Dünya standartlarında bir pazar yeri hangi özelliklere sahip olmalıdır?

What is the most important features for you to choose a suitable trading platform?

• Constant availability

Votes: 265 71.0%
  • Minimal captchas to log in and easy registration

Votes: 94 25.2%
  • Dead drops

Votes: 135 36.2%
  • Corporate messenger

Votes: 73 19.6%
  • Payment in monero

Votes: 144 38.6%
  • No JS (Java Script)

Votes: 84 22.5%
  • Number of sellers

Votes: 159 42.6%
  • Other (I'll write in comments)

Votes: 26 7.0%
  • Administration support service

Votes: 171 45.8%

• Total voters
    373

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,706
Deals
666
En uygun ticaret platformunu seçmeniz için sizin için en önemli özellikler nelerdir?
Birden fazla cevap seçebilir veya yorumlarda kendi seçeneğinizi yazabilirsiniz

Last edited by a moderator:

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
64
Piyasaların, ürünleri profesyonelce gizleyerek satıcıların profesyonelliği konusunda güvence sağlayacağını içtenlikle umuyorum, çünkü tüm satıcılara saygı duyarak alıcının güvenliği konusunda endişe duymayan bir dizi satıcı fark ettim

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
33
Hızlı yükleme hızına sahip olması da uygundur.

goatsemnley

Don't buy from me
Member
Reaction score
15
Bence incelemeler ve "güvenilir satıcı" statüsü ve emanet yardımcı oluyor. Temiz bir ürün alacağınızı kanıtlamanın daha fazla yolu olması veya en azından daha fazla güvenlik ağı her zaman iyidir.

boblishus

Don't buy from me
Member
Reaction score
8
Ayrıca siparişlerde mesajlaşma için otomatik PGP Şifreleme

View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,706
Deals
666
Bunun ne anlamı var? Kolluk kuvvetleri sunucuları bulduklarında ihtiyaç duydukları her şeyi okumaya devam edeceklerdir. Çevrimiçi verilerin şifrelenmesiyle ilgili sorun, şifrelenmiş verilerin sunucuya zaten şifrelenmiş olarak iletilmesidir. Eğer sunucuya şifrelenmemiş veri gönderir ve bunu sunucuda şifrelerseniz, sunucuya fiziksel erişimi olan herkes şifrelenmemiş paketleri ele geçirebilir.

View previous replies…

boblishus

Don't buy from me
Member
Reaction score
8
İyi noktalara değindiniz. Tam olarak nasıl çalıştığını bilmiyorum, ancak belki önce istemci tarafında Şifreleme (sunucuya göndermeden önce), ardından Şifrelenmiş verileri sunucu üzerinden gönderme. Profesyonel olan sizsiniz. Yine de etkisiz olur mu?

goatsemnley

Don't buy from me
Member
Reaction score
15
Bu, l*w e*force*ent'in u almak için geçmesi gereken bir adım daha. Ücretsiz olduğu için buna değeceğini düşünüyorum.

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇷
Reaction score
7
Bir kez açıldıktan sonra kendini imha eden notlar oluşturmanıza olanak tanıyan hizmetleri kullanmaya ne dersiniz?
elbette gönderi detaylarını göndermek için

JankyCoyote

Don't buy from me
Resident
Reaction score
5
Ew! Hayır! Bu kötü bir fikir. Üçüncü bir tarafın özel anahtarınızı tutmasını gerektirir, bu da üçüncü tarafın ihlal edilmesi durumunda (kolluk kuvvetleri, siyah şapkalı bilgisayar korsanları, dönek çalışan vb.) hizmeti kullanan herkesin özel anahtarının tehlikeye gireceği anlamına gelir. İletişimlerinizi her zaman DAİMA kendi donanımınızda kendiniz şifreleyin ve şifrelemeyenlerden kaçının (çünkü onlar tehlikeye girerse, onlarla olan iletişiminiz de tehlikeye girer.

