Yaratıcı yapımcı aranıyor

Deepweb.net

Don't buy from me
Resident
Reaction score
15
Website
Deepweb.net
Deepweb.net yaratıcı bir yapımcı arıyor.

Prodüksiyon, senaryo yazımı, yaratıcı içerik oluşturma, modern video düzenleme, sosyal medya ile çalışma becerileriniz varsa. Eğer darknet sizi korkutmuyorsa ve ilk elden biliyorsanız ve bizim için içerik yapmak istiyorsanız. Lütfen [email protected] e-posta adresinden veya PM'den bizimle iletişime geçin.

İlk mesajda program yığınınızı ve çalışmalarınızdan bazı örnekleri gönderin.

JessieBB

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Reaction score
2
Sen nasılsın? Bu topluluğa bayıldım

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Reaction score
35
Hey kardeşim, iş istiyorum! Gerçek yüzümü kullanarak farklı ilaçları sentezlediğim ve kullandığım videolar üretmeye istekliyim. Sizden sadece laboratuvar malzemelerini, kimyasalları sağlamanızı ve amaçlanan ilacı başarıyla sentezlediğim her video için bana ödeme yapmanızı istiyorum. Mevcut uyuşturucu yasalarına karşı isyanın kamusal yüzü olmak istiyorum. Birkaç yıl önce kan pıhtılaşması nedeniyle bacağımı kaybettim ve o zamandan beri, sahip olduğum 4,5 dönümlük özel arazide, ıssız bir yerin ortasında bir karavan olan evimden hiç çıkmıyorum. Evimden hiç çıkmamamın, sentezlediğim tüm ilaçların kendi özel kullanımım için olduğu gerçeğiyle birleştiğinde, gerçekte kim olduğumu bulsalar bile, kolluk kuvvetlerinin bir yargıca arama emri imzalatmak için ihtiyaç duydukları kanıtı elde edemeyeceklerine inanıyorum! Karavanımın zemininde bir delik açmayı ve deliğe yarısına kadar kırmızı fosfor torbalarıyla doldurulmuş bir Steele varili koymayı ve tüm laboratuvar malzemelerimi ve uyuşturucularımı sürekli olarak bir masanın üzerinde hazır tutmayı planlıyorum, bir anda varilin içine süpürülmeye ve ardından bir işaret fişeği yakılmaya hazır! Doğaçlama yakma fırınımdan kanıt kurtarmaya çalışın, hiç sanmıyorum! Buna bir de evime barikat kurarak zorla girmenin duvarı kesmekten ibaret olacağı gerçeğini eklersem, bir arama emri beni asla şaşırtmaz ve kovuşturmaya karşı güvende olacağıma inanıyorum. Kendimi ve laboratuvarımı 7/24 canlı yayınlamaya istekli olacağım ve eğer polis beni basarsa ve bana karşı kullanacak sıfır fiziksel kanıt bulursa, laboratuvarımı terk ettiğim ve ardından arama emrinin tebliğ edildiği videonun internet altını olacağına inanıyorum! Ve tabii ki videolarımda kullandığım tüm laboratuvar malzemelerini, kimyasalları ve ilaçları sağladığı için BB'ye sürekli teşekkür ederim. Küçük gösterime sponsor olarak gerçekten kaybedemezsiniz! Ne düşünüyorsunuz, ilgileniyor musunuz?

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Reaction score
35
Ayrıca BB satıcılarının ürünleri için video incelemeleri yapmaya, her bir ürünü kullandığımı göstermeye ve ardından üretilen yüksek kalite hakkında fikrimi belirtmeye istekli olurum. Bu, web sitenize olan kamu ilgisinin yanı sıra satışları da artıracaktır.

ztar7

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Dibine çelik bir fıçı kazılmış bir karavanda yaşayan rastgele bir adam olarak (nasıl oldu da bir yakma fırını yapmak için yeterli RP elde ettiniz?); bu web sitesinin yüzü olmanızı istediklerini gerçekten düşünüyor musunuz?

vanderchemi

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
7
Taşrada karavanında yaşayan tek bacaklı bu adama sponsor olun. Şimdi!

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
13
asla kitabı kapağına göre yargılama derler ;)

yine de biraz komik buldum ;)

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
13
Ayrıca, yanlış anlamayın, ama görünüşe göre adam size kıyasla biraz daha fazla saygı / daha yüksek statüye sahip ;P