Sentetik haşhaş üretimi

WillD

Expert
Reaction score
1,021
Giriş
Tüttürme karışımları için ana bileşenler sentetik kannabinoidlerdir. Haşhaş için en uygun k annabinoidlerJWH-018, JWH-122, AM-2201, MAM-2201 ve UR-144 gibi klasik naftoil-indollerdir . UR-144 düşük kaynama noktasına sahiptir ve iyi buharlaşır. AB-PINACA, AB-CHEMINACA, ADB-CHMINACA ve benzerlerini başarıyla kullanabilirsiniz . AKB-48 ve PB-22, analogları da dahil olmak üzere çok uygun kannabinoid serileri değildir.

Sigara karışımlarından farklı olarak haşhaş için daha güçlü kannabinoid konsantrasyonları kullanılır. Örneğin, AB-PINACA başlangıç konsantrasyonu 1 : 12'den başlar (reaktif 1 g : baz 12 g), AB-CHIMINACA - 1 g ila 25 g, UR-144 - 1 g ila 12 g, JWH-018 - 1 g ila 15 g, vb.

Bu makalede 3 kg ürün verimi ile sentetik haşhaş üretim kılavuzu gösterilmektedir .

Reaktifler:
OuNJ8KdQfB

• Balmumu 750 g;
  • Kına 900 g;
  • Şerbetçiotu özütü 600 g;
  • Gliserol (cas 56-81-5) 750 g;
  • Alkol 750 ml (IPA önerilir);
  • Kahve;
Ekipman:
Fhg78YNr3m
Qkf6YEOhIS

• Elektrikli ocak, 2 brülörlü;
  • Tencere 10-15 l;
  • Tencere 1-2 l;
  • Kepçe
  • Kova
  • Terazi;
  • Kızılötesi halı;
  • Hidrolik Pres;
  • Pres kalıbı;
Prosedür
Her şeyden önce, sentez tesisinin egzoz havalandırması ile donatılmış olması gerekir. Kimyager aktif madde içeren alkol çözeltisi ile uğraştığından, bu çözelti elektrikli bir brülör üzerinde buharlaşarak aktif maddenin buharlaşmasına neden olabilir. Havalandırma borusu çıkışı, yabancı insanların kokuları fark etmesini önlemek için ıssız bir yere çıkmalıdır. Temiz hava girişi üfleyiciler yardımıyla veya en azından pasif hava girişi olan pencerelerle yapılmalıdır. Bir çalışma alanındaki havalandırma akışı, duvarların üç taraftan (arka ve iki yan) hava geçirmez şekilde yerleştirilmesi ve çalışma alanının bunların arasına yerleştirilmesiyle artırılabilir. Kanal çıkışlı sıradan bir mutfak davlumbazı yeterli olacaktır. Bunun için 250 m3/h kapasiteli bir kanal fanı ve esnek bir havalandırma kanalı satın alınmalıdır. Çalışma alanının üzerine yerleştirin ve ıssız bir yere bir çıkış borusu kanalı atın. Bu havalandırma sistemi kolayca sökülebilir.
YVit8JSalb
R5urTSbJLO
7OshvrjQ16

Balmumu 750 g öğütülür, küçük bir tavaya konur ve tamamen eriyene kadar maksimum ocak gözü sıcaklığına kadar ısıtılır (balmumu kaynamaya başlayabilir). Balmumu genellikle büyük parçalar halinde dökme olarak satılır ve katı parçaları ayırmak zordur. Bir bıçağı ısıtmak ve gerekli miktarda balmumunu kesmek mümkündür.
78DpSbcCrK

Bir ağdanın eriyerek sıvı hale gelmesi genellikle uzun sürmez. Belirli bir miktar için yaklaşık 15 dakika kadar.
ZEHegMyjXo

İzopropil alkol (IPA) 750 ml büyük bir tavada ısıtılır. Gerekli miktarda seçilen kannabinoid eklenir. Örneğin, 1:20 g konsantrasyon elde etmek için AB-CHEMINACA 150 g. Daha sonra çözelti, kannabinoid tamamen çözülene kadar iyice karıştırılır. Bundan sonra, eritilmiş kaynayan sıcak balmumu küçük tavadan kannabinoid IPA çözeltisinin bulunduğu büyük tavaya dökülür ve iyice karıştırılır. Daha sonra, karışımın bulunduğu büyük tavaya 750 g gliserin eklenir ve kuvvetlice karıştırılır. Sıcaklık 100-120 °С kaynama noktasında tutulur.

