Vape, Duman veya DMT Yiyin

Grandthumb123

Don't buy from me
Resident
Reaction score
37

1. Vape It

DMT'yi buharlaştırmak onu kullanmanın en basit yöntemidir. Bunu yapmanın iki ana yolu vardır:

DMTyüklü bir E-Sıvı yapın - tozu bir E-sıvı bazında çözün (çevrimiçi olarak kolayca temin edilebilir) ve ardından bir E-sıvı vape kalemini DMT yüklü E-suyu ile doldurun. Meyve suyunu istediğiniz kadar güçlü yapabilirsiniz, ancak en yaygın oran 1:1'dir. Bu, her 1 mL E-sıvı için yaklaşık 1 gram DMT tozu eklemeniz gerektiği anlamına gelir.

VİDEOYU İZLE

Bir ağ veya mod vape kaleminde ham DMT tozunu vape edin -
Bu cihazlar, tozu ısıtma elemanının üzerinde tutan paslanmaz çelik bir ağ içerir. Bu, tek vuruşluk atılımlar için en iyi yöntemdir. Dezavantajı, bu cihazların daha pahalı olması ve düzgün çalışmalarını sağlamak için biraz incelik gerektirmesidir.

2. Dumanla

DMT pipo veya nargilede içilebilir. Nasıl içerseniz için çok sert olacaktır. Bazı insanlar DMT içmek için crack tarzı pipoları kullanmayı severler çünkü doğrudan alev koymak yerine sıcaklığını daha iyi kontrol edebilirler.

DMT tozunu asla tartmadan kullanmayın. Bu madde son derece güçlüdür.

3. Yiyin

DMT tozunu doğrudan yerseniz hiçbir şey olmaz. İşe yaraması için önce bir monoamin oksidaz inhibitörü ile karıştırmanız gerekir.

Bu biraz zor bir iştir ve deneyimli kullanıcıların yeterli bilgisi ve gözetimi olmadan kimsenin denemesi gereken bir şey değildir. Dikkate alınması gereken iki MAO inhibitörü kategorisi vardır - bitkisel MAO inhibitörleri ve farmasötik MAO inhibitörleri.

Çoğu insanın bunun için kullandığı preparata farmakuasca denir. Bu kavram sentetik bileşenler kullanarak ayahuasca'yı taklit eder. Bu, DMT'nin Isocarboxazid (Marplan) gibi reçeteli bir MAO inhibitörü ile karıştırılması anlamına gelir. Bu kombinasyon tehlikeli olabilir - Marplan uzun bir potansiyel yan etki listesine sahip güçlü bir ilaçtır.

Bitkisel seçenekler arasında Syrian Rue ve Ayahuasca asması bulunmaktadır. Bunlar çok güçlü bir çay haline getirilebilir ve DMT ile karıştırılabilir. Bu yöntemle elde edilen deneyim, hiç psikoaktif olmamaktan güçlü psikoaktif olmaya kadar önemli ölçüde değişecektir.

(TRIPSITTER)

(BILGILERI KENDI SORUMLULUĞUNUZDA KULLANIN)

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Reaction score
13
Merhaba. DMT sıvısının saf harmine CAS 442-51-3 ile bağlanabileceğini düşünüyor musunuz? Eğer bu mümkünse, o zaman CHANGA SIVISI elde etmiş oluruz. Denemedim ama düşünüyorum. 1 gram DMT'yi 1 ml sıvı ile satalım ve ne kadar harmine olduğunu bilmiyorum. Lütfen ne düşündüğünüzü bana bildirin.

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Reaction score
18
Arkadaşlarımdan biri DMT'yi seviyor, nedenini merak ediyorum.