Ne içiyorsunuz?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Yağ yakıcılar, soğanlar olarak da adlandırılan bu cam "baloncuklardan" uzaklaşmak istiyorum ve bunları daha önce yeni güller olarak görmüştüm. Caddenin yukarısındaki yer bunları satıyor ve bunları üfleyen bir arkadaşım var, ancak ayda yaklaşık 8 tane kullanıyorum. Bu da 48 dolar ediyor. Daha dayanıklı bir şey var mı? Eğer bundan büyük bir kazık yiyebilirsem bonus puan. 💪

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
153
QcRxPblrYX

Sonuna tel yünü veya çelik tava temizleyicisi doldurun. Bunlar kalın katı camdan yapılmıştır. Büyük vuruşlar istiyorsanız ecigs de iyidir.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Düz bir tüp bulamazsam bir chillum'a aşinayım, onlardan esrar içiyorum. Sanırım bir seferde sadece 100 mg'ın altında koyuyorsunuz? Kokain piposundan meth ve meth balonundan crack içtiğimi hatırlıyorum ve ikisinin de tadı bok gibiydi. Birkaç tüpüm ve biraz angarya var. Bu balonu kırdığımda deneyeceğim, yani muhtemelen 20 dakika içinde 😅

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
153
Baloncuk derken şu küçük cam bonglardan birini mi kastediyorsunuz?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
OzFepqGEN5
Bir yağ yakıcı. Buradaki insanlar onlara baloncuk diyor çünkü bir baloncuğu cam bir tüpün içine üfleyerek

broken_sharded

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
Bu videoya bir göz atın, bu adamın dmt içtiği bir vape'i var ve tek vuruşta o kadar çok duman alıyor ki bu bir vuruşluk bir kırılma. Kırıklar için de işe yarayabilir, muhtemelen bir düğmeye basarak sıcak bir raydan daha iyi çalışacaktır.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Bir PID kontrolör/ısıtıcı ve çivi tipi bir dab teçhizatı aldım. Oldukça iyi çalışıyor. Çok fazla duman üreten ancak çok hızlı yakmayan 575f'ye ayarlıyorum

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
42
Daha sağlam inşa edilmiş bir fıskiye kullanıyorum, daha kalın duvarlı bir tane alın ve daha uzun süre dayanmalıdır

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Benim güncellemem, bir enail ile bir çanta teçhizatı aldım Temelde bir bong ama boru yandan geliyor. 100 dolarlık bir PID denetleyicisi onu ısıtıyor ve inanılmaz çalışıyor. 150 dolar. Ben de ot içiyorum, sadece farklı bir kase parçası kullanıyorum.

ZACARIASKLK123

Don't buy from me
Resident
Reaction score
10
Bazılarının nargile ya da nargile ile sigara içtiğini gördüm(?)

- Bunun nedenini açıklayabilecek biri var mı?

- Su piroliz yan ürünlerinin bir kısmını emiyor mu?

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
42
Benim için bu düzeneğin kullanımı daha kolay ve sık sık bozulmuyor. Siz ona vurmadan önce buharı soğutuyor ve bazı yabancı maddeleri filtrelediğini varsayıyorum.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Muhtemelen piroliz ürünlerinin bir kısmını emer ve kesinlikle bir miktar ürünü emer. İşin mekaniğinden pek emin değilim ama dab rig'ime vuran insanların %100'ü 1 vuruşta kafayı bulduklarını söylüyor. Genel olarak, baloncuktan 1 vuruştan çok daha yüksek. Bu adamlar günlük kullanıcılar (benim fiş ve onun arkadaşları).
Haftada bir kez suyu bir Pyrex pasta kabına boşaltıyorum, kuruyana kadar buharlaştırıyorum, asetonla duruluyorum ve kaynar iso içinde çözüyorum, Buckner filtresinden geçiriyorum ve kristalleşmesine izin veriyorum ve bazı oldukça temiz kristalleri geri kazanıyorum.

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
Ve pid termostat kontrolörü 500 ila 600f arasında ayarlandığında, daha saf ürün 600'ü alabilir, bu genellikle dişliyi test eder, ne kadar yüksek ısı alabilirse o kadar saf olur