V3DKwZVP9O

Haşhaşa renk veren siyah öğütülmüş kahve, balmumu ve gliserin ile eklenebilir. 1-2 Yemek kaşığı yeterlidir. Karışıma 900 g kına ve 600 g şerbetçiotu özütü eklenir. Daha iyi bir kıvam için kına ve şerbetçiotu özütü ilave edilmeden önce başka bir kapta karıştırılabilir.

Kına
TlSQcCD97K
Y612d8tKkH

Şerbetçiotu özü
DbShyl7Cqa

Daha sonra kaynayan karışımın tüm şerbetçiotu ve kınayı iyice doyurması için karışım homojen bir karışım haline gelene kadar kepçe ile karıştırılır.
Wjc5lvdsKJ

Çözücü buharlaştırılır ve karışım çok kalın hale gelir. Isıtma plakası kapatılır. Kalın kütle 500 g bir kalıba yerleştirilir, hidrolik pres altına konur. Pres kalıbına 2 Ton basınç uygulanır, bu oldukça yeterlidir.
L8lu1oTA3W
1WOBKYrkCL
4hyrxzawNY

Ürünün bulunduğu kalıp preslenir. Presleme için kullanılan bu şekildeki verim olarak sentetik yumuşak haşhaş elde edilir.
CRXTbJU0av
İlk bakışta sert görünür ancak sıcak ellerde oldukça yumuşaktır.

Elde edilen karışım, homojen hale gelinceye ve hamuru gibi gerekli şekli alıncaya kadar elle ve oklava ile mümkün olduğunca sık yoğrulur.

Tüm manipülasyonlar egzoz havalandırması altında yapılmalıdır. Sentetik kannabinoidler ile alkol buharının solunmasını önlemek için ek bir güvenlik önlemi olarak solunum cihazı kullanılmalıdır. Kına ve şerbetçi otu, tozları alerji ve tahrişe neden olabileceği için egzoz havalandırması altında tartılmalı ve aktarılmalıdır. Lastik eldiven, gözlük ve uzun kollu laboratuvar önlüğü kullanın. Oldukça büyük miktarda ~10-20 kg sentetik haşhaş, hidrolik pres olması durumunda tek bir kişi tarafından zorlanmadan üretilebilir
.

Last edited by a moderator:

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Reaction score
48
Sanırım synth noids yerine "normal THC" kullanmak da mümkün? THC, AB-CHIMINACA, UR-144 ve JWH-018'den daha zayıf olduğu için muhtemelen miktarı uyarlamanız gerekir.

Substrat olarak hala CBD çiçek kesimleri kullanmak mümkün değil mi? Burada bahsedilen tüm bileşenlerden daha ucuzdurlar.

CBD Çiçeklerini sentetik olarak üretilen THC ile kullanırsanız, yaklaşık 1 $ / g kadar ucuz bir ürün elde edersiniz.

Ayrıca, cbd çiçekleri ve sentetik THC ile üretilen esrarın, içinde normal bir THC çeşidine sahip olmamanız dışında gerçek esrardan ayırt edilmesinin daha zor olduğuna inanıyorum. örneğin, THC Delta 8 gibi% 100 nadir THC eklerseniz, bu genellikle normal "THC çeşidinde" sadece% 1'den daha az bulunur, bu nedenle THC çeşitliliğini kontrol etmek için THC dağılımının bir laboratuvar testine ihtiyacınız olacaktır, ancak bunun dışında ayırt edilemez olmalıdır.

Last edited:

WillD

Expert
Reaction score
1,021
Şerbetçiotu özü nedeniyle doğal haşhaşı hatırlatır. Doğal tadı getirmek için başka hileler de var, ancak ben bu tür eylemlerin destekçisi değilim.

None

Don't buy from me
Resident
Reaction score
6
Merhaba sevgili Dampier, şerbetçiotu ile yaptım ama haşhaşı anımsatmadı. Ürünün haşhaş gibi kokmasını sağlamak için herhangi bir uçucu yağ veya başka bir yol biliyor musunuz?

