Reaktif tedariki ile ilgili mevcut durumunuz nedir?

What is your current situation with the reagents procurement?

• Not synthesizing

• Looking for suppliers

• Order from China

• Buy in the darknet

• Have my own supply chains

Results are only viewable after voting.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,706
Deals
666
Her sentez kimyasal reaktifler gerektirir. Amaçlarımız için en gerekli maddeler kontrol edilir.
Birçok laboratuvar, satın alımlar sırasında kolluk kuvvetlerinin görüş alanına girer, bu nedenle her yeraltı kimyacısı, ana kriter olan güvenliğe dayalı olarak malzemelerini sıkı bir şekilde planlamak zorundadır.
Tedarikçilerin büyük çoğunluğu yalnızca tüzel kişilerle çalışmakta, dolayısıyla şüpheli amaçları olan bireylere satış olasılığını bile dışlamaktadır.
Böylesine zor koşullarda, reaktif satın almak için hangi seçenekler var?

Her şeyden önce, gerekli maddeleri şüpheli ve güvenli olarak ikiye ayırmak gerekir.

Güvenli reaktifler, her yerde çeşitli amaçlarla kullanılan, herhangi bir kısıtlayıcı listede yer almayan maddelerdir. Örneğin, alkaliler, alkoller, bazı asitler, metaller, bazı çözücüler.

Şüpheli reaktifler kısıtlayıcı listelerde yer alır veya ilaç sentezlemek için öncül olarak belirtilir. Bu tür maddelere örnekler: nitroetan, fenilnitropropen, 4'-metilpropiofenon, fenilaseton, safrol, piperonal, ergothamene, aseton, hidroklorik ve sülfürik asitler.

Güvenli reaktifler eczanelerin kimya ve hırdavat mağazalarında bulunabilir. Büyük laboratuvarlar bu tür reaktifleri sahte şirketler aracılığıyla şüpheye yol açmadan büyük miktarlarda satın alabilirler.

Şüpheli reaktifler söz konusu olduğunda her şey çok daha karmaşıktır. Bu sorunu çözmek için farklı yaklaşımlar kullanabilirsiniz.

1. Şüpheli reaktifleri güvenli reaktiflerden elde etmek. Örneğin, akü sıvısından sülfürik asit konsantrasyonu. Boyalar için asetonun damıtılması. İlaçlardan ergothamene ekstraksiyonu. Güvenli reaktiflerden nitroetan sentezi.
2. Çin'den bu tür maddelerin siparişi. Bu seçenekte kargonun gümrükten çekilmesiyle ilgili sorunlar yaşanabilir.
3. Darknet'ten satın alma. BB Listesi öncü satıcıları temsil eder.
4. Tek seferlik anlaşmalar için kukla şirketlerin kullanılması. Bu yaklaşım en zor olanıdır ve yalnızca büyük laboratuvarlar tarafından kullanılabilir.
5. Bir işe girin veya kuruluşta reaktiflere erişimi olan kişiler bulun.

general

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
18
çok bilgilendirici.önceden bu konuda yeterince düşündüğümü sanıyordum.aldığım şeylerin bazılarının şüpheli olabileceğini fark etmemiştim.sanırım buradaki ''mo''mu değiştireceğim ve internet kaynaklarından kimyayı sıkıştırmak yerine forumda daha fazla zaman geçireceğim.bunu sadece güvenlik nedenleriyle güçlü bir temel geliştirmem gerektiği için yaptım.güvenlik çok yönlüdür.alıştırmanın amacını kaçırdım....bilgi için teşekkürler.

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
13
Ben ABD'de yaşıyorum. Dark Web'e dalmaya karar vermemden yaklaşık bir yıl önce. Aslında Breaking Bad'i bulmadan önce, "gizli laboratuvar" diye bağıran bir evde (bodrum katında) bir oda kiralamıştım!
Reaktiflerimin çoğunu ebay veya lab alley'den sipariş ederek elde ettim. En şüpheli olanları ebay'de reklam veren yabancı kimyasal tedarikçilerinden aldım. PCl5, benzaldehit ve 4-metil-2,5-dimetoksibenzaldehit (2C-D ve DOM (STP) için öncü).

Ancak ŞİMDİ bu site aracılığıyla çok fazla şey mevcut, 2 kimyasal sipariş verdim. İlki nitrohemis'ten bir kg metilamin HCl içindi. Asla gelmedi, ama yine de Escrow kullanmadım.

İkinci sipariş ise 4-mmc, amfetamin ve meth öncülleri içindi. Burada ünü kanıtlanmış farklı bir tedarikçi. İlk başta ülkemin son zamanlarda yaşadığı yarım yamalak sevkiyattan şikayet etti. Bu sentetiklere başlamak için sabırsızlanıyordum, bu yüzden ona Escrow'dan vazgeçeceğimi söyledim.

Siparişi (oldukça küçük bir sipariş - toplam ~4 kg ağırlığında 5 ürün) 19 Ocak'ta verdim. USPS (ABD Posta Servisi) aracılığıyla oldukça hızlı bir şekilde yola çıktı ve bana bir takip numarası gönderildi. Bırakın Polonya'yı, Avrupa'dan bile hiç sipariş vermedim. Son hareketlilik 31 Ocak'ta görüldü. Yaklaşık 2/7/2023 tarihinde, takip sayfası şu şekilde değişti: (eke bakın.).

