Bana bir downer önerin!

fosties

Don't buy from me
Resident
Reaction score
10
Son yıllarda parti uyuşturucularına biraz sırtımı döndüm ve reçeteli ilaç / downer dünyasına girdim.

Alprazolam, Bromazepam, Diazepam, Oxazepam gibi birçok farklı benzodiazepin denedim ...

Ve tabii ki Codein Cough Sirup, Tilidin, Tramadol gibi farklı opiodları denedim, en çok sevdiğim ham Opium'a kadar.

Bana öyle geliyor ki neredeyse bildiğim ve ilgilendiğim her maddeyi denedim, bu yüzden sizden bir sonraki adımda ne deneyebileceğime dair ipuçları istemeye karar verdim.

Dışarıda hala orijinalleri kadar güçlü etkilere sahip gibi görünen ilginç rc'ler olduğunu gördüm.

Benim de ilgilendiğim ama Avrupa'da bulmanın neredeyse imkansız olduğu şeyler, qualudes gibi artık yasadışı olan ilaçlar veya şu anda alabileceğiniz downer'lar gibi daha güçlü etkileri olan eski tür benzodiazepinler (rhohypnol).

Bu yüzden önerilerinizi okumak güzel olurdu!!!

• Like
Reactions: vis

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
354
ghb'ye ne dersiniz?

dissos ile ilgileniyorsanız dxm'i öneririm. uzun zamandır yapmadım ama sanırım eğlenceliydi. bir keresinde yüksek doz lol ile vücut dışı bir deneyim yaşadım

• Like

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Ambien'in orijinal ana ilacın üzerinde hipnotik bir kaplama olduğunu hatırlıyorum. Acaba başka hangi hipnotik tip ilaçlar var?

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
5CL güçlü baharat - sadece biraz yalayıcı beni bir günden fazla vurur.

fosties

Don't buy from me
Resident
Reaction score
10
O-DSMT, etometazen (süper güçlü!!) veya klonazafon veya benzerleri kulağa ilginç geliyor. Süper güçlü bir benzo ilginç olurdu...

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
Metonitazen en güçlü -zendir. Fentanyles'ten daha ucuz ama aynı

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
50
Dietileter

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Reaction score
34
Ben de aynı durumdayım ama etkili olmadıkları için değil, başka bir tür uyku bozukluğum var. Opioid bağımlısıyım ve güçlü opioidler bile değil (son yıllarda %99'u sadece korkunç bir sınıf olan Zenes, çoğu düz öfori ile çok yüksek analjezik potens ve sıcak vücut refahı yok, sadece uyuklamak veya bayılmak için iyi - toleransı çok hızlı bir şekilde yok etmek ve geri yüklemek için daha da uzun zaman dışında) - bu nedenle senaryolarla opioid bağımlısı değilseniz, Nihayet uygun yeni sınıflar Zenes'in yerini almaya başlayana kadar onlardan kaçının (bunu söyledim, nefret etmeme rağmen kesinlikle Meksika kartelinden tamamen rastgele hepsi bir arada karışım ksilazin artırılmış uyuşturucudan daha iyidir, en azından güçlü opioid bağımlıları Zenes'i güvenle kullanabilir.. 2x ile bir sonraki adım olan 70x arasında RC opioid olmaması yıllardır doldurulması gereken bir boşluktur).

Benzolardan da kaçının, en azından uzun süreli günlük kullanım için tasarlanmışsa. Eğer ara sıra kullanılıyorsa, Triazolam işe yaramıyorsa, bu aile ile daha fazla zaman kaybetmezdim.

Methaqualone'dan bahsettiğinize göre (şu anda benim sorunuma yardımcı olan tek bileşik), aradığınız şey Gaba-A agonistleridir - eğer kompulsif yeniden dozlama riskleri olan bir kişi değilseniz, tıp alanında bulabileceğiniz tek şey, gün boyunca gerçekten tonlarca Lisdexamphetamine alması gereken bazı çok yüksek DEHB vakaları için reçete edilen, ABD ve İngiltere'de reçete edilen Pentobarbital'dir, ancak burada dozajları gerçekten beceremezsiniz.

