Etrafımdaki ilaçların durumu.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
Başka bir üyeyle konuşuyordum ve onlara yerel "uyuşturucu ortamından" bahsediyordum. Böyle deniyor çünkü kimse ne satın aldığını bile bilmiyor, bir torbanın içinde rastgele bir sürü şey var. İnsanlar sinek gibi düşüp bu malları alıyorlar.
Açık olmak gerekirse, hayatımda hiçbir zaman eğlence amaçlı uyuşturucu olarak gizli opiyatları düşünmedim bile. Bunun dünyanın baş belası olduğunu görmek için iki bağımlı görmenize gerek yok. İki ay önce bisikletli bir kızın bir torba "uyuşturucu" için kurtuluş ordusunun bahçesinde bisikletten atlayıp eğildiğini gördüm. Bu adama haklılığımı kanıtlamak istedim ve "Drugs data.org" yazdım ve insanların bunu görmesini istedim. Bu başlangıç sayfası, arama yapmadım, filtrelemedim ya da ilk sayfanın ekran görüntüsünü almak dışında bir şey yapmadım. Bence sokaklarda dolaşmalı ve bu boku karıştıran insanları eşek sudan gelinceye kadar dövmeliyiz
LIhqiukLgO

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,706
Deals
666
Bu şaşırtıcı değil. Bu forumu oluşturduğumuzda, kaliteli ilaç bulmanın neredeyse imkansız olduğu gerçeğini düşünüyorduk. Satıcıların çoğu iyi bir ürünü çeşitli safsızlıklarla seyreltmenin normal olduğunu düşünüyor. Bu safsızlıkların zararsız olması iyidir, ancak durum her zaman böyle değildir. Ve bu sadece opiatlar değil, her şeydir.

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
141
Boston'a çok yakınım, bu nedenle şehir dışında yaşıyorsanız, bu listede gördüklerinizle başlamak zorundasınız! Çoğu dağıtımcı tedarikini şehirden alıp daha küçük bölgelere getirerek parçaladığından, elbette üzerine kendi paylarına düşen saçmalığı ekleyerek fiyatı yükseltirken daha da seyreltirler. Uzun süredir opiyat kullanıcısıyım ve yıllar boyunca yaşadığım cehennem azabını (daha iyi bir terim bulamadığım için) anlatamam. Gerçek eroin muhtemelen 15 yıldır ortalıkta yok. Fentanili seyreltme ihtiyacını bir dereceye kadar anlayabiliyorum çünkü iyi bir başlangıç yapanlar bile şu ya da bu nedenle aşırı doz riski taşıyor. Şahsen, içine biraz kokain (ya da başka bir şey) karıştırılmasına aldırmazdım çünkü en azından hala 'uyuşturucu' alıyorum - özellikle de bunu önceden biliyorsam. Sadece ürünün değil, işin içindeki insanların kalitesi beni sabrımın sonuna getirdi, özellikle de olduğum gibi "iyi bir adam" olmak, bundan yararlanmayı çok daha kolay hale getiriyor. Sana katılıyorum @FritBuchner, keşke bu şerefsizlerden hesap sorulsa. Bunu yapan kişi olmak tatmin edici, ancak onları sorumlu tutmaya ya da en azından yasal yansımalarıyla uğraşmaya değmiyor. Her birkaç yılda bir bu kırılma noktalarından birine ulaşırdım, neyse ki biraz daha yaşlı ve bilgeyim ve hatalarımdan ders aldım, dolayısıyla çok takdir ettiğim bu topluluğu keşfettim. İleriye dönük pürüzsüz bir yelken beklemiyorum, yapabileceğim tek şey kendi titizliğimi kullanmak ve iyimser kalmak.
Ne de olsa savaştayız dostlarım. Dışarıda güvende kalın.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
Buradaki tüm fent sahnesinin başının polis olduğundan oldukça eminim. Görünüşe göre bazı insanları tutukluyorlar ve aynı şeyi yaparken yakalanan diğer bazılarını serbest bırakıyorlar. Birisi bu konuda çok soru sormaya başladığında aşırı doz alıyor gibi görünüyor. Bir bağımlıyı öldürmek çok kolay, ona sadece kesilmemiş mal satıyorsunuz ve kimse kılını kıpırdatmıyor. Ben kesinlikle bulaşmıyorum, sadece insanların konuşmalarını duyuyorum ve ölüm ilanlarını görüyorum. Saklanamayacağınız güvenlik kameralarım olmasına rağmen o insanların hiçbirini evime sokmuyorum. Tüm alt katımda göremediğim 4x4'lük bir nokta var. 😄

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
141
Aynı fikirdeyim. Air Force One'a herhangi bir liman veya sınır kontrol noktasından daha fazla bok geliyor.

zfhxI

Don't buy from me
Resident
Reaction score
12
Evet, yerel olarak bir şeyler satın almak genellikle kötü bir fikirdir. İnsanlar her şeyi kesip biçiyor ve bu berbat bir şey.

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
62
Deals
13
Bu konuya biraz geç katıldım ama 15 yıl kadar önce doktor ve birkaç eczacının tutuklanmasına kadar birçok şehirden daha fazla ilaca erişimi olan eyaletimin en kırsal bölgelerinden birinde yaşadığım için mesele benim için çok açık. Diğer doktorlar şehri terk etti ve her yöne 50 mil içinde sadece birkaç pratisyen hemşire var. Fent buraya da ulaştı ve kokain gibi uyuşturucular bize ulaştığında her zaman cehenneme döndü. Elimizde en üst rafta bulunan tek şey metamfetamindi ve o günler de Pseudo ve susuz uyuşturucunun yasaklanmasıyla uzun zaman önce sona erdi. Buradaki kalite en yüksek doları getiriyor, kola %85 ve üzeri ise 125 grama satılabilir, diğer her şey şanslıysanız %40 veya daha az. İlaçlar piyasanın çok üzerinde fiyatlandırılıyor ve elde edilmesi zor. Preslenmiş haplar artık her yerde ve insanlar aşırı doz kurbanları için nöbet tutuyor çünkü herkes birini tanıyor. Sadece gerçek ilaç satmamın bir nedeni var, bu bir işten çok bir hizmet çünkü çok fazla para kazanmıyorum ama başka bir yerden çöp alacak insanlara ilaç vererek bir iki hayat kurtardığımı hayal ediyorum. Sadece fent ya da bs kesimleri değil, preslerin kendileri, temiz olanlar bile gerçek malların satışını zorlaştırıyor ve biz ilaç satıcılarına daha fazla zorluk çıkarıyor. Emniyet güçleri preslere baskı yapıyor ve bu da kötü dikkat çekiyor. Başka bir pazarda ilaç aradım, 50'den fazla satıcı, 14 sayfa ve %90'ı sahteydi. Hepsini yakın. Uzun süredir opioid kullanan biri olarak ben de Frit'e katılıyorum. Bu bok çok kötü, çoğu gerçek hayatta işlev göremiyor. Belki şanslıyımdır. Hiç basılı hap kullanmadım, 25 yılda bir tane bile ama kötü kokain ve kötü eroinle karşılaştım. Fent ve bazı "tanımlanamayan maddeler." Yine de satmayı düşünmeden önce çöpe atacağım. Bu açgözlülük mü? Yoksa kendilerine düzenli maaş verenleri umursamayan kötü insanlar mı?

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
İsa sadece güvende ol ve ilaçlarını test et. Bunun için ölmeye değmez.