2/7/2023 tarihinden bu yana hiçbir değişiklik olmadı.

6 hafta oldu. Bu, Eu'nun ABD siparişleri için tipik bir durum mu?

ABD'den olup Avrupa'dan ilaç sipariş eden var mı? Çeşitli tedarikçilerden sipariş veren farklı ülkelerdeki üreticiler için siparişlerin nasıl gittiğinden oluşan bir konu başlatabilirsek harika olur.

Attachments

• va0hRdKLPZ.JPG
    va0hRdKLPZ.JPG
    75.9 KB · Views: 499

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,706
Deals
666
Belki bir şey anlamıyorum... Belki bana emanetin reddedilmesinin teslimat hızını nasıl etkilediğini açıklayabilirsiniz?

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
659
ABD'de, Kanada'dan sipariş vermenin en iyisi olduğunu düşünüyorum. İletişim bilgilerimi sizinle paylaşacağım:
Gerekirse sizin için Avrupa'dan veya Çin'den bir sipariş getirecekler ve zaten daha hızlı bir şekilde şehrinize gönderecekler. Bildiğim kadarıyla ABD ve Kanada arasında basit bir gümrük hizmeti var.

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
13
Aslında bu yüzden bana gönderim yapmayı reddediyordu.

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Reaction score
206
Deals
3
Emanet yüzünden mi ABD'ye göndermeyi reddetti yoksa sadece ABD'ye göndermeyi mi reddetti?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Merhaba, kimden bahsediyorsunuz?

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
13
ImOutAlso tarafından
06 Mar #7
plancklongEmanet nedeniyle mi ABD'ye sevkiyatı reddetti yoksa sadece ABD'ye sevkiyatı mı reddetti?

Mevcut tedarik darboğazı nedeniyle ABD'li müşterilerin sevkiyatlarını almasının aşırı zaman aldığını ve tatil sezonu olduğunu söyledi. Emanet ile ilgili bir sorunu olduğunu hissetmedim, sadece parasının bu kadar uzun süre bağlı kalacağını düşündüm.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
Biraz kloro-fenil magnezyum bromür için iyi para aldım. :D

Suriv01

Don't buy from me
Resident
Reaction score
71
Deals
16
benden emanet yoluyla sipariş verebilirsiniz ve ABD'ye gönderiyorum

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Reklamınızı BB Market veya Listeleme'de BB Forum kurallarına uygun olarak yapın ve yasaklanmamak için burada spam yapmayı bırakın.

Suriv01

Don't buy from me
Resident
Reaction score
71
Deals
16
Benim hatam, yeniyim bir daha olmayacak

Djdrama

Don't buy from me
Resident
Reaction score
6
Mutlu olacağım

Cajun Gopnik

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Bilginize... Polonya'dan bir miktar sodyum hipofosfit sipariş ettim ve NY'deki gümrükte sonsuza kadar bekletilmiş gibi görünüyordu ama sonunda sorunsuz bir şekilde geldi.

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
153
Bir şirketim var. Şirket, büyük kimyasal tedarikçilerle hesap açmama ve ayrıca saçma bir yasal boşluk sayesinde patlayıcı öncülleri ve zehirleri ruhsatsız olarak bulundurmama ve satın almama izin veriyor. Gittiğin kadar öde posta iletimim var, bu yüzden ikamet adresi söz konusu değil. Kimyasal tedarikçi hesapları başka bir Avrupa ülkesinde, başka bir ülkedeki herhangi bir şeyi çok derinlemesine inceleme olasılıkları daha düşük. Yurtiçi bir tedarikçiden çok fazla aseton alırsanız bunu rapor ederler. Denizaşırı bir tedarikçiden çok fazla satın alırsanız, "bu ülkeden çıkar çıkmaz artık bizim sorunumuz değil" diyorlar.

Çoğu şeyi yurtiçindeki hobici ve 'endüstriyel' tedarikçilerden alıyorum. Borhidrürüm evime sadece şirketim adına sipariş edildi, böylece KDV'yi geri talep edebiliyorum, zaten bir bireye göndereceklerdi.

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
15
Bu konu anılarımı canlandırdı. Vay canına, işler ne kadar değişmiş...

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Reaction score
5
Herkese merhaba!

Piyasadaki satıcılardan herhangi birinden iyi sonuçlarla sipariş veren var mı?

Brumer.com

Don't buy from me
New Member
Reaction score
17
Herkese merhaba! 🙌

Bulması zor kimyasallar için güvenilir bir tedarikçi arıyorsanız, Brumer doğru seçimdir. Brumer güvenilir bir tedarikçidir.
Nitroetan, metilamin, benzaldehit, metilpropiyofenon, 2-bromo-4-metilpropiyofenon, 2-iodo-4-metilpropiyofenon zaten mevcuttur. Dünya çapında nakliye! Esnek ödeme koşulları, güvenli teslimat. Müşterilerin isteklerini dikkate alıyoruz ve hatta indirimler sunuyoruz!
Size en iyi teklifi vereceğim. Bana yazın