya 4 kahve filtresi daha). Sonra da gazı verdim... Acaba bir adımı mı atladım?

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
141
'Reaksiyon sürecinde kül suyu kullandım' derken neyi kastettiğinizi bilmiyorum Tam olarak ne yaptığınızdan emin değilim. Efedrin veya pseudo indirgediğinizi varsayıyorum. RP/I2 veya hipo kullandıysanız, reaksiyonunuzdan hemen sonra çözeltinizde çözünmüş meth "Hl" var demektir. Bu, pH'ı ~13 yapmak için kül suyu eklemeniz gereken zamandır, böylece NPS ve HCl gazı ile toplayabilirsiniz. Çalkala ve pişir yaptıysanız, reaksiyon çözeltinizde zaten serbest baz yağ vardır ve kül suyu eklemenize gerek yoktur. Her iki durumda da, meth baz yağınızı NPS çözeltinize aldığınızda, Mg2SO4 ile kurutursunuz ve mükemmel bir şekilde bir kez daha filtrelersiniz. Sonra HCl gazı, mümkün olduğunca kuru. Çökeltinizi süzün, asetonla yıkayın, kurutun ve bitirin.

Banshee_leprechaun

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Pseudo'yu indirgedim, sonra SnB yaptım. Kuru filtrelemeden sonra HCI ile gazladım. Gazlama sırasında köpük tüpten meth baz çözeltime geçti. Sonra o çözeltiyi damıtılmış suda çözdüm ve işte bu noktaya geldim.

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
141
Herkesle iletişim kurabilmeniz için terminolojiyi açıklığa kavuşturalım. Haplardan sahte maddeyi çıkardınız. Bir "indirgeme" olan reaksiyon olan SNB'yi yaptınız. Psödoefedrin molekülünden atomlar alarak onu d-meth'e "indirgiyorsunuz". İleride kurutup sonra filtreleyin, kuru filtre değil. SNB TEK'te tarif edilen teknik (oradan aldığınızı varsayıyorum) tamamen aptalca değil, ancak verimli değil. "Kahve filtresi, 2 inç kurutulmuş epsom tuzu, üstüne bir filtre daha"? Tüm bu Mg2SO4'e gerek yok ve bu şekilde kesinlikle ürün kaybediyorsunuz.

SNB ise, reaksiyon çözeltinizi bir veya iki kez dH2O ile yıkayın, ayırın, tekrarlayın, vb. Şimdi Mg2SO4 ile kurutun (umarım 'kuru tuz' derken bunu kastediyorsunuzdur.) Sadece birkaç gram Mg2SO4 atıp bir süre çalkalayın ve çok iyi süzün. Şimdi kuru NPS meth yağı çözeltinize kuru HCl gazı üretin ve biraz sonra kar yağması gerekir.

NPS'yi reaksiyon pürenize bir veya iki kez ısıtarak geri ekleyebilir ve tüm reaksiyona girmiş sözde yağınızı topladığınızdan emin olmak için çalkalayabilirsiniz. Böylece bunu iki veya üç kez yapabilir, kurutabilir ve hepsini bir araya getirip hepsini bir kerede gazlayabilirsiniz. Ya da karınızı gazlayıp topladıktan sonra, bu yakıtı reaksiyon pürenize geri ekleyebilir ve işlemi tekrarlayabilirsiniz (yıkama, kurutma, gazlama, kar toplama, tekrarlama.) Fazladan NPS'ye sahipseniz, ilerlemeden önce reaksiyon pürenizi bir veya iki kez daha yıkamak daha kolaydır. Sadece geride hiçbir şey bırakmadığınızdan veya hiçbir şeyi israf etmediğinizden emin olmaya çalışın. Ne de olsa bu sahte maddeyi elde etmek zordur.

Banshee_leprechaun

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Evet, yaptığım her şey buydu. Tam olarak 2 inç kullanmadım, sadece tabanı kaplayacak bir katman kullandım. Ama ileride ayrı olarak filtreleyip kurutacağım. Yakıtı bir veya iki kez daha püre haline getireceğim ve başka neler çıkarabileceğime bakacağım.

Şimdi suda bulunan bu karışımla, daha önce önerdiğiniz şeyi deneyeceğim ve