Alışılmışın Dışında 4MMC Sentezi ve Kurulum Önerileri

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
25
Sorum şu: Belli nedenlerden dolayı gizli kalan ve kurulum ayrıntılarını paylaşmayacak birini tanıyorum, ancak nasıl çalıştığı hakkında tesadüfen bir şeyler söylediği konuşmalardan, kimya ekipmanı kullanmadığı, bunun yerine şüpheli görünmeyen küvetler ve erişimi kolay ekipmanlar kullandığı şekilde çok alışılmışın dışında çalıştığını fark ettim. 4mmc parti büyüklüğü KRİSTALİZE parti başına 3,75 kg ve bunları her gün, muhtemelen haftada 30 ila 40 kg'a kadar ve üzerinde yapıyorlar ve konuşmalardan anladığım kadarıyla bunlar. Benim için akıl almaz bir durum.

Sorum şu ki, tüm bunları nasıl başarıyorlar, kg başına ödeme yaptığı 2 adamı var, fiziksel olarak nasıl bu kadar çok şey yapabildiklerini anlamıyorum? Bir şey mi kaçırıyorum, sadece pratik yapmak için 100 gr'lık partilerle oynuyorum ama yine de zor. Bunun gibi bir kurulumun nasıl veya neye benzeyeceği, ne kullanılacağı vb. hakkında herhangi bir fikriniz var mı? Beni şaşırtıyor. Böyle bir işi yapmak için ticaretin herhangi bir sırrı minnetle karşılanacaktır. Can kulağıyla dinliyorum ve gerçekten işin iç yüzünü öğrenmek istiyorum.

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Reaction score
206
Deals
3
4MMC ile ilgili bir deneyimim yok, sadece amfetaminler var ama sanırım prensip hala aynı.

Temelde her şey sentez için kullanılabilir, en yaratıcı insanlar Polonyalılardır.

Polonya'da yakalanan "laboratuvarlara" bakın, boktan varillerde 100'lerce kg üretiliyor, paslı endüstriyel ekipmanlar vs. kalite veya verim kaybı umurlarında değil.

Bu sadece boktan bir seri üretim.

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
662
Mefedron sentezi kolayca ölçeklendirilebilir, bu nedenle 1 kg veya 100 kg sentezinde herhangi bir sorun yoktur. Basitçe bromoketonu metilamin ile bir çözücü içinde büyük bir kaba yüklersiniz, karıştırarak ısıtmayı açarsınız.

hexen

Don't buy from me
New Member
Reaction score
7
NMP dsmo ile çalışıyorsanız ısıya ihtiyacınız yok, sadece 20 dakika karıştırın ve freebase elde edin

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
Neden NMP, DCM'de 20 dakika veya iki saat arasındaki farkı anlamıyorum, daha ucuz ve temizlemesi daha kolay. DMSO iyi bir seçenek değildir, çok reaktiftir ve safsızlıklara neden olur ve ardından ürünü yıkamanız gerekir.

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
Isıtma=piperazin.

Problem child

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Merhaba hexen sana 3 bin euro ödedim ve bana hiç yardımcı olmadın

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
662
Hesaplaşmalarınızı özel mesajlarla çözün veya yönetimi çekmek için emanet hizmetini kullanın

Problem child

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Sanırım az önce beni kazıkladın, bu haksızlıktı.

Problem child

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Tamam, sanırım sadece hexen ile konuşuyordum, bunun için özür dilerim

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Reaction score
106
Kırmızı freebase bok
Sarı saf

Attachments

• TGMxsCg7Dk.jpeg
    TGMxsCg7Dk.jpeg
    499.3 KB · Views: 241
  • fGdJbN4U2h.jpeg
    fGdJbN4U2h.jpeg
    5 MB · Views: 552

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
1 fotoğraf ketonu bromlarken küçük brom, mpf'nin ciddi bir safsızlığı, tuz ve ürünün farklı renklerini elde ederken başınızı ağrıtacak =)
2 fotoğraf amino ketonun serbest bazını saklamayın, bozulur. Renk hala garip, muhtemelen ketondaki su parçacıkları.