• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

California Vermont Event Hangi ilaçları denemek istersiniz?

What drugs would you like to try? I'll let you pick 1 choice and 1 alternate

• 4-mmc

• A-pvp

• Methamphetamine

• Mdma

• Cocaine

• Crack

Results are only viewable after voting.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
954
Deals
1
Dünya döndükçe ve çetem büyüdükçe..... kaç kişiye örnek vereceğim? Umarım çok fazla. Bu site ve bu kurul, bir dnm'nin çalışma şeklini düzene sokma yaklaşımımızda son teknolojidir. Bu nedenle, öngörülemeyen komplikasyonlara uyum sağlamak için rotamızı ve kavramlarımızı ayarlama esnekliğini korumak zorundayız. Ben ve meslektaşlarım, satın almak istediğimiz miktarları satmak isteyen satıcıları bulma konusunda kolay bir görev üstlenmedik. Bunun onlar için yoğun bir iş olduğunu kabul ediyorum.
Herkes bir ons veya bir qp satmak istiyor, uyuşturucuları anonim olarak güvenli bir şekilde postalamak için gereken tüm ayak işleri, 30 adet 1 gramlık paket satmanın çok fazla paketleme, çok fazla etiket baskısı ve çok fazla postane işi olduğunu belirliyor. Ayrıca, Putney Bowes, etsy veya başka bir yerden indirim alıyorsanız, kesinlikle öncelikli posta göndermenin minimum fiyatının 6 $ olduğunu düşünün.
Rotasını değiştiren en az bir mod daha tanıyorum ve durdurulmadığım sürece ben de aynı şeyi yapacağım, ki bunu beklemiyorum. Bu değişikliğin ayrıntıları şimdilik gizli, ancak sizin için anlamı daha büyük örnekler, daha iyi kalite ve hesap verebilir ve sesinizin duyulmasını sağlayacak biri.
Buradan başlayalım. Ne tür ilaçları denemek istersiniz? Ücretsiz numune almaya uygun olmasanız bile, eğer AMERİKALIYSANIZ yine de fikrinizi almak istiyoruz. eğer Amerikalı değilseniz, fikriniz umurumda değil, bunun için bir adamınız var. Ben Amerikalıların adamıyım. Buraya birkaç tane koyacağım, ama istediğinizi eklemekten çekinmeyin. En çok oy alan şeyler hediye edilecek olanlardır. Birileri gidip bunları satın alacak ve bir berduş bizzat paketinizi dişsiz bir hassasiyetle paketleyecek. Önerilen yeni ilaçları listeye ekleyeceğim.

stinkteeth

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
Ketamin

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
954
Deals
1
Bu kesinlikle olabilir, listeye ekleyeceğim

stinkteeth

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
Sweet, Disso kimyasallarından herhangi bir numune alınabilirse, laboratuvarımız herhangi birini test etmek ister. Yeni tedarikçi aranıyor.

narabreakingbad

Don't buy from me
New Member
Language
🇭🇺
Reaction score
7
AB'denim ve oy kullandım. Tehlikeli yaşamayı seviyorum!