P2NP'den MDMA sentezi için Sülfürik Asit

ptqs

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar, sülfürik asit elde etmenin en kolay yolunun ne olduğunu merak ediyordum çünkü ülkemde satın alamıyorum. Sadece akü asidi satın alabileceğinizi ve su kısmının buharlaşmasına izin verebileceğinizi okudum, ancak bu işlemden emin değilim, umarım bazılarınız daha ayrıntılı olarak gidebilir.
Bu benim için sadece asetik asitle olan adım için değil, aynı zamanda cıva nitrat elde etmek için nitrik asit elde etmek için de çok önemli.

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
411
Yukarıdaki gibi: P2NP'den MDMA yapamazsınız. Ancak istediğiniz sülfürik asit ise, kendiniz üretmek o kadar da zor değildir. İhtiyacınız olan miktara bağlı olarak tabii ki.
Akü asidinden konsantre sülfürik asit üretmek için tek yapmanız gereken suyu kaynatmak. Sülfürik asit 300 C'den fazla, su ise sadece 100 C'de kaynar. Yani yeterince kolay. Sorun şu ki, akülerden gelen sülfürik asit genellikle çok kirlidir ve onu temizlemek için çoğu zaman damıtmanız gerekir. Bu da çok zor değildir ve bu sitede açıklanmıştır (yukarıda Patton tarafından verilen bağlantıya bakın).

Ancak Youtube'da tam ve filme alınmış talimatlar bulmak da çok zor değil. Sadece "sülfürik asit damıtma" diye aratırsanız 50 kadar hit alırsınız.

ptqs

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Peki P2NP'den ne alacağım?

ptqs

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
hayır mümkün değil ama dediğim gibi potasyum nitrat ve sülfürik asit ile biraz nitrik asit yapmak ve ardından cıva nitrat elde etmek oldukça kolay

VenomRCLab

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Eğer mdma yapmanız gerekiyorsa, nred asit hcl %35-37 veya %30

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,737
Deals
1
Merhaba, Amfetamin, P2P, Methamph. Size bağlı.

Gale

Don't buy from me
Resident
Reaction score
50
Eğer sülfit elde etmeye çalışıyorsanız sülfürik asit kullanmalısınız, bunu daha önce denedim ve sonuç bok gibiydi. HCl gibi kristalli değildi ve muhtemelen biraz higroskopikti.

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Reaction score
85
mdma yapmak için MDP2P'ye ihtiyacınız var