• Bem-vindo à seção Brasil do fórum. Lembre-se de que postar contatos (jabber, telegram, signal e outros) resultará em banimento permanente! Se você decidir comprar ou vender algo sem usar o escrow e perder dinheiro, não poderemos ajudá-lo.

Maceió Bir ekip oluşturalım

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Reaction score
13
Beyler, ilaç üretmek ve bunları ticarileştirmek için bir ekip kuralım. Sitede özel bir tartışma grubu oluşturalım. Beni ara pv

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Reaction score
3
kkkkkkk sanki çok basit ve kolaymış gibi konuşuyorsun, zaten biraz bilgin var mı?

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Reaction score
13
Bir boca de fumo'da yöneticilik yaptım ve neredeyse uluslararası uyuşturucu kaçakçılığına giriyordum. İş uyuşturucu üretmeye gelince, site nasıl sentezleneceğini açıkladığı için zorluk yok. Ayrıca tedarikçiler de var. Eksik olan şey organizasyon ve eylemi planlayıp yürütecek bir ekip.

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Reaction score
3
kardeşim, benim kaçakçılık ya da benzeri bir deneyimim yok. ama bu hayata girmeye istekli ve hevesliyim. bunu biriyle mi planlıyorsun yoksa yalnız mısın? ekibi nasıl kurmak istiyorsun ve nasıl iletişim kuracağız? tüm bunları burada yapabileceğini mi düşünüyorsun yoksa adamları bir araya getirmeyi mi düşünüyorsun?

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Reaction score
13
Brezilyalılardan oluşan bir ekip kurun. Bu işte ancak organize olduğunuzda ilerlersiniz, çünkü rolleri ne olursa olsun her üye çok önemlidir. Fikir, PCC, CV ve daha küçük sokak satıcıları örgütlerine satmak üzere üretim yapmak. Eskiden gruplarda bağlantılarım vardı, ancak yaşadığım B.O.'dan sonra bağlantımı kaybettim. Ancak onlara ulaşmak o kadar da zor değil. Maalesef görebildiğim kadarıyla BR'ler buraya çok sık gelmiyor. Ancak daha fazla kişiyi aramıza katmayı başarabilirsek, tüm planlamaları tartışmak için bir grup oluşturabiliriz.

Last edited:
View previous replies…

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Reaction score
3
Başlamak için 3 ya da 4 kişinin yeterli olduğunu düşünüyorum. İlgilenen bir arkadaşım var ve birlikte çalışabiliriz. Ne üretmek istiyorsunuz, kaç gram, gerekli malzemeleri nereden alacağız, ne kadara mal olacak ve ne kadara satmak istiyorsunuz? Bunu daha detaylı tartışmak için bir grup kuralım.

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Reaction score
13
Hadi bunu düzenleyelim. Biraz para toplamak ve yatırım yapmak için bazı planlar yapmak üzereyim. Çok fazla B.O. yaşadım, şimdi toparlanacağım ve devam edeceğim. PV'nize bir mesaj bıraktım

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Reaction score
21
Kime satış yapıyorsunuz?

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Reaction score
3
kardeşim, bence satmak işin en kolay kısmı. sorun malzemeleri satın almak ve onları üretecek bir yer bulmak.

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Reaction score
21
Özel olarak gel. Bir teklifim var!

popeye157

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
si̇tede akti̇fi̇z

MikeRoss

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Hadi çocuklar, ben de katılmak istiyorum. Hadi başlayalım.

cowboy.br

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇷
Reaction score
0
salve guys< kg toptan satmak i̇çi̇n bağlantilarim var ve bunlari üretmek i̇çi̇n bi̇r yer bulabi̇li̇ri̇m, br'den bi̇zi̇mle bi̇rli̇kte olan bi̇ri̇ni̇n ki̇myager olup olmadiğini ve söz konusu bi̇leşi̇kleri̇ sentezleyebi̇li̇r mi̇?

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Reaction score
13
Üretim için açıyoruz. Kg cinsinden kokain satmak için bir bağlantınız var mı?

guccimannh

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
Hadi işe koyulalım, elimde çok iş var BR. hadi iletişim kuralım ve bunu gerçekleştirelim

cowboy.br

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇷
Reaction score
0
Evet! Kokain, MD ve metamfetamin kadar!
:unsure:
ama bir dakika, anlamadım, brezilya'da kokain mi üretmek istiyorsunuz? brezilya'da kokain sentezlendiğini hiç duymadım çünkü bu bitki sadece komşu ülkelerde yetişiyor... MD ve metamfetaminden bahsettiğinizi sanıyordum, eğer buradaki biri gerçek bir kimyacıysa ve kötüyü oynamıyorsa ve gerçekten nasıl yapılacağını biliyorsa, para kazanabilirsiniz, umarım internette saçmalayan 12 yaşındaki çocuklarla konuşmuyorumdur!
ama fikir gerçekten sıcaksa, yapılabilir!

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Reaction score
3
burada onlardan çok var kardeşim, br'de bir ilacın nasıl üretileceğini bilen birini bulmak zor. kendim üretmeye çalışmayı düşünüyordum ama hiçbir yolu yok, deneyecek hiçbir yerim yok. satabilir miyim diye görmek için başka sitelerde tedarikçiler arıyorum

reidobra

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Kaliteli olanları alabilirim, ama M zaten RJ'de yapıyor... ama Avrupa'dan kaliteli olanları alabilirim.
İhtiyacım olursa beyaz olanını da alabilirim.

cowboy.br

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇷
Reaction score
0
Aranızda kimyager olup bu konudan anlayan ve gerçekten sorumlu bir ilerleme kaydetmek isteyen varsa, bana PV üzerinden ulaşsın!

guccimannh

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
Özel olarak açıkladığım gibi, Brezilya'da kokain en iyi seçenektir, Brezilya'da mdma veya mda, insanlar çok fazla üretiyorlar, maalesef Brezilya'da kötü mallara alışkınlar, her zaman kalitede bir adım önde olmaya çalışın ve çok ileri gideceksiniz!

Niyetim bu, bir araya gelelim ve pazarlık yapmak için iyi bir pazar kuralım! BR kalabalığına sunmak için elimde çok şey var!

djb1

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Dostum, ben gerçek bir kaltağım
Pcc'den ecstasy almak dünyanın en büyük saçmalığıdır dostum, o kadar KÖTÜ ki
İsa Mesih