Forum uzmanları, hedefinize giden yolda sizin yardımcınızdır.

Status
Not open for further replies.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,742
Deals
666
Forum ekibimiz teknik uzmanlardan hukuk uzmanlarına kadar çok sayıda kişiden oluşmaktadır. Ancak en önemli ve kilit çalışanlarımız uzmanlarımızdır! Uzmanlarımız sentetik ilaç sentezi konusunda kapsamlı teorik bilgiye ve geniş deneyime sahiptir. Uzmanlarımız binlerce ton sentetik uyuşturucu üretmiş, yüzlerce kişiyi küçük ve endüstriyel ölçekli üretim konusunda eğitmiştir. Tüm bu bilgi ve deneyimlerini aktarmaya hazırlar ve bunu zevkle yapıyorlar.
Onları sizinle tanıştırmanın ve size biraz onlardan bahsetmenin zamanı geldi:

GmHZzJQj9Y
Gizli laboratuvarlarda 15 yıllık deneyime sahip uzman kimyager.
Uzmanlığım veilgi alanlarım arasında endüstriyel ve laboratuvar organik sentezi, tasarım ilaçlar, öncüler, yasal konular ve kimyasal reaktiflerin satın alınması yer almaktadır.Bir laboratuvarın düzenlenmesine yardımcı olmaktan, sentezi öğretmekten ve bölgenizdeki yasalar hakkında tavsiyelerde bulunmaktan mutluluk duyarım.

Uzmanla iletişime geçin

5X0RtePhIf
Bilinen ve bilinmeyen benzersiz ilaçların üretiminde bir düzine yıllık deneyime sahip yerleşik olmayan kimyager. Ev ekipmanlarının kullanımından fabrika tipi üretimin yüksek ölçeklendirilmesine kadar sentezin optimizasyonuna sahibim. İletişime açık olarak, bir kişiye sıfırdan öğretebilir ve bilgili insanlarla deneyim alışverişinde
bulunabilirim.

Uzman ile iletişime geçin

KWb0a6rpuZ

Yasak maddelerin organik ve analitik kimyasında 6 yıllık deneyime sahip uzman kimyager. Analitik ekipman, fizikokimyasal analiz yöntemleri, laboratuvar organik sentezi konularında geniş yetkinliğe sahibim. Ayrıca endüstriyel sentez ve ekipman konusunda da bilgi sahibiyim. Laboratuvar cam eşyaları, ekipman, prekürsörler, analitik testler, ilaç üretim sentezi ve benzeri gibi herhangi bir laboratuvar sorusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım.

Uzmanla iletişime geçin

NKs367q5Rn

Yaklaşık 5 yıl çeşitli yasadışı maddelerin sentezi ile uğraştım. Laboratuvarların organizasyonu, reaktiflerin ve ekipmanların araştırılması ve satın alınması konusunda büyük deneyime sahibim. Sentez, süreçlerin ölçeklendirilmesi, maddelerin saflaştırılması, ilaç üretimi ile ilgili çeşitli teknolojik sorunların çözülmesi konusunda tavsiyelerde bulunuyorum. Yardım için lütfen özel mesajla bana ulaşın.

Uzmanla iletişime geçin

YwJZFavx83
Kimyager, araştırmacı, organik, inorganik, metalorganik ve koordinasyon kimyasında deneyim. 14 yıllık deneyim. Laboratuvarlarda ve endüstriyel tesislerde çalışma. Laboratuvar ve endüstriyel tesislerde sentez yöntemlerinin geliştirilmesi.

Uzmanla iletişime geçin

Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.