bu si̇tedeki̇ tüm tedari̇kçi̇lere ne oldu?

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Reaction score
10
Bir süre önce satın almak istediğim 2-bromo-4-metilpropiofenon satan nitrochemis'i buldum ama şimdi sadece gönderisini bulabiliyorum ama içine giremiyorum çünkü böyle bir sayfa olmadığını ve hatta malzemelerin bulunduğu tüm kategorilerin kaybolduğunu söylüyor, bu yüzden buradaki tedarikçilerin sonu mu yoksa bir yerdeler ama ben onları göremiyorum mu?

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Reaction score
10
Çok teşekkür ederim, neden sadece bağlantıdan erişebildiğimi bilmiyorum ama bununla başa çıkacağım

kawaii

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Bu Çinli tedarikçiyle iletişime geçin, Wickr me: offergood

jhonD

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
kardeşi̇m çi̇n orani i̇le rekabet edemeyi̇z, li̇steyi̇ görebi̇li̇rsi̇ni̇z ...

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
663
Ürünün maliyeti kg başına 20-30 dolar. Bu fiyatın sebebi nedir?
Nerede üretirseniz üretin, Asya'da sentez için tüm reaktifler düşük fiyatlarla mevcuttur. Ve sentez süreci çok basittir.

woohoo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
22

2-bromo-4-metilpropiofenon 20-30 dolar mı? Çok ucuz, bu bir altın madeni!

Nasıl gönderiyorlar? 4-methylpropiophenone çok güçlü kokuyor, gizli kimyager olarak listelenmek istemiyorum.
Ama lanet olsun, istiyorum.
Bunu nasıl yapıyorlar, hangi yol onu çok ucuz yapıyor (hem 2-bromo hem de düz keton)?

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
663
4-MP için toptan fiyatlar 1 kg başına 20-30 dolar. Demir varillerde 25 kg'lık ambalajlarda hiç koku yoktur. Bromlandığında, 4-MP'nin yüklendiğinden daha fazla 2-bromo-4-metilpropiofenon elde edilir ve brom ve çözücü maliyeti yüksek değildir, bu nedenle 2-bromo-4-metilpropiofenon sentezinin maliyeti çok düşüktür. Tedarikçilerden alınan yüksek fiyatlar yalnızca bu kişilerin mal satın aldıklarını ve bu reaktifin özel kullanımından para kazanmak istediklerini gösterir. Bunun için iyi bir fiyat, 10 kg'dan satın alırken kg başına 100-150 dolardır.