• Willkommen im Germany Teil des Forums. Denken Sie daran, dass das Posten von Kontakten (Jabber, Telegram, Signal und andere) zu einem permanenten Verbot führen wird! Wenn Sie sich entscheiden, etwas zu kaufen oder zu verkaufen, ohne ein Treuhandkonto zu benutzen und Geld verlieren, können wir Ihnen nicht helfen.

Methamphetamine Meth için hangi extender?

Methamphetamine

tcd

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Merhaba Kristalimi en iyi şekilde genişletmek için bir genişletici arıyorum, aynı zamanda kolayca erişilebilir olmalı

Putthelimeinthecoconut

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Reaction score
3
Olduğu gibi bırakın.
Herhangi bir extender tüketicinin sağlığını tehlikeye atabilir, extender aslında toksik olmasa bile, birinin buna alerjisi olması veya extender ile alınan ilaç arasındaki etkileşimlerden birinin zarar görmesi olasılığını göz ardı edemezsiniz ve bunun neden olduğu acil bir durumda, bu extenderın alındığının bilinmemesi nedeniyle uygun tıbbi tedavi daha zor hale getirilebilir.
Kâr elde etmek için birini bu tür risklere maruz bırakmak bence kabul edilemez.
Müşteriler, bilgi ve inançları dahilinde en iyi ürünü almayı ve sorumlu bir tüketim kararı verebilmeleri için içeriği hakkında bilgilendirilmeyi hak etmektedir.
Bu insanlar (muhtemelen) size güveniyor ve ceplerinizi parayla dolduranlar da bu insanlar, bunu unutmayın.

MaxMusterman

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Tabii ki sadece taşlardan daha zararlı olmayanlar ve düşük dozlarda hiçbir etkisi olmayanlar. Çok iyi K alamıyorum ve tüketimimi bir şekilde finanse etmek zorundayım

AwesomeO

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
MSM kristalleri mükemmeldir, kullanıcılar için güvenlidir, içildiğinde tüketiciler için meth gibi erir ve meth gibi görünür ve bir kristal oluşturmak için onunla bağlanır. Onu tanımanın tek yolu kırıldığında kolayca bükülmesidir.

AwesomeO

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Bir meth kullanıcısı kafeini hemen tanıyacaktır, en azından benim fikrim bu