Question Tematik Telegram Kanalları.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,706
Deals
666
Arkadaşlar!
Projemizi tanıtmak için sizden Darknet/İlaç/Kimya/RC ve diğer konuları kapsayan telegram kanallarının bağlantılarını bize bildirmenizi rica ediyoruz.

Lütfen kanalın hangi ülkede popüler olduğunu belirtmeyi unutmayın.

Theodormrl

Don't buy from me
Resident
Reaction score
10
Telegram grupları, üyeler arasındaki etkileşim açısından harikadır; her şeyi hızlı bir şekilde tartışabilir, sorabilir ve açıklayabilirsiniz. Ne yazık ki telegramdaki "uyuşturucu temalı" grupların çoğu dolandırıcılıktan ibarettir veya dolandırıcılığı teşvik etmektedir:(
Telegramda gerçek bir grup bulmak çok zordur, bunun bir numaralı nedeni telegramdaki arama mekanizmasının kötü olmasıdır. İkinci neden, eğer bir grup gerçek ise, çoğunlukla özeldir, bu yüzden gruba sadece davet bağlantısı ile katılabilirsiniz.

@HEISENBERG BB tg grubu oluşturmaya ne dersiniz? Bu projenin tanıtımında bunun harika bir adım olacağını düşünüyorum:)

MrSung

Don't buy from me
Resident
Reaction score
18
Tamam @HEISENBERG, araştıracağım ve yönlendirdiğim bağlantının bu BB sitesi kadar gerçek olabilmesi için filtrelemeye çalışacağım.

MrSung

Don't buy from me
Resident
Reaction score
18

@Theodormrl, bunu telegramda da fark ettim. Ancak talep sadece telegram ile sınırlı değil, şu anda minimum riskle özgürce etkileşime girebileceğiniz güvenilir siteler bulmak zor. Hadi etrafı araştıralım.

Theodormrl

Don't buy from me
Resident
Reaction score
10
Evet, benim de bahsettiğim nokta buydu. Satış için telegram kesinlikle berbat, ancak hızlı ve çabuk etkileşimler için harika. Eğer grup güvenilir bir kişi tarafından yönetiliyorsa, o zaman bir "haber bülteni" olarak ya da nasıl adlandırırsanız adlandırın harika. Ayrıca grubun moderatörü gruptaki sohbeti sınırlayabilir ve bir üye olarak yalnızca grubun moderatörüyle doğrudan iletişime geçebilirsiniz

Theo

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
54
Telgraf bağlantısını nereden bulabilirim?
Gruba katılmak istiyorum

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
594
Harika bir fikir!

Bu konuda Telegram'da aktif değilim, bu yüzden burada yardımcı olamam - ayrıca bir BB Telegram grubu fikri ortaya çıktığında, bir yerde bir grup sohbeti isterdim ama belki de OpSec'ime biraz daha uygun bir şey harika olurdu ... Xabber veya Pidgin gibi.

Theodormrl

Don't buy from me
Resident
Reaction score
10
"CEOAmsterdam" ile aynı şekilde, Hollanda'daki en büyük satıcılardan biriydi.
Telegram üzerinden satış yapıyordu, tg grubuna takarak. Ve bir ya da iki yıl içinde yakalandı. Bu nedenle herkes, bilgilerinizi Tg'de yayınlamanın yüksek riskli olduğunun farkında olmalıdır. Ve asla orada satıcı ya da alıcı olarak satış yapmayın.

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
594
Darknet'in bu işler için kullanılmasının bir nedeni var :D

Çok fazla insan telefonları güvenli bir şekilde nasıl kullanacağını bilmiyor, hatta satıcılar bile

Theodormrl

Don't buy from me
Resident
Reaction score
10
Evet bu doğru

Sanırım, tüm konu başlığı amacından saptı:) başlangıçtaki soru daha çok yeni üyeler için sayfanın reklamını yapmakla ilgili.

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Reaction score
97
Bu siteyi Pazarlardan birinde birine bir şeyin nasıl sentezleneceğini sorarak buldum.
Muhtemelen en iyisi herkesin kullandığı pazarlarda var olan forumlara katılması ve soğanları bu şekilde göndermesi. Bana bir soğan bile verilmedi, bunu aramam gerekti ve var olduğunu öğrendikten sonra bunu bulmak zor olmadı.

Signal, telegram, whatsapp ve daha fazlasına sahibim, sırf ToR uygulamadıkları için özel, kovuşturulabilir iletişimler için HİÇBİRİNİ kullanmazdım, böylece konuştuğunuz özensiz biri tanımlanabilir, IP'si izlenebilir ve sizinle bir konuşmaya bağlanabilir, yine IP izlenir, bir cep telefonu kullanılarak, hücre ağları aracılığıyla coğrafi konum belirlenir. Belki sizi bir şey yaparken yakalamak için yeterli değil, ama sizi şüpheli bir kişi haline getirmek için yeterli. Sikerim böyle işi.

user123qwe

Don't buy from me
Resident
Reaction score
10
Sadece gizliliklerini ve ambalajlarını izlemek için @mycodre'yi ziyaret ederdim...

coke199

Don't buy from me
Resident
Reaction score
16
telegram'da @mycodre'yi bulamadım
katılmak için başka bir yönteminiz var mı?