Acil yardım gerekli - Hidroklorik Asit ile Mefedron (4MMC) sentezi

kokkewiet

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Hidroklorik Asit ile Mefedron (4MMC) sentezi

Şimdiye kadar nihai üründe yaklaşık 400 gr kaybettik. :cry: Bu işi halledemezsek her şeyimizi kaybedeceğimiz için bileklerimizi kesmek üzereyiz.

Ürün yanık tadında kalıyor ve güçlü bir kimyasal kokusu ve tadı var. Bunun DMA olup olmadığından emin değilim.

Elimizdeki malzemeler bunlar. Belki de oradan başlamalıyız. Tüm malzemelerin doğru olduğunu benim için teyit edebilirseniz. Abobe sentezini ve ayrıca başka bir uzmanın prosedürünü izleyerek 50g, 100g vb. küçük bir parti ile başladık, ancak boşuna.

2Bromo 4 (Toz)
Metilamin Hidroklorür (Toz)

Aşağıdaki şekilde %40'lık bir Metilamin çözeltisi yapmayı başardık:

100g Metilamin Hidroklorür Tozu 50ml buz gibi soğuk su ile karıştırılır, 60ml NaOH (Çözelti) 1N (%4) eklenir.

Hidroklorik Asit %35
Dychloromethane stabilized CP (C H2 C12: 84.93)

Açıklamalı aseton:

(Tortu içermeyen keskin kokulu yanıcı bir sıvı)

Açıklamalı aseton:
Saf hızlı etkili keton çözücü
Gres, yağ, katı yağ ve yapıştırıcıların çözülmesinde ve temizlenmesinde etkilidir
Hızlı etkili reçine ve boya seyreltici
Metanol İçermez

Açıklamalı benzin:
Alfatik Solvent Karışımı
Yağları, katı yağları ve yapıştırıcıları temizlemede ve çıkarmada etkilidir
Kauçuk yüzeyleri yumuşatır
Metanol İçermez
Normal ev tipi Bikarbonat Soda
Sodyum Hidroksit Çözeltisi 1N
Sodyum Hidrojen (Bi) Karbonat CP (C H Na 03: 84.01)

Adım adım ayrıntılı bir prosedürle yardım alabilseydik.
Eğer bir şey soğuk su ile çalkalanacaksa lütfen belirtiniz. Kaynatılması gerekiyorsa lütfen belirtiniz. Kapağı kapalı/açık olması gerekiyorsa lütfen belirtiniz. Dondurucuda veya bir yerde kurutulması gerekiyorsa lütfen belirtiniz. Henüz laboratuvar ekipmanımız yok ve bu nedenle cam şişe kullanıyoruz. Reaksiyon ne zaman gerçekleşiyor? Hangi katman atılmalıdır? Lütfen ayrıntılı bilgi verin, çünkü bir yerlerde gözden kaçırdığımız küçük bir şey var.
Bugün bir ürün üretmem gerekiyor, aksi takdirde her şey bitecek çünkü bu bizim geçimimizi sağlamaya çalıştığımız son çare.

Last edited:

Twoje

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
Bu sentez benzin ile yapılabilir mi?
Benzini elde etmek DCM, etil asetat veya benzenden çok daha kolaydır, benzinle mümkünse harika!