sıvı metali kristale dönüştürmek

ghr

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Öncelikle herkese iyi günler dilerim, şirketim 100 litre sıvı metamfetamin içeren bir varille anlaşmayı başardı, satışta çalışıyorum ve kimyasal kısımdan pek anlamıyorum, biraz anlayan bazı insanlarla tanıştım ve buraya onları MDA veya MDMA gibi kristallere dönüştürmek için sizden yardım istemeye geldim, Burada benim ülkemde MD olarak satılan metamfetamin için bir ateş var, ancak bir noktada kimyasallar yanlış olabilir, bu MD kilitli veya hava geçirmez bir kaptan çıktığında kendi kendine erimeye başlar ve doğal formda kurumaya bırakılırsa kristale dönüşür, biraz daha yüksek bir sıcaklığa maruz kalırsa da erir, hatta eldiven kullanmadan doğrudan elle karıştırdığınızda bile erimeye başlar.

ghr

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
gönderdiğim fotoğraflar "mdma" olarak sattıkları ürüne ait, kristaller eriyip sıvı hale geliyor, reaktif testinde tamamen mor reaksiyon vermiyor, sarı ile mor arasında, bir çeşit amfetamin

Attachments

• 1QzBenmCYS.jpeg
    1QzBenmCYS.jpeg
    84 KB · Views: 1,088
  • AgECK29ShJ.jpeg
    AgECK29ShJ.jpeg
    65.2 KB · Views: 1,083
  • jS7lYEoFu6.jpeg
    jS7lYEoFu6.jpeg
    38.8 KB · Views: 1,057

WillD

Expert
Reaction score
1,021
Bu malzemeyi kullanan oldu mu? Etkileri ne oldu? Aslında, bir ürün karışımı olabilir. Teknolojik sürecin özellikleri nedeniyle metamfetamin ve amfetamin veya MDMA ve MDA. İkincisinin hidroklorür tuzları nemden korkar ve ıslak havadan bile erir. İlk adım için, minimum miktarda madde alın ve şeffaf bir bardakta ılık temiz suda çözün. Çözünmesi için minimum miktarda su alın. Islak maddenin ağırlığını (örneğin 1g) ve su miktarını (ml cinsinden) ölçmeniz tavsiye edilir. Sonuçlara göre devam edeceğiz.

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,736
Deals
1
Merhaba, size yardımcı olmaya çalışacağım. Ne tür bir metamfetamin tuzu satın aldınız? Yoksa varilde serbest baz metamfetamin mi var?
Ne tür bir test reaktifi kullandınız?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,736
Deals
1
Kristaller Erir. Kristaller havadaki suyu emer ve erir. Bu genellikle reaksiyon sıcaklığının çok hızlı yükseltilmesinden veya damıtma sırasında çok fazla yüksek kaynama noktalı malzeme toplanmasından kaynaklanır. Önce filtreleme şişesine konur ve kurutmak için vakum uygulanır. Metamfetamin Sırları eter veya toluene batırılır ve süzülür. Eğer bu sorunu çözmezse, malzemeyi %50 saflığa düşürmek sorunu çözecektir.
[Metamfetamin Üretiminin Sırları: MDA, Ecstasy ve Diğer Psychedelic Amfetaminler için Tarifler Dahil] s.31

ghr

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1

William'dan başlayarak buradaki kardeşlerin geri dönüşü için teşekkürler, evet bu malzemeyi kullandılar ve etkiler göreceli, bazılarında zihinsel karışıklık, hızlandırıcı, MDA tarzı, çok uzun süreli gibi çok güçlü reaksiyonlar var, bazı müşteriler herhangi bir etki hissetmediklerini belirtiyor, bu da laboratuvarın ürettiği nihai ürünün tamamen tek tip olmadığına işaret ediyor, manyetik bir karıştırıcıya bile sahip olmadıklarına inanıyorum. Bana sorduğunuz süreç hakkında daha spesifik olabilir misiniz? Gerçekten kimya hiçbir zaman güçlü noktam olmadı ama bu forum benim yeni çalışma kaynağım olacak, 1 gram madde alıyorum ve kaç ML ılık suya koyuyorum? bildiğim kadarıyla, MD'yi burada kokain gibi dilimliyorlar, 1 kg mdma'yı bu karışık saçmalıktan 5-6 kg'a dönüştürüyorlar.