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
90
Deals
16
sunucuya ve şifrelenmiş mesaja erişebilirler, ancak özel anahtarım ve şifremle. mesajın şifresini çevrimdışı uygulamamda çözüyorum. şifresini çözdüğüm mesaj asla yetkililere ulaşmayacak çünkü mesajı sadece basit bir metin belgesinde görebiliyorum ve kalıcı depolama alanıma asla kaydetmiyorum.
Belki de çok iyi anlamadım ve özür dilerim.
Ve mesajlarının şifresini çevrimiçi olarak çözen insanlar olduğuna inanmak istemiyorum ve ayrıca birinin PGP'sini çevrimiçi olarak oluşturabileceğine inanmak istemiyorum.
Her zaman bir Amnesia işletim sistemi kullanın, bu konuda profesyonel değilim, ancak kendinizi iyi bir OPSEC yapmak için yeterince arama yaparsanız, size çok yardımcı olabilecek birçok ayrıntı bulacağınızı düşünüyorum. Güvende olun kardeşlerim!

DeltaBoy

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
benim diğer
iyi arama seçeneği

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
65
Ölü damlalarla ilgileniyorum, ancak bulunduğum yerde kimse bunları yapmıyor veya kolayca kabul edilmiyor

donkaz

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
Kabul ediyorum, küçük şehirlerde mümkün değil veya mevcut pazara bir şekilde entegre edilmeli

donkaz

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
Benim diğer:
Güvenilir alıcılar, yani bazı gizemli müşterilerden sakınmanın bir yolunu bulmak, sadece her şeyin nasıl çalıştığını bilmek ve polisin nereye gittiğini bulmak için daha kolay çalışmasına yardımcı olmak için pazara adım atmak. Müşterilerin BB'de oturum açmadan önce başvurmak için bir tür referansa ihtiyacı var, sadece aylarca sınırlı siparişler ve forumlar, gruplar aracılığıyla nasıl hareket ettiklerini, bir şeyle ilgilenip ilgilenmediklerini veya her neyse... ilk gün mevcut olan tüm şeyleri göremediler.
Zehirler, fentalyn, silahlar ve benzerlerine karşı kurallar harika. Dolandırıcıların listesi güncellendi.
Kalite ve anonimlikle ilgilenen güvenli bir koda sahip bir pazar.
Gelecekte her şey her zaman daha iyi olabilir, elbette hiçbir şey mükemmel değildir, ancak burası internetteki sokak değil, herkesin kendini iyi hissedebileceği dostane bir yer olmalıdır.
BB doğru yolda!
Bu uzun mesaj için özür dilerim, umarım sayıklamıyorumdur ;-)

firskycindy

Don't buy from me
Resident
Reaction score
11
Deals
11
Çeşitli ürünler, emanet ödeme, farklı ödeme yöntemleri, güvenli ve gizli teslimat ve İyi satış sonrası hizmet

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Bence emanet harika, ilk yazdığım şey dışında burada olanlarda pek yanlış bir şey görmüyorum, mavili kadınların burada yollarını bulmaları ve kim olduklarının fark edilmemesi konusunda endişeliyim. 60 küsur suç bir adamı haklı olarak (<zata kelimesi) paranoyak yapar.

ron_obvious

Don't buy from me
Member
Reaction score
15
Bir seçenek olarak "sürekli tedarik" önerdiniz, ancak (ve bu sadece kullanılan kelime konusunda titiz olan ben olabilirim) daha uygun ifade, tek tip kullanılabilirlik ve kaliteyi önerdiği için "tutarlı tedarik" olmalıdır.

