5-MeO-Triptaminden psilosin veya 4-Ace-DMT sentezleme

actualdisso

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Burada bir acemi var. 5-Meo-Triptamin ile başlayarak psilosin veya 4-Ace-DMT sentezlemenin mümkün olup olmadığını merak ediyordum. Başlangıç molekülünden psilosin halkasının hidroksil grubunu nasıl oluşturacağım konusunda kafam çok karışık (ekteki resme bakın).

5-MeO üzerinde bir redoks reaksiyonu kullanmam ve ardından OH yan zincirini bir şekilde yeniden oluşturmam mı gerekiyor? Her türlü yardıma açığım, teşekkürler!

Attachments

• YsCyTbRktX.jpg
    YsCyTbRktX.jpg
    27.5 KB · Views: 184

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
279
Sadece uygulanabilir olması için kişisel olarak 4-OH triptamin veya 4-asetoksi triptamin ile başlardım (formaldehit ile indirgeyici aminasyon bir gebe değil, daha çok doğada kısmen fenolik olan 4-hidroksilin asitliği olsa da, OH'yi kazara metillememek için tercih edilir), Denenmiş başka bir yol da 4-OH veya 4-asetoksi indol ve oksalil klorür (klasik, sıkıcı ve acemi dostu değil), 3-asetoksi fenilhidrazin ile Fisher indol sentezi (eğer bulabilirseniz) ve pahalı N,N-dimetilamino-n-butil-dietilasetal de mümkün ve daha zarif olabilir. İndol ve özellikle triptamin kimyası genellikle sinir bozucudur ve araştırma ortamındaki deneyimlerime dayanarak konuşuyorum.

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
25
Hayır, 5-Meo-dmt'den 4-Ace-DMT'ye ulaşmak mümkün değildir.

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
279
(imkansız değil ama sadece analitik anlamda kanıtlamak için tonlarca öncül ve yıllarca süren çalışma israfı olurdu) bu traight'ı koymaktan nasıl kaçındığımı fark etmiş olmalısınız.