Kesilmiş ve kirli hızınızı evde yıkayın.

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
49
Umarım evde yapabileceğiniz kirli hız için bu yıkama yöntemiyle yardımcı olabilirim.
İhtiyacınız olacak
1. Aseton (%99 saf aseton)
2. 2 normal bardak
3. Kahve filtresi
4. Normal bir tabak
5. Normal bir kaşık

Bunu yapmadan önce hız macununuzu kurutmalı ve toz haline getirmelisiniz

Adım 1: Kuru ürünü camlardan birine koyun

Adım 2: Ürünün bulunduğu bardağa aseton ekleyin, ne kadar çok aseton kullanırsanız sonuç o kadar iyi olacaktır.

3. Adım: Karışımı iyice karıştırın ve her şeyin asetonda çözündüğünden emin olun, çözünmediyse kullandığınız bir kaşıkla ezin.

Adım 4: Kahve filtresini diğer boş bardağın üzerine koyun ve tek bir hareketle karışımınızı filtreye dökün. (karışımın olduğu bardağı boşaltırken kahve filtresinin üzerine biraz daha aseton dökebilirsiniz, böylece her parçasını alabilirsiniz).

Adım 5: Damlama durduktan ve tüm aseton filtreden geçtikten sonra, filtreyi çıkarın ve hepsini önceden hazırladığınız tabağa koyun.

6. ve son adım: Hızınızı plaka üzerinde hava ile kurumaya bırakın (eşit şekilde kuruması için zaman içinde biraz parçalayın)

Son sonuçlar

Yıkamadan önce: 5 gram-%47 kafein
Yıkama sonrası: 3,4 gram - %0 kafein

Umarım hızlarının kirlenmesi ve kesilmesiyle ilgili sorunu olan bazı forum kullanıcılarına yardımcı olmuşumdur.

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Reaction score
83

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Reaction score
83
Bu mu

Attachments

• Kzg2ApRDsv.jpg
    Kzg2ApRDsv.jpg
    682.6 KB · Views: 9

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
49

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Aynı işlem metamfetamin hcl için de geçerlidir. Rafine edilmemiş ucuz aseton kullanmayın. Satın alın ya da damıtın. İçine 5 gram 3a moleküler elek koydum, bu elek 1g/1ml suyu emebilir ama bunun yerine günler içinde asetonu milyarda tek haneli parçalara kadar kurutabilir. Bunu başarabilen neredeyse başka hiçbir çözücü kurutucu madde kombinasyonu yoktur.
Metamfetaminin ilginç bir özelliği vardır, baz oda sıcaklığında sıvıdır ve suda çözünmez, bu nedenle onu suda baz haline getirebilir, serbest baz yağını bir ayırma hunisi veya pipet, şırınga, her neyse toplayabilir, suyla yıkayabilir (suyla çalkalayın ve ayırın), ardından protonlamak için sulu hcl (seyreltilmiş) damlatabilir ve buharlaştırabileceğiniz veya çökeltebileceğiniz suda neredeyse doymuş bir çözeltiye sahip olursunuz (bu a / B ekstrakte edildi)

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
36
Deals
11
A/B, yakın zamanda benim yaşadığım gibi, bazınızda sıkışmış bir kolloid varsa işe yaramaz. Bir kolloid varsa, benim gibi deli olsanız ve ph 10'un üzerindeyse asla baz asitlendirmeye başlamasanız bile, sonsuza kadar bazdan tuza ve tuzdan baza "devridaim" yapacaktır.

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
36
Deals
11
D-tartaric'i amph'ye uygulamayı deneyen oldu mu? Amf tartarat asetonda nasıl çözünür?

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
36
Deals
11
Elbette amph bitartrate.