"Diğer" ifadesine gelince, yasal sınırlar içinde kaldığı sürece, hem satıcıların hem de müşterilerin gözetimine öncelik verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu konuya diğer bazı katılımcılar da değinmiştir. Yönlendirmeler/birinin kefil olması iyidir, ancak bir video niteleyicisi (örneğin: kullanıcı adı ve tarih, bir yönetici tarafından istenen bir cümle ile birlikte, başvuru sahibinin tercih ettiği ilacı/ilaçları kullandığı bir video klipte görüntülenir. Satıcı tarafında, yanlış/hatalı ürün açıklamalarına karşı sıfır tolerans politikası. Ayrıca, bu büyük olasılıkla belirli satıcıya bağlı olsa da, küçük miktarlı tekliflerin çarpanları yerine belirli öğeleri toplu miktarlarda sipariş etmek için bir araç.

Benim için bir başka "diğer" husus da, ideal olarak bölgesel temsil potansiyeli olan, ABD'de yerleşik ek satıcıların dahil edilmesidir. Ayrıca, herhangi bir satıcı tarafından sunulan ürünler için güncel laboratuvar test (GCMS) sonuçlarını görmek istiyorum.

Son olarak, henüz bulamamış olsam da muhtemelen bir yerlerde yayınlanmıştır, bir kullanıcının satıcı olma izni için yerine getirmesi gereken gerekliliklerin bir listesi.

Söyleyeceğim son şey bir görüş ve bu da şu: Bu siteye ve üzerine kurulduğu ilkelere büyük saygı duyuyorum. Müşteri deneyimini geliştirmek için bazı basit şeyler değiştirilebilir mi? Elbette. Sadece, teslim edilen malzemeler teslim alınıp memnun kalıncaya kadar işlem ödemesini emanet olarak tutan üçüncü bir tarafın dahil edilmesi bile olağanüstü. Mükemmel çalışmaya devam edin! Olumlu değişimi etkilemek için müşteriyi geliştirmek ve güçlendirmek için çabalamaya devam edin. Yaptığınız şey etkileyici ve gelecekte neler olacağını görmek için heyecanlıyım!

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
Yani, daha önce de belirtildiği gibi.
"Güvenilir satıcılar", uygun olduğunda ürünleri üzerinde bir şekilde laboratuvar incelemesi yaptırmalıdır.
Fent ya da özellikle analogları yok. Her takas savaş suçu kimyasalları için olmak zorunda değil.
Mesaj silme üzerinde daha fazla kontrol.
Bayilerin ürün envanterini ana navbar üzerindeki bir bağlantıya kaydetmenin bir yolu. Birkaç pazarın birkaç satıcıda tekrar iş yapmayı bu kadar kolaylaştırdığına inanamıyorum.

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Reaction score
24
Bence orada olmayan bir şey de ürünün sürekli test edilmesi. Satın alan insanlar tam olarak ne aldıklarını bilmek isterler.

View previous replies…

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
En azından güvenilir satıcı statüsü için bir gereklilik olmalıdır

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
90
Deals
16
DEA mı FBI mı? :)))))

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
90
Deals
16
Evet, elbette bu yüzden satıcıların yorumları var, siz polissiniz, ürün ve satıcının işlerini kişisel olarak yapma şekli hakkında bilgi istiyorsunuz. Bu, insanların sorması gereken sorular değil (paketlenme veya saklanma şekli veya belki daha da kötüsü bazı insanlar kullandıkları laboratuvarın resimlerini istiyor (eğer kullanıyorlarsa)? Ürünlerin açıklamaları ve incelemeleri vardır. 10 yorumunuz varsa, tüm müşterilerin aptal olduğuna ve onlara inanmadığınıza inanmıyorum. Kesinlikle deneyimi olan hiçbir satıcı bunu yapmaz, çünkü DEA bizi izliyor, unutmayın çünkü Jordan satmıyoruz :))

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Bunun harika olacağını düşünüyorum. Belki test yapmayı kabul eden satıcılara bir rozet falan verebiliriz? Çok sayıda preslenmiş hapın gerçekmiş gibi satıldığını fark ettim. Çoğu ya da adderall internette meth olacak. Yeterince yakın ama ne olduğunu söyleyin.