Bir kullanıcının bakış açısından sokak fentanili

kaoticneurotic

Don't buy from me
New Member
Reaction score
4
Tamam, açıkçası sokakta fentanil olarak geçen şey muhtemelen fentanil değildir, ancak hizmetlerimizden birinden alınan bazı testlerde geçmişte fentalil, alfentanil ve sufentanil ortaya çıkmıştır. Bir IV uyuşturucu kullanıcısı olarak, numunelerimizin çoğunda benzodiazepin testi pozitif çıktığı için Toronto'da iki tane daha güvenli tedarik programı var. Bunlardan birinde afyon bağımlılığı için günde 21 adet 8 mg dialaudid ve hem DEHB hem de 20 yıllık kristal meth bağımlılığım için günde 6 adet 10 mg Ritalin APO marka alıyorum. Ritalin şaşırtıcı bir şekilde işe yarıyor ve evet onları enjekte ediyorum. Ama hala aşeriyorum ve bedava uyuşturucuya hayır demekte zorlanıyorum. Ancak Dilaudid için dozaj hala yeterli değil çünkü hala kendimi en azından günde 1 puan param varsa kullanırken buluyorum. Olumlu yanı, haplarımı eve götürebiliyorum.

Diğer program ise enjekte edilebilir hidromorfon programıdır ve oraya gitmeniz gerekir. Toronto'daki The Works. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez sıvı hidromorfon alıyorsunuz. Bu programı kullanan biri bana günde 400 ml hidromorfon aldığını söyledi ama bu kulağa yanlış geliyor. Anladığım kadarıyla 2 ml hidromorfon 8 mg hidromorfon ile aynı.

Sadece sokak uyuşturucularını ve nihayetinde iğneleri kullanmayı bırakmaya çalışıyorum. Ne yazık ki kalbim tamamen durmanın mümkün olmadığı bir noktaya kadar hasar gördü.

kaoticneurotic

Don't buy from me
New Member
Reaction score
4
Ama şunu söylemek istiyorum. Satıcılar, içinde karfentanil olduğu gibi her türlü şeyi söylediler ve hiçbir çocuk bana karanlık ağdan% 100 fentanil aldığını ve siparişe göre kestiğini söylemedi ama eldiven ve solunum maskesi takıp takmadığını sorduğumda hayır, sadece torbadan torbaya döküyorum dedi.

Bir kullanıcı olarak söyleyebileceğim tek şey, soğumaya başladığında tencerenizin sıvısı üzerinde bir film tabakası oluşursa, malınız dialaud lol ile kesilmiştir.

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
662
Uzun süreli afyon bağımlılığı normal bir yaşam şansı bırakmıyor, belki de

Narko-Tıbbi Destek

size yardımcı olabilir.

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
1
Dilaudid konusunda şaka mı yapıyorsun? Bu rastgele bir kesim.... pahalı birinden bahsetmiyorum bile. IV dilaudid en iyi acele imo

Monei

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Kalbinizin opioidlerden zarar gördüğünü nereden biliyorsunuz? Böyle bir durum olduğunu hiç duymadım, yine de kesinlikle kullanmayı bırakabilirsiniz, tabii ki bu hiç de kolay bir iş değil ama kesinlikle imkansız da değil.

holesingroin

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
hasari yapan metamfetamindir, di̇şli̇ deği̇l.