WillD

Expert
Reaction score
1,021
Bazı terpenlerle - evet.

salaubry

Don't buy from me
New Member
Reaction score
5
Oook, şerbetçiotu özü!
Şimdi belki küçük miktarlarda denemeliyim.

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
15
Sentetik haşhaş için daha kolay bir yöntem biliyorum - kına, kauçuk tozu ve Terebentin.

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
64
Merhaba Bana dm atabilir misiniz lütfen

WillD

Expert
Reaction score
1,021
Kauçuk tozu mu? Lastik dumanı

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Reaction score
28
Çok bilgilendirici. SWIM, ruhani oturumlar için yapay zeka olmadan benzer bir şey yapardı. Nikotinsiz ve yapay zekasız sigaralar yapmak için aromalar eklemek güzel olabilir.

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
15
Burada benim ülkemde kauçuk tozu sentetik esrarda yaygın olarak kullanılıyor. Nedenini bilmiyorum ama insanlar kauçuğun kokusuna/tadına bağımlılar ve bunu seviyorlar. :D

Last edited:

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
15
Hayır lastik gibi değil :D Gerçek isimleri - ksantan sakızı ve guar sakızıdır. Bunları eczanelerden satın alabilirsiniz

THLlWNG6EY

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Reaction score
28
Merhaba Madmaximus,
Merakımdan soruyorum, tadı ve kokusu nasıl? Bunlar haplarda, şekerlemelerde ve kozmetik ürünlerinde yaygın olarak kullanılan katkı maddeleri ve bulması kolay ve ucuz olmalı. Ancak benim endişem, esansiyel yağlar eklendiğinde kokularının keyifli olup olamayacağı... yanmasına izin verirseniz tütsü gibi.
Bu konuda bir prosedürünüz var mı?
Teşekkürler

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
15
Koku yanan lastik gibi ama ÇOK zayıf ve donuk bir koku, garip ama çok fazla kokmuyor (örneğin bir ot gibi) ve bunun için insanlar ot yerine sentetik esrar içmeyi tercih ediyor. Eğer insanlarınız kokuyu ve tadı sevmiyorsa, şerbetçiotu ekstraksiyonu veya tadı ve kokusu iyi olan başka bir şey ekleyebilirsiniz. :)

Antoine14

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
merhaba, kına yerine kief koyarsak, prosedürün geri kalanı William Dampierre tarafından da belirtildiği gibi olur mu sizce?

Antoine14

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
nötr bir tat için% 40 soya reçinesi koydum, sorun ca'nın üstünde modelleme kilinin bir dokusu var ama kesilmiş bir c mükemmel. eğer birinin kiefje temelinde bir fikri varsa ben alıcıyım.

Antoine14

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Bence ürünün üzerine doğrudan bu şekilde alkol koymamak daha iyi bir şey olur. kına veya kief üzerine aseton serpip 2 gün kurumasını bekleyip işleme devam etmek daha iyi. ne dersiniz?

WillD

Expert
Reaction score
1,021
Kief ne kalitede? Karmakarışık mı yapmak istiyorsunuz yoksa sentetiklerle güçlendirmek mi? Tarifi değiştirmek için farklı varyantlar var, bunları ayrıca anlatabilirim.

Antoine14

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Kief CBD% 7, düşük THC ve cbd seviyesine sahip tek başına kief çok kötü acele etmiyor, ancak bir tür yağ ilavesiyle daha fazla cbd izolatı ca daha iyi çalışıyor. benim açımdan arap zamkı ilavesiyle çok iyi. Haşhaşın görünümünü bulmak için birkaç test yapıyorum, sarı renkli ve doğru koku ile parçalanmayan. şu anda neredeyse iyi ama henüz o kadar değil.

Antoine14

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Amaç, maksimum doğallığa ve mümkün olduğunca benzer etkilere sahip, kilosu 250 Avro'dan daha az olan bir esrar elde etmektir.

WillD

Expert
Reaction score
1,021
CBD'nin psikoaktivitesi yoktur. Haşhaşın çoğunda safsızlıklar vardır, kına bunların başında gelir.