Daha güvenli alternatifler, sırasıyla bulabildikleriniz, çünkü barbitüratlar en sevdiğim sınıflardan biri olmasına rağmen (bazıları sadece tanım gereği "sakinleştirici" dir - çünkü amph / kokain gibi ana akım ilaçları aşan bir kısmı vardır) çok doğru kullanılmazlarsa çok tehlikelidirler ve hala var olan farmasötik olanlar tamamen değersizdir. Fenobarbitalin yarılanma ömrü çok uzun. Ve artık kimse eğlence amaçlı altın çağ sentezlerini gizli bir şekilde yapmıyor - bunlar aşağıdakilerdir:

(not: farmakoloji ile ilgili ayrıntılar, doğru bilgiye sahip kişilerden alıntılar ve parçalardır - ne yazık ki kimya veya farmakoloji konusunda herhangi bir geçmişim yok, ancak daha fazla araştırma yapabilmeniz veya diğer yetkili kişilerle konuşabilmeniz için bunları notlarda bıraktım)

- karizoprodol - Bu her yerde bulunur ve barbitürat/pikrotoksin bağlanma bölgesine bağlanan meprobamata metabolize olur - ve karizoprodolün kendisi meprobamata metabolize olmadan önce methaqualone benzeri özelliklere sahiptir. Methaqualone ile aynı büyüye sahip değildir ancak yaygın olarak diyet methaqualone olarak adlandırılır ve elde edilmesi çok kolaydır. Çok dik bir doz yanıt eğrisine sahip olduğu ve Hint ilaç firmaları kalite kontrol konusunda oldukça gevşek davrandıkları için biraz deneme yapmanız gerekebilir.

- Gaboxadol, elde edilmesi çok kolay ve ucuz bir gaba agonistidir, muscimol'e benzer olduğu varsayılır, ancak halüsinojen değildir.

- Bretazenil - yüksek afiniteli bir kısmi agonisttir ve bununla ilgili ilginç olan şey, diğer benzodiazepinler tarafından hedeflenen alfa 1,2,3 ve 5 içerenlere ek olarak alfa 4 ve alfa 6 alt ünite içeren GABA-A reseptör komplekslerini etkilemesidir.

Söylemeye gerek yok, kesinlikle işe yarayacak en iyi ilaç GHB'dir, ancak bu durumda bile, kesinlikle düzenli kullanım için değildir ve doğru dozu almak zordur.

Gaba-A dışındaki bir başka yaklaşım da Thalidomide olabilir. Lütfen kadınsanız ve hamileyseniz ve/veya hamileyseniz kesinlikle kullanılmaması gerektiğini, hamilelikten önce kullanıyorsanız 6-9 hafta önce tamamen bırakmanız gerektiğini unutmayın.

Çok farklı ama denemeye değer bir başka yaklaşım da Daridorexant olabilir.

Tanıştığım bazı kişilerde gerçekten çok işe yarayan son bir ilaç Trimipramin'dir - ancak 1 damla = 1 mg olan sıvı olanı / şişeyi aramalısınız. Ertesi gün yorgun bir zombi gibi hissetmemek için doğru miktarda almak çok önemlidir, eğer doğru noktaya ulaşırsanız ertesi gün başınız dönmeden iyi bir uyku çekersiniz.

Listeleyebileceğim daha fazla seçenek var, ancak burada daha belirsiz veya tehlikeli bileşiklere giriyoruz, nispeten kolay elde edilebildikleri için önce burada belirtilenlerle başlayacağım.

İyi şanslar!

fosties

Don't buy from me
Resident
Reaction score
10
Uzun cevap için teşekkürler!

Orta Avrupa'dan geliyorum, bu yüzden bu maddeleri burada bulmanın ne kadar kolay olduğundan emin değilim

Maalesef burada pregabalin olarak adlandırılan gaba'dan bıktım.

Belki bana pm yoluyla biraz bilgi verebilirsiniz, çok iyi olur!
Btw das ben bir nood veya acemi değilim, bu yüzden endişelenmeyin.

Greez

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Phenibut hcl oldukça iyi. Aşırıya kaçmayın yoksa birkaç gün baygın kalırsınız.

fosties

Don't buy from me
Resident
Reaction score
10
Ne yazık ki aradığım faydayı sağlamadı, ancak ipucu için teşekkürler.

fosties

Don't buy from me
Resident
Reaction score
10
Görünüşe göre ilgili tüm maddeleri attım.....

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Reaction score
12
Sadece çalışmadıkları sürece çalışırlar.

• Like

climax

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Merhaba hipnotik olarak Lormetazepam / Noctamide'i denediniz mi ve eğer iyi anladıysam Nozinan'ı deneyebilirsiniz, yan etkisi olmayan güçlü yatıştırıcı etkiye sahiptir Daha fazla ayrıntı için bana PM ...

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Reaction score
34
İlginç...
Bunu Temazepam'a veya Triazolam'a tercih etmenizin nedeni nedir?
Benzolar için "güçlendirici" olarak doğru miktarda Pregabalin kullanımı hakkında ayrıntılı bilginiz var mı?

fosties

Don't buy from me
Resident
Reaction score
10
Teşekkürler, Avrupa'da nereden bulabileceğimi biliyor musunuz?

TheJungleCorp

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Reaction score
5
Deals
1
Noctamid mi? Şunları sağlayabilirim

Attachments

• 0Khms2UVJX.jpeg