G. Patton Gönderdiğim fotoğraflar burada sadece Avrupa MD olarak sattıkları bir kristale ait, ancak hepsi burada bizim bölgemizde üretiliyor, varil hakkında bana bildirilen tek şey sıvı meth olduğu, sarımsı bir tür yağlı sıvı olduğu ve varilin dışında açık havaya maruz kaldığında kendi kendine kristalleştiği. Test edilen reaktif MARQUIS, aynı laboratuvardan başka bir parti daha aldık ve bazen çok mor, bazen tamamen sarı reaksiyon veriyor, asla iyi bir madde değil ve etkileri her zaman aynı, büyük bir korkumuz, yapabilecekleri en az şeyi bilmiyor gibi görünen bu insanların elinde kalmak, o kadar ki kimya teknisyeni olan bir meslektaşımla oradaki insanlardan bazı sorular alıyoruz çünkü laboratuvar bile bu "MD" nin neden vakum / hava geçirmez bir kap dışında eridiğini bilmiyor. Konuştuğumuz kadarıyla, neyi yanlış yaptıklarını görmek için kullandıkları süreci ve tariflerini almaya çalışıyorum, orada süreci olabildiğince hızlandırmak istediklerini biliyorum, birkaç üreticiden biri oluyorlar ve talep çok yüksek, ürünün hem ısıtılmasını hem de soğutulmasını hızlandırmak, bana gönderdiğiniz bağlantıya bir göz atacağım, ilginiz için şimdiden teşekkür ederim! Başka bir soru, vakumdan bahsettiğinizde, örneğin bir vakum pompası olabilir mi? Esrarda BHO ekstraksiyonu yaptığımızda bütanı çıkarma işlemini hatırladım, işlem benzer olur mu bilmiyorum.

Reaktif testi https://ufile.io/mdwm9si8

@edit "metanphetaminin sırları...." na erişemiyorum Açmak için erişimim yok

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,709
Deals
666
QblIMROaxH

MnXCRbcldx
Ad7tTPMYIW
Metamfetamin Üretiminin Sırları: MDA, Ecstasy ve Diğer Psychedelic Amfetaminler için Tarifler Dahil
Yıl: 2009
Sayfalar: 225
Dosya: indir

Hiç şüphesiz, bu kitap gizli kimya konusunda herhangi biri tarafından, herhangi bir yerde, herhangi bir zamanda, herhangi bir dönemde yazılmış en iyi kitaptır! Mütevazı ve nazik amcanız 20 yılı aşkın bir süredir şampiyonlar yetiştiriyor ve bu gizli marifet turu, oyunun beni es geçmediğinin canlı bir kanıtı. Bu çalışmanın ortaya koyduğu şey, diğer kitaplarımdan bile daha fazla, sözde "Uyuşturucuyla Savaş "ın tamamen faydasızlığıdır. Elbette, cansız nesnelere karşı "savaş" diye bir şey olamaz - sadece insanlara karşı bir savaş olabilir. Amerika'nın gizli polisi tarafından izlenecek listelere durmadan daha yaygın kimyasallar eklemek, bu ulusun yasadışı uyuşturuculara olan doymak bilmez iştahını durdurmak için hiçbir şey yapmadı. Peki Sekizinci Baskı'da hangi yeni ikramlarımız var? Bu kitabın Yedinci Baskısını yazdığım 2004 yılından bu yana, tüm efedrin ve psödoefedrin hapları raflardan indirildi ve artık "kimlik gösterme" maddesi haline geldi. 1 Nalbur ve sağlıklı gıda mağazası malzemeleri kullanarak potansiyel olarak büyük ölçeklerde kendi efedrin ve psödoefedrininizi pişirmenin çok basit ve etkili bir yöntemini ortaya çıkardım. Ayrıca iyot, kırmızı fosfor ya da susuz amonyak elde etme ihtiyacını tamamen ortadan kaldıran yeni meth pişirme prosedürleri ekledim. Ayrıca, raflarda bulunan daha zayıf veya tağşiş edilmiş malzemelerin kullanımına izin vermek için önceki tarifleri de yeniledim. O hapları tamamen unutup tarçın yağından krank pişirmeye ne dersiniz? Bunu seveceğinizi biliyorum! Ya da belki de yaygın tatlandırıcı maddeler kullanarak bir dükkan açabilirsiniz') Ya da hiçbir zaman etkili bir satış incelemesine tabi tutulamayan en yaygın ve kolayca bulunabilen endüstriyel kimyasallardan herhangi birini? Gizli Pişiriciler Dergisi'nin bu son bölümünün keyfini çıkarın. Aynı anda hem eğitecek, hem eğlendirecek, hem de temel direkleri sarsacak. Eminim oldukça memnun kalacaksınız!

Attachments

• arnxJCzXti.pdf
    10.2 MB · Views: 2,418

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,736
Deals
1
Evet, çözücüleri ve diğer yüksek kaynama noktalı malzemeleri buharlaştırmak için vakum pompası almak ve düşük basınç altında birkaç dakika maruz bırakmak anlamına gelir. Resimde, amacınız için kullanılabilecek filtrasyon şişesini (Bunsen şişesi) görebilirsiniz.
ZHdQXxvgpm

Sanırım garip bir şey var. Sözlerinize göre, sıvı serbest bazınız var. Ancak bunun meth olduğundan emin değilim, çünkü MARQUIS reaktifi ile mor renk MDMA/MDA/MDEA ve sarı renk - Methylone verir.

WillD

Expert
Reaction score
1,021
Reaksiyonlarını öğrenirseniz, ürünü temizlememiz daha kolay olacaktır. Suda çözün - 1g başına 1ml'den 3-5ml'ye kadar.