[Güncellendi] Yönlendirme Sistemi!

Reaction score
295

🗣️Merhaba!

Arkadaşlarınız henüz gelmedi mi? Bunu düzeltmenin zamanı geldi! Arkadaşlarınızı buraya davet edin, tanıdığınız satıcıları Forum'a davet edin!
En samimi topluluğu oluşturalım
!
🚀🚀🚀

Yönlendirme sistemimizi güncelledik. Başarıyla tamamlanan siparişlerden Forum karının% 50 ila% 100'ünü alabilirsiniz.

🤖Nasıl çalışır?

• Alışveriş yapan bir kullanıcıyı Forum'a davet ederseniz. Her siparişinden %2,5 (kârımızın %50'si) alacaksınız.
  • Satıcı olan ve satış yapan bir kullanıcıyı Foruma davet ederseniz. Her siparişinden %2,5 (kârımızın %50'si) alacaksınız.
  • Hem satıcı hem de alıcı davet ederseniz, siparişin %5'inin tamamını alırsınız.

İnsanları davet et sayfasında, davet edilen tüm kullanıcıları görecek ve davet edilen her kullanıcının karlılığını gözlemleyeceksiniz.

Last edited by a moderator:

BlueCat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
bizim için çok güzel bir fırsat. teşekkür ederim.

dark-flight

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
33
Deals
18

Mr.Ben

Don't buy from me
Resident
Reaction score
11
Deals
2

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,706
Deals
666
Şimdi , BB'deyönlendirme bağlantınızıpaylaştığınızda , otomatik olarak kredilendirilirsiniz. Para çekme işlemi 100$'dan başlar! Deneyin!
Fl6eAiD5B2

DENMARK

Don't buy from me
Member
Reaction score
1
Merhaba,

Diğer forumların tanıtımıyla ilgili sorunlar yaşıyorum ama bunu yöneticiniz zaman bulduğunda Ekim ayında tartışalım.

Burada her şeyi ayrıntılı olarak tartışmayacağım ama gelecekte reklamların yine önden ödenmesini bekliyorum ... BTC'nin düşmesi durumunda kredi kartıyla da ödeme yapabilirsiniz.

Tıklama Başına Ödeme çözümü sunarak tüm riski alıyorum ve kimse reklamları tıklamazsa size geri ödeme teklif edeceğim. Bu benzersiz, hiçbir yerde daha iyi bir teklif bulamazsınız.

Reklamınızın her zaman görüntülenmesini istemiyorum, arada bir ara vereceğiz. Yine de, uzun vadeli taahhütlerle ilgili fikirlerinizi duymaktan memnunum (en fazla 6 ay üst üste, ön ödemeli.

Mevcut gecikme gerçekten sorun değil ama aynı zamanda bir bütçe planlamam gerekiyor.

Size ayrıntıları içeren bir e-posta göndereceğim ve sizden haber almayı dört gözle bekliyorum.

MUTLU GÜNLER :)

DENMARK

Don't buy from me
Member
Reaction score
1
Başka bir şey: Yöneticiniz bana foruma katılmamı ve örneğin güvenilir satıcıların listelerini burada paylaşmamı ve güncellememi teklif etti. Bunu ücretsiz olarak yapacağım ama sadece bilinen tüm dolandırıcıları listelerinizden silmeniz şartıyla.