CBD tomurcuklarına sentetik kannabinoid püskürtme

felixgallardo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Herkese merhaba!

Sentetik kannabinoidlerle püskürtmek için yüksek kaliteli CBD otu (estetik amaçlı) satın almak istiyorum. Aşağıdaki konularda tavsiyelerinizi rica ediyorum:

1. Hangi (şu anda AB'de yasal olan) sentetik kannabinoid bu amaç için en iyisidir? Mümkün olduğunca doğal yüksekliğe benzemesini istiyorum, öyle ki bunu içen şüphesiz bir kişinin sentetik olduğunu anlaması pek mümkün olmayacaktır. Bu yazının sonuna seçeneklerimin bir listesini ekledim.

2. SC tomurcukların üzerine nasıl püskürtülür? Yoksa SC'yi asetonda çözüp tomurcukları sıvı içinde karıştırmak daha mı iyi? Kazaları önlemek için sıcak noktaların olmaması çok önemli!

Şimdiden herkese teşekkür ederim!

Sentetik Kannabinoidler:

a. JWH-210, CAS: 824959-81-1 // belki de en iyi seçenek? çok güçlü değil, THC'ye çok benziyor
b. ADB-Butinaca, CAS: 2682867-55-4 // son derece güçlü olduğu iddia ediliyor
c. 5C-AKB48, IUPAC: (S)-2-(1-butyl-1H-indazole-3-carboxamido)-3,3-dimethylbutanoate
d. 7-adb, IUPAC: (S)-2-(1-(5-fluoropentyl)-1H-indazole-3-carboxamide)-3,3-dimethylbutanoic acid
e. 6tp/sgt, IUPAC: N-(5-bromo-1-(4-florobenzil)-4-metil-2-okso-1,2-dihidropiridin-3-il)sikloheksanekarboksamid
f. mdmb-butinaca, IUPAC: (S)-2-(1-butyl-1H-indazole-3-carboxamido)-3,3-dimethylbutanoate
g. SGT-507 / 5f-sgt-151 ile benzer olduğu iddia ediliyor
h. 7-abf, IUPAC: 2-(7-fluoro-1H-benzo[d]imidazol-2-yl)anilin

mynameisunkown

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
Sözlerimi hafife almayın, kimyager değilim, uyuşturucu uzmanı da değilim, sadece sağduyulu düşünüyorum, cbd'nin thc etkilerine karşı olduğunu ve sentetik noidlerin aynı reseptörleri hedeflediğini biliyorum (emin değilim). Yani etkisini kaybetmez mi?

Huey Freeman

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
JWH-210 kullanarak yapmaya çalıştığınız şeyi yapan bazı arkadaşlarım var ama tadı farkedilemez hale getirebileceğinizi sanmıyorum

cake

Don't buy from me
Resident
Reaction score
17
CBD çiçeklerini, Lewis Asidi veya herhangi bir Çözücü kullanmadan in-vitro olarak THC çiçeklerine dönüştürmek için bir yöntemim var.

Activated11

Don't buy from me
Member
Reaction score
7
Deals
22
Bir Lewis Asidi veya herhangi bir Çözücü kullanmadan CBD çiçeklerini THC çiçeklerine in-vitro olarak nasıl siklize ettiğinizi bize anlatın.

acidbathloveskite

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
@ OP: kardeşim jwh018 veya 5f akb48 (hangi akb 48 daha iyiydi) sentezleyemediğiniz sürece, artık bu noidleri bulamayacaksınız ve sahip olduğunu iddia eden veya kimyager veya daha büyük olasılıkla bir dolandırıcı.
eski̇ büyük noi̇dleri̇ atladiğinizi eklemek i̇sti̇yorum: jwh 250, am2201, 5f ur144