Defendant found to be a scammer @Vivian Rose 25kg BMK Glisidik Asit (Sodyum Tuzu) CAS 549-12-7

baspk

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
2
Herkese iyi günler.
Vivian Rose 'dan 25kg BMK Glisidik Asit (Sodyum Tuzu) CAS 549-12-7 sipariş ettim. Avrupa'da stokta olduğunu ve teslimatın hızlı olacağını iddia etmesi ayrı bir hikaye ekleyebilirim. Kısaca vaat edilen 3-5 gün yerine bir ay bekledim. Ama sonunda aldım, mobil bir laboratuvar kurmak ve senteze başlamak için zaman ayırdım.
Aşağıda yazışmaların fotoğrafını ve "BMK Glisidik Asit" (No) olarak adlandırılan bu sentezin fotoğraflarını ekleyeceğim. Ayrıca @Simon'dan 25 kg BMK CAS 549-12-7 toz sipariş ettim, aşağıda bir fotoğrafı olacak.
Vivian Rose'dan gelen BMK Glisidik Asit'in sirke kokusu vardı ve ~ 60c ısıtıldıktan sonra siyahlaştı, ayrıca gerçek BMK'ya kıyasla çok uzun süre suda çözündü ve 3 saatlik karıştırmadan sonra çözünmedi. P2P'yi %85 ortofosforik asitle, %15 seyreltilmiş hidroklorik asitle, %35 konsantre hidroklorik asitle ekstrakte etmek için yaklaşık 5-7 deneme yaptım. Farklı oranlarda su, asit ve sıcaklık ile.
Simon'dan aldığım BMK Glisidik Asit ile kirli P2P'yi standart sıcaklık ve oranlarda (%85 ortofosforik asit ile) hemen çıkarmayı başardım.
Ben bir kimyager değilim, belki sevgili uzmanlar ne tür bir reaktif olduğunu belirsiz belirtilerime göre sonuç çıkarabilirler, ancak bunun bir BMK Glisidik Asit olmadığı gerçeği.
Escrow olmadan bir işlem yaptığım için kendimi suçlamak zorunda olduğum için gerçekten bir geri ödemeye güvenmiyorum, ancak en azından hizmetin bir üne sahip olup olmadığı konusunda gelecek için geri kalanı uyaracağım - Escrow aracılığıyla bir anlaşma yapmak daha iyidir.
Not: Son üç fotoğraf Simon BMK'ya aittir. Gerekirse @vivianrose ile bir yazışma da yayınlayacağım, ancak satın alma gerçeğini inkar edeceğini sanmıyorum.

Attachments

• p98gADWVXm.jpg
    p98gADWVXm.jpg
    4 MB · Views: 97
  • 3526kSaECR.jpg
    3526kSaECR.jpg
    4 MB · Views: 101
  • pUbvLSs4rK.jpg
    pUbvLSs4rK.jpg
    3.4 MB · Views: 83
  • YsnOTKEZtR.jpg
    YsnOTKEZtR.jpg
    4.4 MB · Views: 98
  • vHa6jCoJZs.jpg
    vHa6jCoJZs.jpg
    5.4 MB · Views: 206
  • K6Z309bLeS.jpg
    K6Z309bLeS.jpg
    3.9 MB · Views: 81
  • P6IVKwq4vl.jpg
    P6IVKwq4vl.jpg
    5.1 MB · Views: 184
  • pnwEgMyW0q.jpg
    pnwEgMyW0q.jpg
    3.6 MB · Views: 69
  • JjMGNzwWre.jpg
    JjMGNzwWre.jpg
    3.9 MB · Views: 76
  • RtG2b0KAOM.jpg
    RtG2b0KAOM.jpg
    4.2 MB · Views: 66
  • jkqdT8ftwP.jpg
    jkqdT8ftwP.jpg
    4.8 MB · Views: 77
  • 4lHn6kx9Mj.jpg
    4lHn6kx9Mj.jpg
    3.2 MB · Views: 67
  • zmfcxW8LFh.jpg
    zmfcxW8LFh.jpg
    3.7 MB · Views: 70
  • cAY0C8ek14.jpg
    cAY0C8ek14.jpg
    3.4 MB · Views: 95
  • LDCmfbAWI6.jpg
    LDCmfbAWI6.jpg
    3.1 MB · Views: 73
  • z2sHVSXIoR.jpg
    z2sHVSXIoR.jpg
    3.4 MB · Views: 78
  • Wow
Reactions: $!$

Vivian RoseScam

Don't buy from me
Member
Reaction score
4
Deals
9
Merhaba, bmk bir ayın yarısı içinde teslim edildi, ekteki gibi takip edildi. Alman deposunun takibi sağlaması gerçekten de biraz zaman aldı.

Müşteri bunun bmk değil pmk gibi olduğunu söyledi. Ya Alman deposundan yanlış teslimat ya da pişirme yöntemlerinde bir sorun olduğunu tahmin ediyoruz.

Müşteri makul ve iyi huylu bir insan. Mutlu ve sorunsuz bir iletişim kurduğumuzu hala hatırlıyorum. Müşterinin duygularını tamamen anlıyoruz. Ve tüm sorunlar için gerçekten üzgünüz. Sorun ortaya çıktığında bir çözüm sağlandı. Belki müşterinin beklentisini karşılamadı. Sorunları çözmeyi gerçekten çok isteriz. Çözümünüzü bize bildirebilirsiniz, teşekkürler!

Attachments

• Ty3BqpYiZR.png
    Ty3BqpYiZR.png
    87.3 KB · Views: 73

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Sözlerine uygun olarak, her şey doğru. Sentez son derece basittir.

baspk

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
2
Bu doğru, sizin açınızdan bir çözüm sağlandı. Ancak yeni bir parti sipariş etmek benim için, sınır ötesi nakliye için 500 $ almaktan, sonra size bu reaktifin geri kalanını göndermekten ve yeni bir deneme partisi için tekrar 1100 $ ödemekten daha ucuz. Size siparişimin tamamını ödedim, teslim almayı bekliyordum, şu anda kim bilir ne aldım, ama aynı zamanda bir sonraki test için ödeme yapmamı istiyorsunuz. Bu çözüm benim için işe yaramıyor, teşekkür ederim.
Bunu hem telgrafta hem de forumdaki PM'de tartıştık.

Not: Teslimat için şimdi bile sizinle olmayacağım, acilen ihtiyacım vardı, bu yüzden 3 gün içinde almayı bekleyerek sizden sipariş verdim. Kendi başınıza yeterince sorununuz ve müşteriniz var, bana hemen 2 hafta diyeceklerdi ve ben de daha fazla bakacaktım ve sizi rahatsız etmeyecektim. 2 hafta içinde, paketler zaten Çin'den geliyordu ve "Avrupa'da stokta" değildi.

• If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.