sentez i̇çi̇n i̇hti̇yacim olan tüm ki̇myasallari nerede bulabi̇li̇ri̇m

blackchip

Don't buy from me
New Member
Reaction score
9
ki̇myasallar/reaktifler bulmaya çalişiyorum ama bulamiyorum tüm çi̇n ve avrupa tedari̇kçi̇leri̇ne baktim

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
663
Çin'de birçok reaktif sipariş edebilirsiniz. Hangi ülkede hammadde kaynakları arıyorsunuz?

billy

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
i̇ngi̇ltere'den geli̇yorum ve reaktifler web si̇tesi̇nde civa ni̇trat bulunmuyor

galleta

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
PMK glisidat nereden temin edilir?
Alibaba'ya bakıyordum ve birçok tedarikçi var, ancak bu tür ürünleri elde etmenin en güvenli yolu olup olmadığını bilmiyorum.
Bu tür reaktifleri genellikle hangi tedarikçiden istersiniz?

billy

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
teşekkür ederim, bu şimdiye kadar bulunduğum en iyi forum, sizler efsanesiniz

uselessdragon

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
sülfüri̇k asi̇t herhangi̇ bi̇r kolay eri̇şi̇lebi̇li̇r mağazada (yani̇: nalbur, otomobi̇l, vb.) mevcut mu? Sadece kişisel kullanım sentezi için küçük miktarlar arıyorum. Reaktifleri çevrimiçi sipariş edebilmek için nakliye için güvenli bir konumum yok.

Reaction score
296
Sülfürik asit çözeltisi akü için elektrolit olarak kullanılır ve mağazadan satın alınabilir. Bu konu , elektrolitten yüksek konsantrasyonda sülfürik asidin nasıl elde edileceğini açıklamaktadır.

Last edited:

kawaii

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Bu Çinli tedarikçi ile iletişime geçin, Wickr me: offergood. Resimler, videolar, verim isteyerek doğrulamak kolay ...

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
411
Sülfürik asit AB'de mağazalardan satın alınamaz. Birkaç yıldan beri hem patlayıcı hem de narkotik öncü listesinde yer almaktadır. Halen yaklaşık %30 konsantrasyonda bir havuz pH ayarlama kimyasalı olarak veya metal boyamadan önce yağ giderme çözeltisi olarak %17 konsantrasyonda satılabilmektedir. Ya da araba akülerinden kirli, seyreltik bir formda kurtarabilirsiniz, genellikle kurşun safsızlıkları ile doludur ve saf hale getirmek için damıtılması gerekir. Ancak bu en güvenli yoldur.