String Dope

cleanfilletsonly

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Bu ürünü yapmanın etkili bir yolu var mı? Bazı insanların mühürlü kovaları, iç kapağa tutturulmuş bağırsak ipleriyle ve amonyak veya muradik, odun kömürü ve silah mavisi karışımının hemen üzerine gömdüklerini biliyorum.

billian1

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
10 galonluk akvaryum, mullins veya mothers gun bulent, kingsford og light charchol, mop head, bnatured amonia "reg house hold amonia",1 kullanın. Kömürü biraz kırın ve 2-3 tane koyun. Yüksek tankta alüminyum folyoyu C şeklinde katlayın. Ardından, tankın ortasının altından yanlara doğru ve kömür hattının tam tepesinde buluşacak şekilde dikdörtgen bir halka oluşturun. 2. Gözenek tabancasını mavileştirin ve kömür yüksekliğinin yarısına kadar tamamen eşit şekilde yerleştiğinden emin olun. 3. Kömür ve folyo hattına kadar saf amonyak, 4. Paspas iğnelerini kesin ve 1 inç hafifçe vurun. Aşağı sarkan kapağın üzerine ayrı ayrı. Sıvılaştırmayın ve çok yukarıya değil, belki de boktan 1 santimetre uzağa. İlkbaharın başlangıcında, 74 ° sıcaklıkta kalması için 3 ft'lik bir alana gömün. Bir ay ya da daha uzun bir süre sonra kazıp çıkar. Gömülmediyse ışık almasın. Ve eğer dize uyuşturucusuna ihtiyacınız varsa, doğrudan bana PM göndermekten çekinmeyin, burada tüm AB'ye gönderiyoruz. Umarım bu bilgi size yardımcı olabilir.

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
142
Tüm bu malzemeleri kedinizin veya köpeğinizin mamasına koyar ve yemesine izin verirseniz, midesinde işlenir ve süper ateşli uyuşturucu olarak metabolize olur. Sonra tek yapmanız gereken çişlerini yakalayıp damıtmak ve elinizde saf kristal kalıyor. Bir akvaryumu gömmek ve bir ay beklemek için onca zaman ve zahmete katlanmanıza gerek yok. Şahsen ben sabırsızım, bu yüzden tatmin olana kadar idrardan yudum yudum alıyorum. Tadını maskelemek için tobasco sosu kullanmayı seviyorum. Eğer siz de isterseniz benimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Makul bir fiyata toptan satış sağlayabilir ve uluslararası gönderi yapabiliriz.
Umarım bu bilgi size yardımcı olabilir.

akiraogatabyss

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Lanet olsun .... bazı insanlar nasıl srupid ve neden diğerlerinin hayaletleri kovalaması için yalan söylüyorlar?

Gofaster72

Don't buy from me
Member
Reaction score
1
Amin olmadan uyuşturucu yapamazsınız. Bu da nereden çıktı. Uyuşturucu değil, sadece bir çeşit kimyasal sızıntı. Yanıltmayı bırakın, gerçek bilgiye ulaşmak yeterince zor.