Basamak mı? Sadece bazı tavsiye ipuçları istiyorum ... CAS bmk tozu dışında

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
Bu yüzden bazı mücadelelerden sonra hiçbir şey olmadan başladık

cas 5449-12-7 Dönüşüm Fosforik asit 75/85 veya sülfürik asit 98 verir ...

Bunu dışarıda yapacağım. 1 kg bmk glisidat sodyum tuzum var.

Herhangi bir ipucu, bazı adaptörler ve bir asansör dışında henüz herhangi bir cam eşyaya sahip değilim ..

Karıştırmadığım veya accu'm karıştırdığı zaman nh4karbonata formik asit ekleyeceğim... veya formamid elde etmenin daha hızlı ve daha iyi bir yolu var mı? Çözeltiyi bir saat boyunca 160c'ye ısıtıyorum... vakum distilasyonu şu anda mümkün değil.

kulağa tembelmişim gibi geliyor ya da öyle görünüyor ama bazı testler yapamıyorum 3 adımda yapacağım 1kg bmk tozu -->p2p ertesi gece buhar distilasyonu ve formamid hazırlama, adım 3 leuckart

her türlü ipucuna açığız
paslanmaz çelik tencere kullanmak ?
İlk dönüşüm için hdpe p2p refluX verim anlamında gerekli veya sadece asit ekleyin.
cam leackart adımında elde edilecektir.

tüm tavsiyeler için teşekkürler

ps ki̇myasallarla bu şeki̇lde çalişmaktan nefret edi̇yorum normalde sadece reaksi̇yonu i̇zlemekten ve acele etmemekten gerçekten zevk alirim... ama şi̇mdi̇ yapamiyorum ve bu tarz bi̇r deneyi̇mi̇m yok

Brain

Expert Pharmacologist
Reaction score
270
Harika bir muhakeme!
Ancak sentezle ilgili tüm sorunlar burada daha iyi tartışılabilir - b/amphetamines-phenylethylamines.2/

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
Her neyse, denedim ama bir bağlantı değil, eğer olması gerekiyorsa bilmiyorum... mazeretlerim

ps sodyum ki̇reç ve karboksi̇li̇k asi̇t sodyum tuzu reaksi̇yonu i̇le deneyi̇mli̇ bi̇ri̇si̇...
bu yüzden cas 5449-12-7'yi kireç tozuna ekliyorum ( Soda kireci NaOH ve CaO'nun bir karışımıdır)
Doğru yere nasıl taşıyacağımı söyle

Brain

Expert Pharmacologist
Reaction score
270
Bağlantıyı açamıyorsanız, "sentez teknolojileri ve analiz" bölümüne gidin

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
Buldum! Bir süredir burada değildim, biraz kayboldum

StarWars

Don't buy from me
New Member
Reaction score
71
Simple made speed from p2np ise ve ayrıca Simple made p2np ise neden toz bmk glicydate satın alıyorsunuz?

Brain

Expert Pharmacologist
Reaction score
270
Harika!
Ancak başka sorularınız varsa, mutlaka sorun!

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
neden daha ucuz??? p2np size 300/kg'a mal oluyor bmk tozu 150/kg ve demir karmaşasından nefret ediyorum. ve Nabh4'üm yok onun harika bir öncüsü

UsernameRequired

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Yanılmıyorsam P2NP -> P2P ile verim daha iyidir ve Benzaldehit ile P2NP yapmayı deneyebilirsiniz. Forumda nasıl yapılacağına dair ayrıntılı bir video yayınlandı. Benzaldehit genel olarak çok ucuz (kendim yaklaşık 40$/kg'a alabiliyorum)

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
evet ya da toluen'den yapabilirsiniz ama nitroetan? aldol reaksiyonu bir kez denedim ama bir şey yaptım ve nitroetan elde etmek o kadar kolay değil mi?

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
P2np yapmak için nitroetan'a ihtiyacım var, o da pahalı, benim için buna değmez
glisidat ucuzdur ve dönüştürmek için sadece asit gerekir ve amonyum format/formamid de ucuzdur ve bu kimyasalları elde etmek kolaydır.