Yeni bir AAS tasarlamak için yardım ister misiniz?

Power

Don't buy from me
Resident
Reaction score
16
İdeal olarak kendi tasarım steroidimi yapmak istiyorum.

Bileşik tasarımı veya yapıyı değiştirmenin etkileri nasıl değiştirdiği hakkında fazla bilgim yok. Bunu çalışmadım ve Google o kadar sansürlü ki artık oyun alanı web sitelerini bile bulamıyorsunuz.

Temel olarak, 17-a oral steroid, DHT türevi, karaciğer üzerinde olabildiğince hafif ve esasen sonsuz anabolik - trenbolonu düşünün ama... güçlü... lol.

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
278
Psychedelics tasarlamak çok daha güvenli... Korkarım hiçbir biyoaktif steroid için güvenlik sözü veremem, etkileri test edilerek belirlenmeli ve hepatotoksisite tahmin edilmemeli. Ben olsam kendi üzerimde denemezdim.

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
659
Ayrıca steroid sentezinin karmaşıklığını da göz önünde bulundurmak gerekir

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Haklı, ester eklenmiş bir bileşik, o zaman @Power olarak bildiğinizden eminim, bu BA ve BB ve taşıyıcı yağ ile emülsifiye edilir; ancak nandrolonun karmaşıklığı, örneğin fenilpropiyonat esterin yanı sıra dekonat ester, gerçekten tüm 19-nor bileşikleri kimyager açısından yoğundur, daha çok metil versiyonuna veya dht türevine dönüşüyorlar fikir, belirtilen nedenlerden dolayı duyduğum en iyilerden biri ama bunu şöyle düşünün M1T ve superdrol eq ve masteron veya herhangi bir türevi taklit etmek ve mevcut kimyasal yapıdaki bir şeyi değiştirmek daha kolay muhtemelen bir şey basitleştirilebilir ve belki de değil ancak AAS sentezinin bir kısmını bilmiyorum Bileşiğin yapısının davranış şekli hakkında neredeyse hiçbir şey bilmiyorum kimyasal yapısı veya sentez yolu, Çiğ hormonlar için iyi bir kaynağım olsaydı, pastırmadaki yağ gibi üzerinde olurdum, temiz, saf çiğ hormonları elde etmek kolay değil, 10 yıl önce olduğu gibi, çok fazla var gibi görünüyordu, çok fazla...ama ben bir hayranıyım ve trt'deyim, bu yüzden patlat ve gez dostum hahaha eğer iş konuşmak istiyorsan mesajlarda kay adamım, eğer sadece bok fatura etmek ve yeni fikirleri zıplatmak için değilse, gönderini ve AAS ile ilgili herhangi bir şeyi gördüğümde çok mutlu oldum