Post Delivery Posta yoluyla en güvenli teslimat yöntemi nedir?

Cranston

Don't buy from me
Resident
Reaction score
44
Sanırım buradaki çoğu satıcı yükü yalnızca posta yoluyla gönderiyor.

Paketin yakalanmayacağını göz ardı etsek bile bu alıcı için tehlikeli olabilir (İyi bir gizlilik ve aynı ülke ile bunu göz ardı edebiliriz).
Fakat: Satıcının (alıcının) bir adresine ihtiyacı vardır. En azından bir süre için yanlış ellere düşebilir.

Bu tehlike en iyi nasıl ele alınır? Risk nasıl en aza indirilebilir?

coontiect

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Şahsen ben her zaman bir damla kullanıyorum, birkaç yüz dolara katı damlalar alınabiliyorken riske atmanın anlamı yok. postaya izin veren küçük ortak ofis alanları kiraladım (ayda ~ 300 $), yakalamak için insanlara para ödedim (tercihen güvendiğiniz birinin güvendiği birine ödeme yapmasını sağlayın), air bnb'ler. Sahte bir kimlik veya kimliği olan bir keş sayısız olasılığın önünü açar

Her hafta Çin'den yüzlerce anahtar ithal eden insanlar olduğunu unutmayın, gerçekten asıl önemli olan sağlam gizliliğe sahip sağlam satıcılar bulmaktır

hızlı bir soru, yorumunuzu başka bir başlıkta gördüm ve sormak istedim. birkaç Çinli kaynaktan duyduğuma göre, bugünlerde planlama vb. nedenlerle Çin'den neredeyse hiç a-pvp gönderilmiyormuş. yine de herkes hala "flakka" içiyor ... peki herkes ne içiyor? a-pihp? ayrıca, beyaz ve bej arasındaki fark nedir? birçok insan artık beyaz boku bile almıyor... ve şimdi herkes "beijing" hakkında konuşuyor (bej LOL ile karıştırılmamalıdır). herhangi bir fikir var mı?

teşekkürler

Cranston

Don't buy from me
Resident
Reaction score
44
Ben sadece a-pihp biliyorum, bu yüzden karşılaştırma yapamam. Dünyanın bazı bölgelerinde hala yasal, soru ne kadar süreyle yasal olacağı... Htis hakkında bir fikri olan var mı?

Laboratuvarımda a-pvp ve a-php ile karşılaştırmak istiyorum, tabii ki bilimsel amaçlar için.

Memfisto77

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Fark yok ) Her ikisinin de finali aynıdır) Paranoid 99lvl )

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Haha bu çok iyi bir benzetme

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Damlalar bir seçenektir. Tek sorun DN'deki müşteri tabanının ne kadar geniş olduğu. Kendi posta servisimizi oluşturmak istemediğimiz sürece bir alternatif göremiyorum

Klaplong

Don't buy from me
Member
Reaction score
3
Evet ama yine de hepimizin asıl sorunu olan kostümlerle uğraşmak zorundasınız. Eğer röntgen veya köpekle gelirlerse %99 lanet olsun ki iyi bir arkadaşım köpekle kostümcüler için çalışıyor ve bir şey varsa her zaman buluyorlar. Gizliliğin ne kadar iyi olursa olsun bir köpek burnu seni kandıramaz.

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Köpekler hakkında karışık şeyler duydum. Ayrıca bir köpeğin sadece ne bulduğunu bilirsiniz, ne kaçırdığını değil. Beni yanlış anlamayın, bahse girerim bir köpek çoğu zaman doğruyu bulur. Meixan kartellerinin bir yöntemi olmalı. Köpeğin vurabileceği gerçekten iyi bir yem ya da başka bir şey olabilir. Eminim burada birilerinin bir fikri vardır.