Speed 90er

drive

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Reaction score
1
Hızın 90'larda yapıldığını bilen var mı, bunun gibi kayalar da nispeten kuru ve koca'ya benziyordu

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
81
Kastettiğiniz bu mu? 1988-90 yıllarında daha sık görüyordum.
Eğer öyleyse, onlara yardımcı olabilirim.

Attachments

• ctOabZEo2k.jpg
    ctOabZEo2k.jpg
    212.2 KB · Views: 5
  • tHbvgh3PS4.jpg
    tHbvgh3PS4.jpg
    205.2 KB · Views: 4
Last edited:

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Solutions
1
Reaction score
41
Deals
3
Speed'in 90'larda yapıldığını bilen var mı, bunun gibi kayalar da nispeten kuru ve koca'ya benziyordu Sorunuzdan emin değilim, ancak serbest baz meth'in farklı çözücü çekimlerinin farklı görünümlü bir ürün ortaya çıkardığını buldum. ksilen ve tolual beyaz kabarık bir ürünle sonuçlanırdı. Eğer yeniden kristalleştirilmezse, toz şeker gibiydi. ne kadar iyi olursa, o kadar çok parlıyor ve kristalleri belirginleşiyordu. amfetamin hakkında soruyorsunuz ve bunun sorunuzla ilgili bir şey olduğundan emin değilim

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
81
Resimlerdeki ürün de meth, daha doğrusu suda yeniden kristalize edilmiş ve preslenmiş rasemik meth. Ama amfetaminler için bir cevabım yok.

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
3
Üzgünüm ama şimdi soran benim loool rasemik meth kokain gibi koklanır ve benzer etkilere sahip mi yoksa d-meth mi

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
954
Deals
1
İnsanlar kokluyor. Burny. Racemic meth, d-meth'e benzer etkilere sahiptir, ancak 1/2 kadar güçlüdür (belki% 60) kokain gazı meth'ten daha az uyarım ve daha fazla öfori sağlar

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
81
Racemic meth, enjekte eden insanlar arasında o zamanlar çok popülerdi.
Ağızdan almanın yanı sıra burnunuza da çekebilirsiniz. D-meth tabiri caizse aynıdır, sadece etkisi daha güçlüdür. Daha pahalı sadece nadiren gerçek d-meth (>%90) mevcut