Amfetaminler ve metamfetaminler hakkında bazı sorular

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
39
Cevaplanması gereken birkaç sorum var ve karşılığında, bir sonraki test tamamlandıktan sonra bu web sitesinde eksik olan amfetaminler ve öncülleri hakkında bazı önemli verileri ücretsiz olarak yayınlayacağım.

1.D-amfetamin hidroklorür kristalleri Ice olarak satılabilir ve içilebilir mi? (Ice, D-metamfetamin hidroklorür kristallerini ifade eder, aralarında çok fazla işlev farkı yoksa, D-amfetamin hidroklorür kristallerinin doğrudan D-metamfetamin hidroklorür kristalleri olduğunu beyan etmeyi planlıyorum).

2.D-amfetamin hidroklorür kristalleri ve D-metamfetamin hidroklorür kristallerinin yanma ve atomize olma duman konsantrasyonları / kokuları tutarlı mı?

3.Bazı nedenlerden dolayı kendi başıma meth içemiyorum, ancak meth'in tam olarak nasıl kokması gerektiğini söyleyebilecek biri var mı? Saf amfetamin hidroklorür tozunu kokladım ve çimenli bir bitki özü kokusuyla birleştirilmiş bir defne veya kızılcık kokusu gibi kokuyor. Isıtıldığında ve atomize edildiğinde biraz garip kokuyor, ancak sonraki notu bana ICE'nin neden "domuz eti" olarak adlandırıldığını anladığımı hissettiriyor. Bu koku doğru mu?

4.D-amfetaminin aynı dozda D-metamfetaminden daha az etkili olduğunu biliyorum, ancak D-metamfetaminden ne kadar daha zayıftır? Örneğin, aynı dozda D-metamfetaminin %75'ine mi yoksa %70'ine mi eşdeğerdir? Isıtılmış atomizasyon inhalasyonu durumunda kişisel öznel deneyimde önemli bir fark olacak mıdır?

5.Piyasada satılan ICE'nin aslında saf D-metamfetamin olmadığı düşünüldüğünde, satıcılar ağırlığı artırmak ve karlarını artırmak için bazı "yardımcı maddeler" karıştırmaktadır. Bu da piyasada satılan ICE'nin etkisinin aynı dozdaki saf D-metamfetaminden daha düşük olmasına yol açmaktadır. Bu nedenle, bunun D-metamfetamin ile D-amfetamin arasındaki etki farkını dengelemek için yeterli olması gerektiğini düşünüyorum. D-amfetaminin ICE olduğunu iddia etsem bile, satış sonrası sorunlara neden olmayacaktır. Bu fikir uygulanabilir mi?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
1. Hayır
2. bkz. 1
3. 4. 5. Bkz. 1