Baharat tedarikçisi

mouthedbeautiful

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Baharat kağıdında bir tedarikçiye veya hangi kimyasalların ve nasıl yapılacağına dair bilgiye ihtiyacım var, biri bana yardımcı olacak mı?

ogmonzzzoo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
si̇zi̇ eği̇tebi̇li̇ri̇m

Swim7869

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
Lütfen paylaşın

ogmonzzzoo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Eğer istediğinizi düşündüğüm şeyi istiyorsanız, bu kartpostal boyutunda ya da mektup boyutunda, üzerine noid püskürtülmüş belgelerdir. ADB-Butinaca kullanıyorum. Bazı nedenlerden dolayı en çok talep edilen. Tüm sayfayı eşit şekilde doldurmak için çapraz püskürtme yapıyorum. Bununla ilgili tam bir eğitimim var ama doğru şekilde takip edilmesi gerekiyor yoksa sayfalar FARK EDİLEBİLİR. Ciddiyseniz benimle iletişime geçmenin bir yolunu bulun.

Swim7869

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
Sizinle iletişime geçiyorum

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Reaction score
13
Deals
39
En ucuz yöntemle size kilolarca getirebilirim. Yarı mamul hale getirebilirim, böylece size gönderilmesi yasal olur ve başınızın derde girme riski olmaz, 2 paket farklı günlerde, hatta isterseniz farklı adreslere gelir. Ürün Çin'den kapınıza kadar gelecek, gümrük işlemleri garantili olacak. Jwh 018 veya 5cl vb. alabilirsiniz. Ciddiyseniz bana mesaj atın, müşterilerim hapishanelere gönderiyor, satın almak istiyorsanız tüm oyunu biliyorum, size ihtiyacınız olan tüm talimatları verebilirim.

thch

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
Sadece 200 dolara biraz CBDP alın ve biraz JWH-91 arkadaşı edinin.

Jokersup

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
k2 spreyi̇ bulmak i̇çi̇n yardima veya yardim edebi̇lecek bi̇ri̇ varsa beni̇ bu konuda eği̇tecek bi̇ri̇ne i̇hti̇yacim var.

SkylineSalesCannaboids

Don't buy from me
Resident
Reaction score
5
Kendi yapraklarınızı yapmayı öğrenmek ve kendi kanaboidlerinizi üretmek isteyen herkese yardımcı olmak için buradayım

flightrcs

Arested
Member
Reaction score
50
Tüm Avrupa ve ABD'deki en büyük Sentetik kannabinoid yelpazesine sahibiz hakkımızda kontrol edin :) the-frcs.is !

Spain

Don't buy from me
New Member
Reaction score
11
si̇teni̇z çalişmiyor