Renk sanatı

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
143
Bu başlıkta bir ilaca renk verme sanatını yayınlayacağım. Genel olarak, bu sanat veya yöntem A-pvp, BK-mdma, 4mmc, mdma ve daha önce listelenenlerin analogları gibi ilaçlara iyi uyum sağlar. Daha önce güzel renkli kristallerin bir fotoğrafını yayınlamıştım, ancak bazı kullanıcılar ürünün renginin aşırı oksidasyondan mı yoksa sentezde ürünün bu rengi almasına neden olabilecek başka bir sorundan mı kaynaklandığı konusunda şüpheleri vardı. Kimya konusunda geniş bilgiye sahip olan herkes, saf ve yeniden kristalize edilmiş maddeler söz konusu olduğunda ilacın tamamen şeffaf beyaz olacağını ve örneğin takdir edilen ilacımız mdma veya bkmdma'da olduğu gibi başka bir renge (örneğin kahverengi) sahip olmayacağını çok iyi bilecektir. Maddenin koyu tonlar alması, safsızlıklar içerdiğinin ve cam gibi en saf haliyle mevcut olmasına rağmen, ya sentezinde ya da düşük kaliteli bir öncülden başlatıldığı ve bu nedenle aynı şekilde safsızlıklar içerdiği için hala safsızlıklar içerdiğinin bir belirtisidir. Peki ultra saf bir ürününüz olduğunda ve onu renklerle sunmak istediğinizde ne olur?... Bu da mümkündür ve birçok kişi bunun saf olmayan bir ürün olduğunu düşünebilir, oysa gerçekte son derece saftır. Saf bir ürünle başladığımız gerçeğine dayanarak, bir parça renklendirici ekleyerek ürününüzü yeniden kristalize etmekten oluşan basit bir tarifle renklendirmek mümkündür. Hangi boya ve nasıl mükemmel homojen bir renk elde edilir? Bu işlemi gerçekleştirmek için hidroklorür veya sülfat ya da çalışacağımız tuz oluştuktan sonra kristalizasyon aşamasında saf ve beyaz bir ürün elde etmeliyiz. Bunu yapmak için bazen tamamen beyaz olana kadar tuzuna buz gibi aseton eklemek gerekir. Aksi takdirde, saf olmayan veya kötü yıkanmış bir tuz yeniden kristalleşme aşamasında daha koyu bir ürün oluşturacağından ve bu da nihai rengi etkileyeceğinden ve asla istenen sonucu elde edemeyeceğinizden, bu yöntem iyi çalışmayacaktır. Beyaz bir tuzla başladıktan sonra, seçilen çözücülerden (su/aseton/eter veya alkol, diğerleri arasında) oluşan karışımımızı hazırlayacağız ve önceden seçilmiş ve amaçlarına uygun çözücüleri ısıtmaya devam edeceğiz ve sıcakken bir tutam renklendirici eklenecektir. gıda sınıfı toz, karışım sürekli karıştırılarak tutulur ve tozu tamamen çözülene ve karıştırılarak homojenize edilene kadar küçük porsiyonlar halinde eklenir, hem tozunun hem de renklendiricisinin tamamen çözüldüğünü ve şişesinde tek bir toz parçası kalmadığını kontrol edin. Bu basit işlem gerçekleştirildikten sonra, yeniden kristalleşme süresi boyunca şişenizi hareketsiz tutun ve oluşan kristaller seçilen rengi alacaktır. Şimdi saf Metilon kristallerinin orijinal görünümlerinde ve renkli görünümlerinde bazı fotoğraflarını ekleyeceğim, ürün aynı saflığı koruyacak ancak görünüm tüketicinin beğenisine göre olabilir, çünkü hepimiz biliyoruz ki nesnelere renk vermek her zaman insanları çekmenin bir yolu olmuştur ve iş için başka bir en uygun pazarlama şeklidir ve kimya da bir istisna değildir. TÜM BBGAT'LILARA SELAMLAR VE SAYGILAR!!!

Attachments

• CTjeakhf9s.jpg
    CTjeakhf9s.jpg
    154.5 KB · Views: 82
  • LV5NoZwJj8.jpg
    5.6 MB · Views: 252
  • CmcSbRZU6P.jpg
    9.7 MB · Views: 245
  • 718rmu9koR.jpg
    4.2 MB · Views: 85

antrax

Don't buy from me
Resident
Reaction score
54
Neden bk-MDMA HCl'yi HCl + aseton çözeltisi ile asitleştirdikten sonra parlak beyaz ve kristalli elde ediyorum, pH 5 olması gerekirken, normalden daha fazla çözelti mi ekledim yoksa yeterli değil mi bilmiyorum, çünkü pH ölçüm şeritlerinde rengi ayırt etmem zor, ama yine de Wikipedia'ya göre, bK-MDMA HCI bu şekle ve renge sahip olmalı ve neden o zaman söz konusu bk-MDMA HCl'yi kristalize ettiğimde turuncu veya kahverengi renkli kristaller elde ediyorum?
Görünüm
Saf haliyle metilon, beyazımsı veya sarımsı renkte ince kristal toz görünümündedir. Karaborsada hem toz hem de kapsül halinde bulunabilir ve bazen mephedrone veya kafein gibi diğer maddeleri de içerir.
Peki parlak beyaz kristal metilon HCI elde edersem, neden kristalizasyon-kristalizasyondan sonra turuncu veya kahverengi kristaller elde ediyorum? Sanırım metilonu kristalize-kristalize halde açık havada bıraktığım için toz ve diğer partiküller giriyor ya da iyi çözücüler kullanmadığım için deiyonize su kullanıyorum.
Teşekkür ederim!!!

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
143
Serbest bazınızı asitlendirmeden önce iyice yıkamayı ve ürününüzü (hidroklorür) tamamen beyaz olana kadar buz gibi asetonla yıkamayı denediyseniz ve doğru bir yeniden kristalleştirmeden sonra saf kristal formunda hala koyu kalıyorsa, sizi temin ederim ki bunun nedeni, başlangıç öncülünün koyu bir ürünle sonuçlanan birçok safsızlık izi içermesidir.

antrax

Don't buy from me
Resident
Reaction score
54
Serbest bazın asitleştirilmesinden sonra, metilon HCI olması gerektiği gibi, bir ışıkla aydınlatıldığında parlak beyaz kristal bir toz çıkar, sorun kristalizasyon veya yeniden kristalizasyondan sonradır, bu da turuncu veya kahverengi kristaller elde edildiğinde olur. Metilon HCl'yi kristalleştirmeden-kristalleştirmeden önce soğuk asetonla yıkamıyorum, sadece metilon HCl'yi filtre kağıdıyla kurutuyorum, bu kağıdı aynı zamanda asitleştirme bittiğinde ve tüm HCl yüzeye çıktığında veya içinde kaldığında kalan sıvıdan metilon HCl'yi filtrelemek için de kullanıyorum.
Bk-MDMA HCl'yi kristalize olmadan bırakmayı tercih ediyorum, çünkü bunun da önemli bir etkisi var.

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
143
Serbest bazınızı asitlendirmeden önce iyice yıkamayı ve ürününüzü (hidroklorür) tamamen beyaz olana kadar buz gibi asetonla yıkamayı denediyseniz ve doğru bir yeniden kristalleştirmeden sonra saf kristal formunda hala koyu kalıyorsa, sizi temin ederim ki bunun nedeni, başlangıç öncülünün koyu bir ürünle sonuçlanan birçok safsızlık izi içermesidir.