Question Avrupa pazarında amfetamin ve metamfetaminin kg başına toptan satış fiyatı nedir?

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Reaction score
34
Bu sorunun cevabını bilmek istiyorum, hepinize teşekkür ederim!

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Reaction score
19
Amfetamin hızı İngiltere'de kg başına yaklaşık 1200-1800 euro, KG başına 900 - 1500 sterlin

Mdma'da yaklaşık 4000 €-5000 € İngiltere'de yaklaşık 3500 £ ila yaklaşık 5 bin £ bölgelere bağlıdır vb.

Bu soru birçok kez soruldu, konu başlıklarını gözden geçirmiş olmalısınız dostum.

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Reaction score
34
Esrar veya Hashish'in kg başına satışının amfetaminden daha değerli olması nasıl mümkün olabilir?

View previous replies…

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Reaction score
19
Evet dostum bir kilo amfetamin speed, bir kilo esrar ve ottan daha ucuzdur

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Reaction score
34
Bence buna değmez, ot tohumları benim ülkemde yasal, sorun şu ki otu ekmek için geniş bir alan gerekiyor, koku, sulama sistemi, helikopter seranın içinde ne olduğunu havadan görebiliyor... ama yine de amfetamin yapmaktan daha değerli olduğunu düşünüyorum.
Ayrıca amfetamin yapmak kolay bir süreç değil, Çinli bir tedarikçiden satın alırsam dolandırılacağım için önce prekürsörü (P2P) yapmam gerekecek.
MDMA üretmeyi veya marihuana ekmeyi düşünüyorum, amacım büyük ölçekte üretim yapmak ve toptan satış yapmak, başlangıçta LSD üretmeyi planladım, ancak öncüsü (liserjik asit) üretimi çok karmaşık ve çok sayıda reaktif kullanılıyor, bu uyuşturucu kaçakçılığı olayı bir karmaşa

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Reaction score
19
@chemistry.mob aslında tüm AB'de yabani ot tohumlarının büyük ölçekli bir yetiştirme operasyonu için yasal olduğunu düşünüyorum, muhtemelen bir XL çadırına ihtiyacınız olacak ve yüksek verim elde etmek için bunu bir RDWC gibi hidroponikte yapmak en iyisidir, beceri seviyesine bağlıdır. 1 rdwc bitkisinden oldukça kolay bir şekilde 9 oz alan bazı adamlar gördüm, tabii ki deneyim önemli. Şu anda ot yetiştiriciliğinde Avrupa'daki elektrik maliyetleri çok yüksek, bu yüzden yasal olarak ödemeyi planlıyorsanız buna değmez, tabii ki elektrik çalanlar var ama yetiştirme evleri her zaman yakalanıyor ve evet helikopterle ilgili olarak bunun ısı çıkışı olduğunu görüyorlar, evleri bulmak için termal görüntüleme kameraları kullanıyorlar, bu günümüzde LED ışıklarla büyük bir sorun değil çünkü ısı çıkışı çok minimum ve iyi havalandırma sistemi ve filtreler varsa koku için büyük bir sorun değil tek dezavantajı tohumdan otun kesilmesine kadar 3-4 ay sürmesi, ot yetiştirmek sadece birkaç haftada bir hasat yaptığınız sürekli bir kurulumunuz varsa ve iyi bir eski ana bitkiniz varsa buna değer

Amfetamin evet çok değerli değil ama kilo yapmak 3 ayınızı almaz, hepsi sahip olduğunuz müşterilere ve talebin ne olduğuna bağlıdır.
Uzun vadede kimya bence bunu öğrenin ve amfetamin konusunda ustalaşın ve ardından mdma ile mdma'ya geçin, satabileceğiniz farklı yollar var, yaptığınız mdma'dan xtc hapları üretebilir ve daha büyük bir kar elde edebilirsiniz. Ve p2p ile ilgili olarak, öncülleri Çin'den yasal şirketlerden kolayca alabilirsiniz, başlangıçta ekipman maliyeti maliyetli olabilir, ancak ilk denemeden sonra buna değecektir.

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Reaction score
34
Tavsiye için teşekkürler dostum, Çin kimyasal öncülleri için herhangi bir tedarikçi öneriyor musun?
Orijinal CAS'ın bana ulaşacağına dair bir garantim var, çünkü alibaba'nın emaneti aracılığıyla ödeme yapsam ve ikame bir ürün alsam bile, söz konusu kimyasal öncü alibaba'nın kurallarını ihlal ettiği için geri ödeme isteyemem, bu nedenle alibaba satın alma işlemimi korumaz

sadow

Don't buy from me
Resident
Reaction score
63
Deals
11
Ot yetiştirmek uzun ve zahmetli bir süreçtir.
Bir sentez yapmaktan daha kolay olacaktır ancak zaman ve çaba harcamanız gerekir

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48

Bu durum 3-4 ay önce tamamen tersine dönmemiş miydi? Yıl sonunda bir kilo 6000 Amerikan doları değil miydi?

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
amfetami̇ni̇ bi̇lmezler, sadece meth'i̇ bi̇li̇rler, adderal ve di̇ğerleri̇ gi̇bi̇ reçeteli̇ olarak kolayca ulaşabi̇li̇rler

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Reaction score
126
Deals
16
Avrupa'da metamfetamin ABD'den çok daha yüksek bir fiyata sahiptir. Genellikle 10-15KEUR arasında değişir. Kafa mı buluyorum bilmiyorum ama sanırım burada Çek Cumhuriyeti'nde toptan metamfetaminin 22.500 EUR/KG civarında olduğunu söyleyen bir şey gördüm. Bu çok saçma

ABD'de metamfetamin 3000USD-6000USD/KG civarındadır ancak 6000 olması çok düşük bir ihtimaldir.

UrbyDOPE

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Reaction score
2
Evet, burada mümkün olan en düşük fiyat 18-20 bin euro civarında, HCL ve en iyi saflığı istediğinizde belki daha fazla.
12-16 bin de mümkün ama çoğunlukla temizlenmemiş ve yeniden kristalleştirilmemiş.

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Reaction score
158
Bu büyük ölçüde söz konusu ülkeye ve bölgeye bağlıdır. Şehirlerde fiyatların bir sokaktan diğerine büyük ölçüde değiştiğini gördüm. Her şeyde olduğu gibi her ülkenin ana şehri en pahalısı, şehir merkezi ise altın madeni. Bununla birlikte, getirisi çok daha iyi olmasına rağmen sadece bir aptal bu tür kalabalık bölgelerde satış yapar. Unutmayın ki harcayamadığınız paranın hiçbir değeri yoktur. Hapishanede zaten 300$'a bir çift gözlük satın alırsınız.

Bu aynı zamanda son derece bireysel satıcıya da bağlıdır. Bazı insanlar garip bir şekilde düşük fiyatlara sahiptir, ancak ürünü gerçekten test ettiğinizde veya hatta sadece gördüğünüzde ortaya çıkar. Diğerleri ise ortalama bir ürün için gülünç fiyatlara sahip. Ancak bakarsanız, eninde sonunda yüksek fiyatlara sahip olan ancak ürünleri harika ve buna değer olan kişiyi bulacaksınız. Kalite > miktar olması gerektiği gibidir. Uyuşturucu üreten herkes daha fazla para istemeyi ama daha iyi bir ürün sunmayı tercih etmelidir, tersi değil.