Kaşık besleyiciler

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Reaction score
177
Birkaç aydır bu sitedeyim ve biraz araştırma yaparak kendilerini gerçekten deneme cesaretine sahip olmadan adım adım talimatlar istedikleri videoları kaşıkla beslemeyecek birçok insan olduğunu fark ettim. Yayınlanan Sentezlerin %80'inin birkaç kelime değiştirilerek kopyalanıp yapıştırıldığını söyleyebilirim. Başkalarının çalışmalarını sahiplenen insanlar Çok az katkı Evet anlıyorum hepimiz aynı gemideyiz ve hepimizin yardıma ihtiyacı var ama bunların çoğu zaten okumanız için orada. Bazı insanlar yardım istemeden size her şeyi anlatan bir sentezi bile takip edemiyor, başkasının sentezini takip ederek nasıl yanlış yapabilirsiniz 😂😂 Burada sadece birkaç kişinin daha iyi verim veya daha az kontrollü / kısıtlanmış kimyasallar için farklı yollar denediğini gördüm, bu sadece son zamanlarda gördüklerim. Bana göre, kendi rotanızı yaptığınızda (açıkçası tehlikeli ama aldığınız risk bu) deneyiminizi paylaştığınızda deneme yanılma vb. Organik kimya sizin ve başkaları için çok tehlikelidir, özellikle de ne yaptığınıza dair bir fikriniz yoksa? Uyuşturucu elde etmenin daha kolay bir yolunu isteyen çok fazla amatör 🤷🏻‍♂️ onları başkalarından satın alın, kendinizi veya başkasını öldürme zahmetinden kurtarın. satıcılar için iyi bir site. Bu site bana göre değil. ☮️

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Küçük bir araştırma uzun bir yol kat eder. Çoğu zaman önemli olan terminolojidir. Belki de meth yapmak için yeni bir yol arıyorsunuz. Tahmin edin ne oldu? Bu boku Google'da bulamazsınız! Meth'e başka ne diyebiliriz ki? 🤔altıgen ve kenarlarında zig-zaglar var. Bu altıgenin içinde 3 çizgi var, bu ne anlama geliyor? Google bunların çift bağ olduğunu ve bu şeyin benzen olduğunu söylüyor. Bildiğim iyi oldu. Şimdi bu zikzak, gog size karbonlar ve hidrojenler olduğunu söyleyecek. Bu bir kabon zinciri. Adı kaç bölüm uzunluğunda olduğuna bağlı. 2 etandır, bir isimde kullanılır, etil 3 metandır, metil, 4, propan, propilen. Sonunda bir oh varsa, bir hidroksittir. H HİDROROJEN. O OKSİJEN. Bir isimde hidrojen bir hidro, bir hidrittir. O. Bir OKSİJEN. Hidrojen oksijen mi? Hidroksi. Eğlenceli değil mi, önekleri ve sonekleri birleştiriyoruz! Her neyse, hidroksil sadece bir -ol kimyasal adıdır. Alkol anlamına gelir. Bir hidroksil ile bir metil, ch³, oh🤔metan ol...metil...ol.Oh hey bu metanol, metil alkol. Her neyse, benzen bazen bir arkadaşa bağlanır. Eğer bu bir alkol ise, bu bir fenol. Fenil bir kelimede kullanılır. Bilmek için bir başka iyi olan amonyak amonyakta bir karbon yerine bir azot ve etrafta dolaşan bazı hidrojenler vardır. Amonyak, kimyasal isimleriyle aminlerdir. Amin eklenmiş bir benzen, bir anilindir. Merak ediyorum. Konuya dönelim. Mesele şu ki, meth'e fenil etil amin denebilir. Bir feniletilamin. Ama alkilamin de denebilir. Aromatik amin olabilir. Peki ya....cyclobenzlamine? Olabilir. Eğer bu isimlerin hepsini denediyseniz ve aradığınızı bulamadıysanız. BANA SORABILIRSINIZ, BEN DE YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIRIM. Ama unutmayın, ben sadece bir ahmağım ve bunun yerine bir kimyacıya sormalısınız 😉 Pekala, bu bok kendi kendine tütmeyecek 💨☻️💨😤🤯🥵