8fa nedir?

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Reaction score
161
Bunu bilmiyorum;
ama belki de Kontrollü Maddeler Yasasından bahsediyorsunuzdur" ("8-FaktörAnalizi" veya "8-FA")

8 Faktör analizi, Esrarın yeniden sınıflandırılması için resmi bir dilekçe değil, hükümetin Esrarın güvenli ve etkili bir ilaç olarak yeniden sınıflandırılması ve düzenlenmesi için gerekliliklerini ele almak için bir rehberdir. Analiz, Esrarın meşrulaştırılmasının tıbbi değerinin yanı sıra yardımcı olduğu birçok hasta üzerinde yaratabileceği büyük halk sağlığı etkisini göstermek için CSA ve FDA gerekliliklerini sunmaktadır. Analizde, ABD'deki tıbbi esrar programlarını düzenlemek için uygulanan kötüye kullanım, bağımlılık, tıbbi kullanım ve standartların eleştirel bir incelemesi yer almaktadır.

Analiz Edilen 8 Faktör Şunları İçermektedir:

• Faktör 1: Esrarın Gerçek veya Göreceli Kötüye Kullanım Potansiyeli
  • Faktör 2: Esrarın Farmakolojik Etkileri ve Genel Farmakolojisine İlişkin Bilimsel Kanıtlar
  • Faktör 3: Uyuşturucu veya Diğer Maddelere İlişkin Mevcut Bilimsel Bilginin Durumu
  • Faktör 4: Geçmişi ve Mevcut İstismar Örüntüsü
  • Faktör 5: İstismarın Kapsamı, Süresi ve Önemi
  • Faktör 6: Varsa, Halk Sağlığı Açısından Ne Tür Riskler Var?
  • Faktör 7: Psişik veya Fizyolojik Bağımlılık Yükümlülüğü
  • Faktör 8: Maddenin Halihazırda Kontrol Altında Tutulan Bir Maddenin Hemen Öncüsü Olup Olmadığı

kaynak : https://www.safeaccessnow.org/8_factor_analysis_on_cannabis

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Reaction score
12
Çin'den çıkan yeni bir ürün. 40 gramını test ettim ve insanlar beğenmiş görünüyor. En iyisi değil ama iş görüyor.

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Reaction score
9
Sizce şu anda mevcut en iyi kimya kitabı hangisi?

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Reaction score
12
Çin'den 8fa....ama burada ur-144 ve jwh18 yapmayı öğrendim, onun yerine bunu yapacağım. ikisini de yapmak için gereken her şeyi yeni aldım. ay sonuna kadar her birinden 6kg 3 tane yapacağım.

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Reaction score
9
8fa nedir? Aktif olmayan bir çöp olduğunu duydum.

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Reaction score
12
İşe yarıyor..diyelim ki büyük jwh18, ur-144 ve 5f mükemmel bir 10 idi, bu 8fa en iyi ihtimalle 5. Sizi uçuruyor ama diğerlerinde yaşadığınız gibi çoraplarınızı uçurmuyor. Süre uzun değil ama kısa da değil... İçerken gerçekten harika bir his almadan önce hafif bir vızıltı hissi gibi. Bunu tarif etmenin en iyi yolu. Umarım yardımcı olur. Çok düşük rahat yüksek. Çin'in istediği 3 bin ya da 3,5 bin dolara değmeyeceği kesin.

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Reaction score
9
ur-144 iyi mi? 018'den daha mı iyi?

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Reaction score
12
Bu tartışılabilir. 018'in ur-144'ten önce geldiğine inanıyorum. Deneyimlerim 018'in çok az daha iyi olduğunu söylüyor. Övünmek için yeterli değil, çok daha iyi. Yapım kolaylığı açısından ise aynı. Ben ur-144'ü tercih ediyorum çünkü malzemeyi elde etmek çok daha kolay. Sonuç olarak her ikisi de çok aranan bir ürün.

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Reaction score
17
8fa'yı jwh-018'e kıyasla 3-4 olarak değerlendiriyorum. Çöp Kutusu